Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 2 | Gara: 7)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Mariano Torregomez   1:33.529s  + 0.000s
2  Cristian Iorga   1:33.646s  + 0.117s
3  Petar Totev   1:33.833s  + 0.304s
4  Mariano Sabanes   1:34.404s  + 0.875s
5  Manuel Gonzalez1   1:34.519s  + 0.990s
6  Vaidotas Valiukas   1:35.814s  + 2.285s
7  Giedrius Butkus   1:35.824s  + 2.295s
8  Raimo Roots   1:36.190s  + 2.661s
9  Nikolay Ivanov   1:36.299s  + 2.770s
10  Vladimir Islentiev   1:36.452s  + 2.923s
11  Nathan Skelly   1:36.470s  + 2.941s
12  Daniel Cotlo   1:36.581s  + 3.052s
13  Camilo Herrera   1:36.678s  + 3.149s
14  Hans Barf   1:36.689s  + 3.160s
15  Andreas Samjeske   1:36.993s  + 3.464s
16  Maurice Hellenbrand   1:37.136s  + 3.607s
17  Martin Narusk   1:37.145s  + 3.616s
18  Mindaugas Sarocka   1:37.312s  + 3.783s
19  Harri Pakosta   1:37.337s  + 3.808s
20  Nigel Davis   1:37.508s  + 3.979s
21  Tomas Celiesius   1:37.749s  + 4.220s
22  Domingo Viciconti   1:37.784s  + 4.255s
23  Marcos Malfatti   1:37.940s  + 4.411s
24  Andrius Kasuba   1:37.945s  + 4.416s
25  Perttu Hietanen   1:37.972s  + 4.443s
26  Svetlozar Salabashev   1:38.010s  + 4.481s
27  Olver Hernández   1:38.384s  + 4.855s
28  Alvydas Subacius   1:38.706s  + 5.177s
29  Traian Voicu   1:38.753s  + 5.224s
30  Bart Stockmann   1:38.888s  + 5.359s
31  Oli Jais   1:39.048s  + 5.519s
32  Maxim Kotov   1:39.260s  + 5.731s
33  Luke Sowersby   1:39.571s  + 6.042s
34  Alexander Funk   1:39.863s  + 6.334s
35  Alan Le Heux   1:40.119s  + 6.590s
36  Marcelo Michelini   1:40.189s  + 6.660s
37  Chris Whiting   1:42.089s  + 8.560s
38  Ivan Ankov   1:42.496s  + 8.967s
Kualifikimi 2
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Manuel Gonzalez1   1:35.616s  + 0.000s
2  Mariano Torregomez   1:36.062s  + 0.446s
3  Petar Totev   1:36.294s  + 0.678s
4  Cristian Iorga   1:36.459s  + 0.843s
5  Mariano Sabanes   1:36.476s  + 0.860s
6  Daniel Cotlo   1:37.209s  + 1.593s
7  Vladimir Islentiev   1:37.631s  + 2.015s
8  Raimo Roots   1:37.832s  + 2.216s
9  Giedrius Butkus   1:38.160s  + 2.544s
10  Nikolay Ivanov   1:38.193s  + 2.577s
11  Maurice Hellenbrand   1:38.222s  + 2.606s
12  Hans Barf   1:38.590s  + 2.974s
13  Vaidotas Valiukas   1:38.657s  + 3.041s
14  Nathan Skelly   1:38.729s  + 3.113s
15  Nigel Davis   1:39.040s  + 3.424s
16  Alvydas Subacius   1:39.043s  + 3.427s
17  Martin Narusk   1:39.103s  + 3.487s
18  Mindaugas Sarocka   1:39.486s  + 3.870s
19  Camilo Herrera   1:39.644s  + 4.028s
20  Marcos Malfatti   1:39.890s  + 4.274s
21  Harri Pakosta   1:40.044s  + 4.428s
22  Domingo Viciconti   1:40.081s  + 4.465s
23  Traian Voicu   1:40.089s  + 4.473s
24  Perttu Hietanen   1:40.222s  + 4.606s
25  Andreas Samjeske   1:40.380s  + 4.764s
26  Andrius Kasuba   1:40.636s  + 5.020s
27  Maxim Kotov   1:40.692s  + 5.076s
28  Svetlozar Salabashev   1:40.873s  + 5.257s
29  Alan Le Heux   1:41.541s  + 5.925s
30  Bart Stockmann   1:41.669s  + 6.053s
31  Tomas Celiesius   1:41.746s  + 6.130s
32  Luke Sowersby   1:42.597s  + 6.981s
33  Alexander Funk   1:42.673s  + 7.057s
34  Marcelo Michelini   1:43.328s  + 7.712s
35  Oli Jais   1:43.950s  + 8.334s
36  Olver Hernández   1:44.461s  + 8.845s
37  Chris Whiting   1:45.309s  + 9.693s
38  Ivan Ankov   1:45.538s  + 9.922s