Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 12)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Gabor Csizmadia   1:47.339s  + 0.000s
2 Dunnolop  Tibor Nagy   1:49.290s  + 1.951s
3 Contimental  Rolf Tobler   1:50.207s  + 2.868s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Fabio Corio      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ronaldo Serafim      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Nikolay Borzenkov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  José Abi Jaudi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vladimir Islentiev2      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Daniel Bertoya      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Alex Belão      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mark Fuller      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Grzegorz Ogarek      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rafał Saferna      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Weiß      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Wendell Kill      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Robert Horvath      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jorge Pell      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Attila Kvanta      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Filippo Latino      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kévin Vallée      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Toni Nen      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kristaps Zariņš      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Pallas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Dominik Flamand      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Enrico Grassi      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Marco Domingos      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Gary Martyn      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Márcio Portuga      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paul Grigore      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Giovanni Bertolo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Billy Van Der Merwe      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mario Cavalari      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Oprea Ioan      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Gábor Birkás      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rui Morais      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Olli Tamminen      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Marco Lopes      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mika Ruutiainen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sándor Bőr      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Gabor Csizmadia       1:48.894s  + 0.000s
2 Dunnolop  Tibor Nagy       1:51.578s  + 2.684s
3 Contimental  Rolf Tobler       1:53.625s  + 4.731s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Fabio Corio      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ronaldo Serafim      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Nikolay Borzenkov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  José Abi Jaudi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vladimir Islentiev2      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Daniel Bertoya      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Alex Belão      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Mark Fuller      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Grzegorz Ogarek      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rafał Saferna      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martin Weiß      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Wendell Kill      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Robert Horvath      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jorge Pell      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Attila Kvanta      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Filippo Latino      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kévin Vallée      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Toni Nen      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kristaps Zariņš      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Pallas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Dominik Flamand      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Enrico Grassi      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Marco Domingos      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Gary Martyn      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Márcio Portuga      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paul Grigore      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Giovanni Bertolo      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Billy Van Der Merwe      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mario Cavalari      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Oprea Ioan      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Gábor Birkás      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rui Morais      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Olli Tamminen      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Marco Lopes      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mika Ruutiainen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sándor Bőr      -:--.---s + -.---s