Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 15)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Leonel Rey   1:50.507s  + 0.000s
2 Badyear  Farcy Génel   1:51.188s  + 0.681s
3 Yokomama  Mark McTaggart   1:51.518s  + 1.011s
4 Yokomama  Leonardo Fiorotto   1:51.622s  + 1.115s
5 Yokomama  Ivan Radan   1:51.828s  + 1.321s
6 Yokomama  Juan Pablo Romagnoni   1:51.848s  + 1.341s
7 Dunnolop  Horia Garbacea   1:51.888s  + 1.381s
8 Yokomama  Marcello Pinheiro   1:52.013s  + 1.506s
9 Yokomama  Federico Stillavato   1:52.377s  + 1.870s
10 Yokomama  Eduardo Trindade   1:52.385s  + 1.878s
11 Dunnolop  Lazaros Spiliopoulos   1:52.455s  + 1.948s
12 Yokomama  Daniel Iliev   1:52.502s  + 1.995s
13 Yokomama  Svetlana Shapovalova   1:52.683s  + 2.176s
14 Yokomama  Walter Caballero   1:52.772s  + 2.265s
15 Dunnolop  Danilo Vettori   1:52.818s  + 2.311s
16 Yokomama  Diego Borçoi   1:52.930s  + 2.423s
17 Yokomama  Andrea Amich   1:53.069s  + 2.562s
18 Yokomama  Pepijn Kole   1:53.175s  + 2.668s
19 Yokomama  Miron Zdebiak   1:53.252s  + 2.745s
20 Dunnolop  Pedro Cajueiro   1:53.795s  + 3.288s
21 Contimental  Goran Milenkovic   1:53.913s  + 3.406s
22 Yokomama  Gabriele Vinciguerra   1:53.995s  + 3.488s
23 Avonn  Hugo Sutil   1:54.102s  + 3.595s
24 Yokomama  Paweł Nowak   1:54.283s  + 3.776s
25 Yokomama  Giuseppe Lamanna   1:54.369s  + 3.862s
26 Yokomama  Aleksandra Faraś   1:54.917s  + 4.410s
27 Avonn  Matias Otamendi   1:55.246s  + 4.739s
28 Yokomama  Waldemar Barkowski   1:55.674s  + 5.167s
29 Contimental  David Sims   1:57.858s  + 7.351s
30 Yokomama  Jason Cook   2:09.710s  + 19.203s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Mauricio Angelucci      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Raúl Dominguez      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Timo Suvikunnas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ivanin Ivanov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Bruno Costa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Anatolij Pasko      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jason Mcrae      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roy Mitchell      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Hrvoje Jošić      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jose Devassy      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Marcello Pinheiro       1:38.369s  + 0.000s
2 Yokomama  Leonel Rey       1:38.375s  + 0.006s
3 Yokomama  Aleksandra Faraś       1:38.884s  + 0.515s
4 Yokomama  Leonardo Fiorotto       1:38.923s  + 0.554s
5 Yokomama  Andrea Amich       1:38.942s  + 0.573s
6 Dunnolop  Danilo Vettori       1:39.245s  + 0.876s
7 Dunnolop  Lazaros Spiliopoulos       1:39.363s  + 0.994s
8 Dunnolop  Horia Garbacea       1:39.449s  + 1.080s
9 Yokomama  Ivan Radan       1:39.547s  + 1.178s
10 Yokomama  Miron Zdebiak       1:39.643s  + 1.274s
11 Yokomama  Diego Borçoi       1:39.954s  + 1.585s
12 Badyear  Farcy Génel       1:40.037s  + 1.668s
13 Yokomama  Paweł Nowak       1:40.086s  + 1.717s
14 Yokomama  Federico Stillavato       1:40.138s  + 1.769s
15 Yokomama  Eduardo Trindade       1:40.230s  + 1.861s
16 Yokomama  Daniel Iliev       1:40.272s  + 1.903s
17 Yokomama  Gabriele Vinciguerra       1:40.486s  + 2.117s
18 Yokomama  Mark McTaggart       1:40.614s  + 2.245s
19 Contimental  Goran Milenkovic       1:40.679s  + 2.310s
20 Yokomama  Juan Pablo Romagnoni       1:40.755s  + 2.386s
21 Dunnolop  Pedro Cajueiro       1:40.780s  + 2.411s
22 Yokomama  Svetlana Shapovalova       1:40.995s  + 2.626s
23 Yokomama  Walter Caballero       1:41.181s  + 2.812s
24 Yokomama  Pepijn Kole       1:41.307s  + 2.938s
25 Avonn  Matias Otamendi       1:41.918s  + 3.549s
26 Contimental  David Sims       1:42.184s  + 3.815s
27 Yokomama  Giuseppe Lamanna       1:42.785s  + 4.416s
28 Avonn  Hugo Sutil       1:43.144s  + 4.775s
29 Yokomama  Waldemar Barkowski       1:44.083s  + 5.714s
30 Yokomama  Jason Cook       1:54.071s  + 15.702s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Mauricio Angelucci      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Raúl Dominguez      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Timo Suvikunnas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ivanin Ivanov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Bruno Costa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Anatolij Pasko      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Jason Mcrae      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roy Mitchell      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Hrvoje Jošić      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jose Devassy      -:--.---s + -.---s