Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 13)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Michael Monaco   1:47.062s  + 0.000s
2 Yokomama  László Székelyhidi   1:47.130s  + 0.068s
3 Yokomama  Luis Ferreira   1:47.788s  + 0.726s
4 Yokomama  Tomasz Trela   1:48.916s  + 1.854s
5 Yokomama  Javier Caceres   1:48.976s  + 1.914s
6 Yokomama  Louis Beaven   1:50.010s  + 2.948s
7 Yokomama  Leon Smith   1:50.624s  + 3.562s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Yokomama  James Berriman      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Amato Batoni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gabriel Naya      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Helmer De Vries      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Krešo Brzović      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Stefano Mana      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tadeu Bolzan      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Erasmo Cardona      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Vladimir Viktorovich      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Arnaud Ferraris      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Kirsty Ridley      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Giuseppe Carlomagno      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stijn Teeuwisse      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Remco Siemes      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sławomir Dudzinski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jose Filipe      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bart Kieviet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Márton Martin Safranyik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Bordones      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Paul Brandt      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Robinder Dhaliwal      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Gutierrez      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Konrad Zygadło      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alejandro Badino      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rodrigo Velasco      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jean-marc Tralamazza      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Edson Junior      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrey Kozlov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Carlos Vieira Jr      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Arturo Chavez      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Yassine Ben Rajeb      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Nicola Bazzani      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Carlos Jimenez      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  László Székelyhidi       1:48.537s  + 0.000s
2 Dunnolop  Michael Monaco       1:48.584s  + 0.047s
3 Yokomama  Tomasz Trela       1:49.980s  + 1.443s
4 Yokomama  Javier Caceres       1:50.690s  + 2.153s
5 Yokomama  Leon Smith       1:51.954s  + 3.417s
6 Yokomama  Louis Beaven       1:52.214s  + 3.677s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Yokomama  James Berriman      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Amato Batoni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gabriel Naya      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Helmer De Vries      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Krešo Brzović      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Stefano Mana      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tadeu Bolzan      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Erasmo Cardona      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Luis Ferreira      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Vladimir Viktorovich      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Arnaud Ferraris      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Kirsty Ridley      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Giuseppe Carlomagno      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stijn Teeuwisse      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Remco Siemes      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sławomir Dudzinski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jose Filipe      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bart Kieviet      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Márton Martin Safranyik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Bordones      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Paul Brandt      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Robinder Dhaliwal      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Gutierrez      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Konrad Zygadło      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alejandro Badino      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Rodrigo Velasco      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jean-marc Tralamazza      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Edson Junior      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrey Kozlov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Carlos Vieira Jr      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Arturo Chavez      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Yassine Ben Rajeb      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Nicola Bazzani      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Carlos Jimenez      -:--.---s + -.---s