Seite « 1 2 3 ... 213 [214215 ... 228 229 230 » Schneller Sprung auf Seite:
Autor Thema: Češi sem !!!! 6881 Antworten
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6391 geschrieben Sep 18 2014, 13:53:18 Zitat 
já první závod pos... tím že měl jen 40litrů paliva, takže jsem zajížděl do bodu 6x;-) holt chybama se člověk učí zase jsem nemusel mít strach o pneu , ty mu v boxu měnili při každém tankování;-)

Hmm ještě jeden dotaz - nikde jsem nenašel (nebo jsem si nevšiml) údaje o tom jaký má vlastně nádrž obsah, kolik litrů můžu mít na startu?
Lukas Nahaj
(Gruppe Pro - 12)



Einträge: 145
  Land:
Slowakei 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6392 geschrieben Sep 18 2014, 14:23:13 Zitat 
Myslim ze je to tam celkom jasne napisane. V zalozke 2. kvalifikacia vedla okienka kde zadavas palivo (10 - 180 litrov) a taktiez v zalozke nastavenia pretekov a strategia v kazdom riadku kde zadavas palivo je napisane max. 180 litrov.
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6393 geschrieben Sep 19 2014, 13:37:27 Zitat 
Hoj, lidi je tu ještě nějaký team který přijímá i totální noobky ?
Rád přijmu místo v týmu a bude se snažit jej bodově zásobovat :)
Pavel Martinák
(Gruppe Amateur - 11)


Einträge: 118
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6394 geschrieben Sep 19 2014, 13:45:31 Zitat 
To Viktor Tamayo & Petr Bobr: základní pro tuto hru je sběr dat, která vám poslouží do dalších závodů. Nevím, jestli někdo vymyslel něco lepšího, ale asi většina z nás používá GPRO Organiser, dá se vygooglit a zdarma stáhnout.
Na základě získaných dat jde potom čím dál lépe odhadnout, jaké pneu použít, kolik paliva natankovat, jaké zvolit risky apod.

Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6395 geschrieben Sep 19 2014, 16:05:37 Zitat 
Quote ( Pavel Martinák @ September 19th 2014,13:45:31 )

To Viktor Tamayo & Petr Bobr: základní pro tuto hru je sběr dat, která vám poslouží do dalších závodů. Nevím, jestli někdo vymyslel něco lepšího, ale asi většina z nás používá GPRO Organiser, dá se vygooglit a zdarma stáhnout.
Na základě získaných dat jde potom čím dál lépe odhadnout, jaké pneu použít, kolik paliva natankovat, jaké zvolit risky apod.


jj už mám a používám, akorát nevím jestli pomůže analyzovat data z jednoho závodu;-) Dneska pojedu druhý tak uvidím jak jsem propočítával palivo a gumy;-)
Jen bych se poptal nemá tu někdo pro volné použití tabulku opotřebení pneu na ruzných površích a při různých teplotách ?;-) sběr tohoto bude asi nejdůležitější a je to běh na hodně dlouhou trať, palivo se dá vždy trochu nadsadit a jezdit s reservou 5-10l ale ty pneu to bude síla - společně s použitým rizikem je to nádherná čtyřčlenka.
Nebo všichni spoléhají na GO a funkci "pit strategy"??
Štefan Očko
(Gruppe Rookie - 11)


Einträge: 9
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6396 geschrieben Sep 21 2014, 10:27:07 Zitat 
Jsem nováček (odejel jsem zatím tři závody) a nejsem schopen zajet nějaké kloudné časy. Pilot je s nastavením spokojen, první závody jsem jel na extra měkkých pneu a pro nastávající závod jsem nasadil středně tvrdé. Již nevím co udělat aby se mi časy zlepšili.
Kdyby tu byl někdo kdo by byl ochoten poradit tak by to bylo skvělé.
Nevím ani jak navolit zastávky v boxech. Netuším jak odhadnout spotřebu paliva a tak je nastavuji jen odhadem.
Prosím pomůže někdo????

Dík
Štefan Očko
(Gruppe Rookie - 11)


Einträge: 9
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6397 geschrieben Sep 21 2014, 10:33:26 Zitat 
jo ještě jsem se tu dočetl o organiseru a jelikož jsem ze staré školy a angličtinou nevládnu tak jsem se chtěl zeptat zda náhodou není organizér taky v češtině. a nebo pošle mi někdo link kde bych si ho stáhnul?

Dík
Lukas Nahaj
(Gruppe Pro - 12)



Einträge: 145
  Land:
Slowakei 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (1)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6398 geschrieben Sep 21 2014, 11:42:12 Zitat 
Ach Stefane! Viem ze s novacikmi treba mat trpezlivost a ani mne sa nepaci ked su skuseni hraci na nich zli, ale co je vela to je vela. Ked chces link na organizer, staci kliknut o stranu spat v tomto fore. Ak aj data analyzujes tak pozorne ako citas forum tak niet divu ze sa nezlepsujes v pretekoch.
Organizer pokial viem nema cesku verziu ale staci ti nan aj minimalna slovna zasoba,respektive ak nehovoris anglicky vôbec, tak to ber ako skolu hrou. Ja som sa vela anlickych slov naucil prave vdaka pocitacovym hram.
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (1)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6399 geschrieben Sep 21 2014, 12:13:34 Zitat 
Quote ( Lukas Nahaj @ September 21st 2014,11:42:12 )


Organizer pokial viem nema cesku verziu ale staci ti nan aj minimalna slovna zasoba,respektive ak nehovoris anglicky vôbec, tak to ber ako skolu hrou. Ja som sa vela anlickych slov naucil prave vdaka pocitacovym hram.


JJ taky jsem se takto učil angličtinu na ZX (Didaktiku) , ale dodneška na to trpím, slovní zásoba je perfektní (porozuměníí ang, textu nedělá problém), ale výslovnost vázne :) většinu slov říkám tak jak se píše, protože výslovnost se z programů a her nenaučíš - aspoň v té době ne, teď už ten soft zvládne i mluvit :)
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6400 geschrieben Sep 22 2014, 12:15:47 Zitat 
Lidi měl bych dva dotazy -
zase jsem možná slepý, ale nikde jsem si nevšiml jak je to se sponzorem v Rookie při resetu účtu a při resetu sezóny.
O konci sezóny se jen píše že se ukončí jednání s novýma, ale co bude se starým? Tomu se resetuje doba a bude znovu na 10 týdnů nebo mu to bude pokračovat?
A při resetu účtu se nepíše nic, ale tam by měl dojít znovu na 10 týdnů asi, nebo je to jinak?A dojde ten samý nebo jiný (jiná výše týdenní platby a délka smlouvy)

A to samé řidičem pokud mi ten můj v rookie přesáhne OA 85 a účet bude vlastně na konci resetován, začnu bez řidiče?
A jak je to s řidičem při resetu účtu, dostanu jiného nebo zůstane ten samý nebo dostanu toho kterého jsem měl při vstupu do hry?
Martin Pospíšil
(Gruppe Pro - 13)



Einträge: 439
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6401 geschrieben Sep 22 2014, 15:50:11 Zitat 
Petře, jednání se sponzory se při resetu v rookie zruší a do nové sezony dostaneš nového sponzora.
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6402 geschrieben Sep 22 2014, 16:42:50 Zitat 
Quote ( Martin Pospíšil @ September 22nd 2014,15:50:11 )

Petře, jednání se sponzory se při resetu v rookie zruší a do nové sezony dostaneš nového sponzora.

A když provedu reset sám (ještě nemám 17 závodů)
Martin Pospíšil
(Gruppe Pro - 13)



Einträge: 439
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6403 geschrieben Sep 22 2014, 17:36:05 Zitat 
asi se ti to zresetuje také, ale nemám s tím zkušenost.
Pavel Sztefek
(Gruppe Amateur - 58)


Einträge: 202
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6404 geschrieben Sep 22 2014, 18:03:16 (letzte Änderung Sep 22 2014, 18:04:37 von Pavel Sztefek) Zitat 
Napsal jsem tu odpověď, ale nevšiml jsem si, že mě to hodilo na předposlední stránku a odpověď už tu je :D
Petr Vagaši
(Gruppe Amateur - 21)



Einträge: 771
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (3)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6405 geschrieben Sep 23 2014, 13:09:33 (letzte Änderung Sep 23 2014, 13:11:29 von Petr Vagaši) Zitat 
Zdravím Očka i Bobra :-)))

Předpokládám, že po přečtení všech odpovědí, nejsou zatím další dotazy.......:-D


Snad doplním jen takový mix.-)

1) ideál pro počítání paliva je pitstop strategy v gpro org. + porovnávat data ze stejných či podobných druhů tratí, levelu motoru, risků atd.....

2) v rookie se zruší pilot dle délky kontraktu. Při resetu se zruší oboje - pilot i sponzor....(osobně bych reset nedělal, ale sbíral data!!!!)

3) gpro organizer - dúležité: před každým a po každém závodě aktualizovat a uložit !!!!!!! (nejlépe po každé změně, kterou provedete) ;-)

4) existuje spousta různých utilitek pro nastavení vozu při rúzných teplotách, vlhkosti atd. - to už však je know how každého týmu.....

5) jezdec: ano celkově je velmi důležitá koncentrace....talent je důležitý hlavně pro závody za mokra a pak je rozporuplné téma jak moc ovlivňuje kvalifikace a předjíždění.... ostatní se určitě dozvíte v týmech kam se dostanete :-)

Tak ať Vám to jezdí :-)


Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (1)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6406 geschrieben Sep 23 2014, 17:38:44 (letzte Änderung Sep 23 2014, 17:40:28 von Petr Bobr) Zitat 
No já něco stáhl a načetl na jednom italském a švédském fóru, postahoval i nějaké xls :) teď to upravuju a předělávám k obrazu svému :)
Ale příště nesmím být tak splašenej s kvalifikacemi :)
Tento závod bude totální hrůza:) aspoň tomu nasvědčují diskuse z obou serverů, které se nádherně shodovaly a podle nich mám vše špatně :) :)
Ale tuto sezónu už nespravím :) tak ještě 5 GP můžu lamit a příští snad budu za hvězdu :)
Lubomir Micuda
(Gruppe Amateur - 105)



Einträge: 43
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (5)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6407 geschrieben Sep 23 2014, 18:41:22 Zitat 
Quote ( Petr Bobr @ September 23rd 2014,17:38:44 )

... tak ještě 5 GP můžu lamit a příští snad budu za hvězdu :)


Jenom, aby to nebyla hvězdná pěchota :-)
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6408 geschrieben Sep 24 2014, 10:08:40 (letzte Änderung Sep 24 2014, 10:09:06 von Petr Bobr) Zitat 
Quote ( Lubomir Micuda @ September 23rd 2014,18:41:22 )

Quote ( Petr Bobr @ September 23rd 2014,17:38:44 )
Jenom, aby to nebyla hvězdná pěchota :-)


Hmm jak se znám tak tato volba je pravděpodobnější, ale zázraky se občas stávají , tak nezbývá než doufat;-) ;-)
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6409 geschrieben Sep 26 2014, 11:23:25 Zitat 
Lidi mel bych ještě jeden dotaz když je poslední závod 7 kdy se dá na posledy koupit pilot? 6 nebo se bude moct kupovat i poposlednim závode? V návodu to píšou hodně neurčite - jen ze po posledním závodem bude probíhat přepočet a co všechno se nebude moct dělat ale o . trhu s . jezdci ne píšou nic
Pavel Sztefek
(Gruppe Amateur - 58)


Einträge: 202
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6410 geschrieben Sep 26 2014, 12:52:51 Zitat 
V tomto ti hodně pomůže, když klikneš na "Kalendář sezóny" a pak na "Zobrazit grafický kalendář sezóny" ;) jinak poslední koupě jezdce je možná před posledním závodem :)
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6411 geschrieben Sep 26 2014, 12:57:34 Zitat 
Quote ( Pavel Sztefek @ September 26th 2014,12:52:51 )

V tomto ti hodně pomůže, když klikneš na "Kalendář sezóny" a pak na "Zobrazit grafický kalendář sezóny" ;) jinak poslední koupě jezdce je možná před posledním závodem :)


Díky za odpověď
Jan Jánský
(Gruppe Rookie - 299)


Einträge: 2
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6412 geschrieben Sep 27 2014, 21:59:33 Zitat 
ahoj, máte nejaky dobry tipy ci triky jak snizit hodnoceni jezdce??
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6413 geschrieben Sep 27 2014, 22:39:30 Zitat 
Quote ( Jan Jánský @ September 27th 2014,21:59:33 )

ahoj, máte nejaky dobry tipy ci triky jak snizit hodnoceni jezdce??


Přečti si prvních pár stránek tohoto threadu, bylo tam něco o tréninku fyzičky, 15.000.000,- do mínusu a nebo závodu se špatným nastavením.
Marek Soldán
(Gruppe Rookie - 184)


Einträge: 9
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6414 geschrieben Sep 30 2014, 20:46:54 Zitat 
zdarec, našel jsem na netu www [Blacklisted] com - používáte někdo? je to funkční a k něčemu? díky za reakce :-)
Peter Ignác
(Gruppe Amateur - 101)



Einträge: 264
  Land:
Slowakei 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6415 geschrieben Okt 2 2014, 09:04:36 Zitat 
Quote ( Marek Soldán @ September 30th 2014,20:46:54 )

je to funkční a k něčemu?


Nie je to presne... Ako východisko z nudze sa to použiť dá ak nemáš dostatok vlastných skúseností. Ale na to aby si si tvoril nieco zlozitejsie ako vlastnú taktiku do pretekov vo svojej skupine ti to nestačí.
Petr Bobr
(Gruppe Rookie - 124)



Einträge: 20
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6416 geschrieben Okt 2 2014, 15:28:39 Zitat 
Hmm lidi jak často se stává tohle:
Řidič exp 12 ti 101
Brzdy 2 lvl 61%
Použité rizika 0 0 0 0

A v 11 kole závodu se objevila hláška ze došlo k poruše na brzdách a závod jsem dokončil s brzdami na 99%.
Jde tyhle závady nějak ovlivnit ( jiný řidič) nebo se to generuje náhodně a lze si na to jen zvyknout?
Jorge Torres
(Gruppe Rookie - 124)


Einträge: 5
  Land:
Kolumbien 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6417 geschrieben Okt 3 2014, 21:48:44 Zitat 
Quote ( Martina Hradecká @ November 7th 2013,20:50:18 )

Ahoj to j si poslední závod v sezoně vychutnala se vším všudy. Vjížděla jsem s pole position. celí závod jsem před sebe nikoho nepustila Zajela nejrychlejší kolo a dojela o necelé kolo před druhým takže super česká hymna. Vyhrála jsem pohár má to nějakou výhodu?
Jorge Torres
(Gruppe Rookie - 124)


Einträge: 5
  Land:
Kolumbien 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6418 geschrieben Okt 3 2014, 21:49:31 Zitat 
Quote ( Martina Hradecká @ November 7th 2013,20:50:18 )

Ahoj to j si poslední závod v sezoně vychutnala se vším všudy. Vjížděla jsem s pole position. celí závod jsem před sebe nikoho nepustila Zajela nejrychlejší kolo a dojela o necelé kolo před druhým takže super česká hymna. Vyhrála jsem pohár má to nějakou výhodu?
Gratuluji k vítězství a dosáhl pozice, velmi dobře hrál
Stanislav Ječný
(Gruppe Rookie - 232)


Einträge: 4
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6419 geschrieben Okt 3 2014, 22:06:57 Zitat 
dokáže mi někdo poradit jak zajíždět stabilní výkony, něco málo už se mi daří i když strategie zatim nic moc
ale zajímalo by mě co mam udělat abych třeba nějaký závod i vyhrál
Pavel Martinák
(Gruppe Amateur - 11)


Einträge: 118
  Land:
Tschechische Republik 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #6420 geschrieben Okt 3 2014, 23:05:10 Zitat 
Vždycky budou závody, kde se ti daří víc a kde jseš pomalejší. Nevěš hlavu, vždyť jezdíš teprve první sezónu :)
Až budeš zkušenější, budeš mít víc dat a lépe odhadneš - lépe řečeno spočítáš :) - potřebné palivo, správné pneu a optimální risky.
A o tom, jakého zvolit pilota, by se tady moc mluvit nemělo, dle pravidel je to FOBY. Ale plno důležitých indicií se tu dá najít nebo vygooglit. GPRO je celosvětová hra a má spoustu fan stránek v různých jazycích.
Seite « 1 2 3 ... 213 [214215 ... 228 229 230 » Schneller Sprung auf Seite:

auf dieses Thema antworten