Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Master - 2)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Sasa Mihoci   1:45.279s  + 0.000s
2 Yokomama  Argiris Mamplekos   1:45.808s  + 0.529s
3 Yokomama  Tan S Lake   1:46.774s  + 1.495s
4 Yokomama  Robin Goodey   1:46.953s  + 1.674s
5 Dunnolop  Pavel Pobirovski   1:47.510s  + 2.231s
6 Contimental  Pablo Di Pietro   1:47.941s  + 2.662s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Yokomama  Alix Martin      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jasper Coosemans      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Ilya Vedenikov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Janne Väänänen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roger Bergman      -:--.---s + -.---s
- Michelini  Troy Sheahen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Konstantin Sobolev      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Dusan Sevarlic      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Quentin Levasseur      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Hans Mörtsjö      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Maxim Kotov2      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Zygmunt Ząb      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Christer Andersson      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damian Zglinicki      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vass István      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mihail Golovanov      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yiánnis Gripáris      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Henrique Hughes Paunero      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vsevolod Demydov2      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Tianhao Chen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jiří Humpolák      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Frei      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Cédrick Flament      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Christian Bernhard      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tom Frederickx      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Danilo Vettori      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Jean-Philippe Teilliet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Raimonds Urtāns      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Marco Ranghetti      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Daniele Magnani      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pál Baracsi      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Jesús Pérez      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Simone Bertolotto      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Sasa Mihoci       1:46.372s  + 0.000s
2 Yokomama  Argiris Mamplekos       1:47.609s  + 1.237s
3 Yokomama  Tan S Lake       1:48.084s  + 1.712s
4 Contimental  Pablo Di Pietro       1:49.631s  + 3.259s
5 Dunnolop  Pavel Pobirovski       1:49.873s  + 3.501s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Yokomama  Alix Martin      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jasper Coosemans      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Ilya Vedenikov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Janne Väänänen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roger Bergman      -:--.---s + -.---s
- Michelini  Troy Sheahen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Konstantin Sobolev      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Dusan Sevarlic      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Quentin Levasseur      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Hans Mörtsjö      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Maxim Kotov2      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Zygmunt Ząb      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Christer Andersson      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damian Zglinicki      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vass István      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mihail Golovanov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Robin Goodey      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yiánnis Gripáris      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Henrique Hughes Paunero      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vsevolod Demydov2      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Tianhao Chen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jiří Humpolák      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Frei      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Cédrick Flament      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Christian Bernhard      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tom Frederickx      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Danilo Vettori      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Jean-Philippe Teilliet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Raimonds Urtāns      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Marco Ranghetti      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Daniele Magnani      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pál Baracsi      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Jesús Pérez      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Simone Bertolotto      -:--.---s + -.---s