Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 1)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Flavio Mendiković   1:47.485s  + 0.000s
2 Dunnolop  Christian Aunkofer   1:47.624s  + 0.139s
3 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:47.849s  + 0.364s
4 Dunnolop  Jakab Zoltan   1:48.183s  + 0.698s
5 Yokomama  Julio Pereira   1:48.190s  + 0.705s
6 Yokomama  Joel Trekane   1:48.252s  + 0.767s
7 Contimental  Jim Wright   1:48.524s  + 1.039s
8 Dunnolop  Nikolai Nikolov   1:49.073s  + 1.588s
9 Contimental  Nikolay Yaroshevich   1:49.142s  + 1.657s
10 Yokomama  Alvaro Criado   1:49.387s  + 1.902s
11 Dunnolop  Francois Heunis   1:49.493s  + 2.008s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Contimental  Massimo Guerra      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrea Frenna      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Zsolt Sudár      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Chris Matso      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Olivier Proulx      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jon Bell      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Andrian Naidenov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jim Panoushs      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Irtautas Masidunskas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jorge Carrera      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kolya Naiqel      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gilles Ritiere      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Daniele Bontempo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  David Fuchs      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Antonio Urbina      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Alessandro Di Salvo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Agostino Oddo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Wojtek Suliński      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrew Oatley      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Jose Bustos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Madars Zvaigzne      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rick Cortese      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Viktor Kall      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Campos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Rafael Zambrano      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Diogo Gregorio      -:--.---s + -.---s
- blank  Tom de Raad      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kristjan Raamann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kyriakos Panousis      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Flavio Mendiković       1:48.445s  + 0.000s
2 Yokomama  Joel Trekane       1:49.084s  + 0.639s
3 Dunnolop  Pedro Nazaré       1:49.274s  + 0.829s
4 Dunnolop  Jakab Zoltan       1:49.360s  + 0.915s
5 Dunnolop  Christian Aunkofer       1:49.750s  + 1.305s
6 Contimental  Jim Wright       1:49.794s  + 1.349s
7 Yokomama  Julio Pereira       1:49.868s  + 1.423s
8 Contimental  Nikolay Yaroshevich       1:50.748s  + 2.303s
9 Dunnolop  Francois Heunis       1:51.331s  + 2.886s
10 Dunnolop  Nikolai Nikolov       1:51.350s  + 2.905s
11 Yokomama  Alvaro Criado       1:51.373s  + 2.928s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Contimental  Massimo Guerra      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Andrea Frenna      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Zsolt Sudár      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Chris Matso      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Olivier Proulx      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jon Bell      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Andrian Naidenov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jim Panoushs      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Irtautas Masidunskas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jorge Carrera      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kolya Naiqel      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gilles Ritiere      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Daniele Bontempo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  David Fuchs      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Antonio Urbina      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Alessandro Di Salvo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Agostino Oddo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Wojtek Suliński      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrew Oatley      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Jose Bustos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Madars Zvaigzne      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rick Cortese      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Viktor Kall      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Campos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Rafael Zambrano      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Diogo Gregorio      -:--.---s + -.---s
-  Tom de Raad      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kristjan Raamann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kyriakos Panousis      -:--.---s + -.---s