Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 9 | Gara: 17)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Gatis Laugalis1   1:06.625s  + 0.000s
2  Maxim Kotov2   1:07.425s  + 0.800s
3  Giedrius Butkus   1:07.804s  + 1.179s
4  Vladimir Islentiev   1:07.896s  + 1.271s
5  Mariano Torregomez   1:07.979s  + 1.354s
6  Jos Roestenberg   1:07.985s  + 1.360s
7  Martynas Molneris   1:07.985s  + 1.360s
8  Edvinas Pranculevicius   1:08.017s  + 1.392s
9  João Monteiro   1:08.184s  + 1.559s
10  Tomasz Wypych   1:08.217s  + 1.592s
11  Michal Maj   1:08.282s  + 1.657s
12  Harri Pakosta   1:08.676s  + 2.051s
13  Edijs Putniņš   1:08.858s  + 2.233s
14  Toni Metsänkylä   1:08.873s  + 2.248s
15  Georgi Georgiev   1:08.910s  + 2.285s
16  Ivan Mishinev   1:08.959s  + 2.334s
17  Jari Aareskoski   1:08.991s  + 2.366s
18  Kuba Koisar   1:09.021s  + 2.396s
19  Sion Francis   1:09.043s  + 2.418s
20  Rui Fonseca   1:09.057s  + 2.432s
21  Leandro Sereno   1:09.068s  + 2.443s
22  Tuomo Korja   1:09.134s  + 2.509s
23  António Pereira   1:09.225s  + 2.600s
24  Pedro Martins Da Silva   1:09.403s  + 2.778s
25  Junior Almeida   1:09.406s  + 2.781s
26  Vaidotas Valiukas   1:09.524s  + 2.899s
27  Tomas Celiesius   1:09.614s  + 2.989s
28  Linas Čepulis   1:09.977s  + 3.352s
29  Evaldas Ruseckas   1:09.978s  + 3.353s
30  Vladimir Petrov   1:10.055s  + 3.430s
31  Kuba Gol   1:10.425s  + 3.800s
32  Nikolay Ivanov   1:10.699s  + 4.074s
33  Miguel Pardo   1:12.650s  + 6.025s
34  Heidi Koski   1:12.805s  + 6.180s
35  Jan Niewski   1:15.113s  + 8.488s
36  Paulius Maciulaitis   1:20.518s  + 13.893s
Kualifikimi 2
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Gatis Laugalis1   1:20.800s  + 0.000s
2  Maxim Kotov2   1:20.846s  + 0.046s
3  Vladimir Islentiev   1:21.271s  + 0.471s
4  Giedrius Butkus   1:21.413s  + 0.613s
5  Martynas Molneris   1:21.530s  + 0.730s
6  Edvinas Pranculevicius   1:21.698s  + 0.898s
7  Leandro Sereno   1:21.725s  + 0.925s
8  Rui Fonseca   1:22.090s  + 1.290s
9  João Monteiro   1:22.205s  + 1.405s
10  Georgi Georgiev   1:22.286s  + 1.486s
11  Vaidotas Valiukas   1:22.312s  + 1.512s
12  Jos Roestenberg   1:22.340s  + 1.540s
13  Toni Metsänkylä   1:22.383s  + 1.583s
14  Tuomo Korja   1:22.632s  + 1.832s
15  Jari Aareskoski   1:22.770s  + 1.970s
16  Evaldas Ruseckas   1:22.976s  + 2.176s
17  Ivan Mishinev   1:23.050s  + 2.250s
18  Junior Almeida   1:23.134s  + 2.334s
19  Pedro Martins Da Silva   1:23.220s  + 2.420s
20  Mariano Torregomez   1:23.268s  + 2.468s
21  Linas Čepulis   1:23.768s  + 2.968s
22  Kuba Koisar   1:23.902s  + 3.102s
23  António Pereira   1:24.012s  + 3.212s
24  Michal Maj   1:24.055s  + 3.255s
25  Sion Francis   1:24.104s  + 3.304s
26  Vladimir Petrov   1:24.146s  + 3.346s
27  Heidi Koski   1:25.224s  + 4.424s
28  Kuba Gol   1:25.731s  + 4.931s
29  Nikolay Ivanov   1:27.761s  + 6.961s
30  Miguel Pardo   1:27.933s  + 7.133s
31  Tomas Celiesius   1:28.918s  + 8.118s
32  Edijs Putniņš   1:32.219s  + 11.419s
33  Tomasz Wypych   1:34.012s  + 13.212s
34  Harri Pakosta   1:34.316s  + 13.516s
35  Jan Niewski   1:37.433s  + 16.633s
36  Paulius Maciulaitis   1:39.102s  + 18.302s