Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Master - 3)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Maxim Egorov   1:46.618s  + 0.000s
2 Contimental  Pasquale De Lucia   1:49.118s  + 2.500s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Ross Proud      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Guillaume Delamarre      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Joel Viitikko      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ayman Daher      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Joaquín Quintana      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Sam Norris      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jenne Breugelmans      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bronek Obarewicz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kamal Naoui      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Edwin Silva      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Markus Zrim      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Eduardo Sanchez Carenzo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ivan Silva      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Robertas Petniūnas      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mikko Suhonen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  István Farkas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Hugo Andrade      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Stavros Oikonomidis      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Marcin Kosiór      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Felix Horch      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Sven Bojkowski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armenio Santos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Twig Fahaji      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Diego Mahecha      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alexander Kunze      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bindics Róbert      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Guillaume Pages      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  David Jones-Winkley      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Witek Dzid      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marko Radakovic      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Mikko Heikkinen      -:--.---s + -.---s
- blank  Francesco Lupo      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Norbert Ambrus      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Marek Popławski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ken Neihart      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tomasz Siwiec      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mike Leone      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jani Syrjäläinen      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Maxim Egorov       1:48.259s  + 0.000s
2 Contimental  Pasquale De Lucia       1:50.487s  + 2.228s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Ross Proud      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Guillaume Delamarre      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Joel Viitikko      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ayman Daher      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Joaquín Quintana      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Sam Norris      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jenne Breugelmans      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bronek Obarewicz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kamal Naoui      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Edwin Silva      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Markus Zrim      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Eduardo Sanchez Carenzo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ivan Silva      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Robertas Petniūnas      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mikko Suhonen      -:--.---s + -.---s
- Contimental  István Farkas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Hugo Andrade      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Stavros Oikonomidis      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Marcin Kosiór      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Felix Horch      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Sven Bojkowski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armenio Santos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Twig Fahaji      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Diego Mahecha      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alexander Kunze      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bindics Róbert      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Guillaume Pages      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  David Jones-Winkley      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Witek Dzid      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marko Radakovic      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Mikko Heikkinen      -:--.---s + -.---s
-  Francesco Lupo      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Norbert Ambrus      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Marek Popławski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ken Neihart      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tomasz Siwiec      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mike Leone      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jani Syrjäläinen      -:--.---s + -.---s