Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Rookie - 43) « »
Kwalificatie 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Mateo Bassi | 1:13.128s | + 0.000s | ||
2 | Kenneth Williams | 1:13.728s | + 0.600s | ||
3 | Adrian Fernandez | 1:15.694s | + 2.566s | ||
4 | Héctor Pastor García | 1:15.703s | + 2.575s | ||
5 | Petr Wiecko | 1:16.166s | + 3.038s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Patrick Phalen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Matilde Alberton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Menoni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniele Brusegan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | William Mcgillis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Sáez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fernando Iriart | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paulo Rocha | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dewald Aucamp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Yanovelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paul Tabao | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bronislav Ptáčník | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Florian Anderson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Marino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacson Lima | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marc Tena | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Horváth Sebestyén | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Iga Tim | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brandin Bell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aertom Senna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jiri Theodor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dark Nono | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Асент Аманкос | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Riccardo Lavazza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacob Mcquade | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andri Kachmarski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Zurditos Eater | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wesley Bakker | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Андрей Аникин | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marcin Dziadko | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Krzysztof Czaja | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vladimir Zalupo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kirill Bomzhara | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rui Ribeiro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Vasco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gavin Turrell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Oliwier Żurawski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Gonzalez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Ryder | -:--.---s | + -.---s |
Kwalificatie 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pos | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Mateo Bassi | 1:16.310s | + 0.000s | ||
2 | Kenneth Williams | 1:17.067s | + 0.757s | ||
3 | Petr Wiecko | 1:17.400s | + 1.090s | ||
4 | Héctor Pastor García | 1:18.582s | + 2.272s | ||
5 | Adrian Fernandez | 1:19.644s | + 3.334s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Patrick Phalen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Matilde Alberton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Menoni | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniele Brusegan | -:--.---s | + -.---s | ||
- | William Mcgillis | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Sáez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fernando Iriart | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paulo Rocha | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dewald Aucamp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Juan Yanovelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paul Tabao | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bronislav Ptáčník | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Florian Anderson | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Marino | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacson Lima | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marc Tena | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Horváth Sebestyén | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Iga Tim | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brandin Bell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aertom Senna | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jiri Theodor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dark Nono | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Асент Аманкос | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Riccardo Lavazza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jacob Mcquade | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andri Kachmarski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Zurditos Eater | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wesley Bakker | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marcin Dziadko | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Андрей Аникин | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Krzysztof Czaja | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vladimir Zalupo | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kirill Bomzhara | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rui Ribeiro | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Vasco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gavin Turrell | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Oliwier Żurawski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Daniel Gonzalez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Ryder | -:--.---s | + -.---s |