Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Master - 1)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Sylvain Guillon   1:45.978s  + 0.000s
2 Yokomama  Sam Wainwright   1:46.158s  + 0.180s
3 Contimental  Doru Paraschiv   1:46.464s  + 0.486s
4 Yokomama  Gábor Safranyik   1:48.060s  + 2.082s
5 Badyear  Bartek Nowak   1:49.086s  + 3.108s
6 Pipirelli  Mindaugas Kuodys   1:49.804s  + 3.826s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Toni Söyrinki      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrej Rilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jean-marc Boissinot      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Bora Janić      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mauricio Angelucci      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sergei Gordov      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Melando Tasoso      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pedro Da Silva      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jimmy De Roy      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mike Osintsev      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Lovász Tibor      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Frédéric Pierret      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damir Sen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Tihamér Pál      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rogério Araken      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Paweł Grabowski      -:--.---s + -.---s
- blank  Riaan Van Der Merwe      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Olivier Recouvreur      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Paweł Otworowski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rich Weaving      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Paulo Jorge      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Piotr Wrona      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Makis Katsoulas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Konrad Lasak      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ádám Jávor      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrew King      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pete Lohvansuu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Apostolis Sakellariou      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mateusz Górny      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mihail Morozov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Lazaros Spiliopoulos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Ivica Paunovic      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Sam Wainwright       1:46.599s  + 0.000s
2 Contimental  Doru Paraschiv       1:47.678s  + 1.079s
3 Yokomama  Sylvain Guillon       1:49.068s  + 2.469s
4 Yokomama  Gábor Safranyik       1:49.121s  + 2.522s
5 Badyear  Bartek Nowak       1:50.830s  + 4.231s
6 Pipirelli  Mindaugas Kuodys       1:52.142s  + 5.543s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Toni Söyrinki      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrej Rilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jean-marc Boissinot      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Bora Janić      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mauricio Angelucci      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sergei Gordov      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Melando Tasoso      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pedro Da Silva      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jimmy De Roy      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mike Osintsev      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Lovász Tibor      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Frédéric Pierret      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damir Sen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Tihamér Pál      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rogério Araken      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Paweł Grabowski      -:--.---s + -.---s
-  Riaan Van Der Merwe      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Olivier Recouvreur      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Paweł Otworowski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rich Weaving      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Paulo Jorge      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Piotr Wrona      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Makis Katsoulas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Konrad Lasak      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ádám Jávor      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrew King      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pete Lohvansuu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Apostolis Sakellariou      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mateusz Górny      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mihail Morozov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Lazaros Spiliopoulos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Ivica Paunovic      -:--.---s + -.---s