Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 21)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Joachim Rang   1:46.599s  + 0.000s
2 Dunnolop  Julio Asencio   1:47.754s  + 1.155s
3 Yokomama  Marco Calesse   1:48.280s  + 1.681s
4 Contimental  Szabó Márk   1:48.420s  + 1.821s
5 Yokomama  Gonzalo Garbin   1:48.517s  + 1.918s
6 Yokomama  Martynas Bražėnas   1:49.007s  + 2.408s
7 Yokomama  Giacomo Caridi   1:49.192s  + 2.593s
8 Badyear  Guido Simonetta   1:49.340s  + 2.741s
9 Yokomama  Sascha Geisler   1:49.420s  + 2.821s
10 Yokomama  Felipe Ibarra   1:49.602s  + 3.003s
11 Badyear  Dominik Karda   1:50.062s  + 3.463s
12 Avonn  Goran Kotarlic   1:50.942s  + 4.343s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Oleg Pokhilko      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damian Mikuszewski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roberto Schumacher      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Peter Peyper      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martti Kaasik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Francesco Cairola      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rowie Halcon      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Igor Kovalchuk      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Daniel Ossmann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Manuel Muench      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Luis Alberto Ramos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marvin Mackenberg      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mike Holm      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Milan Andrejko      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Salvatore Andretti      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Florin Ionut      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jörg Horn      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Richard Sweatt      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kenji Kumakura      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vladimir Petrov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Berbecaru Toma      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Daniel Douglas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Vlad Nedobuga      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Krisztián Veinperl      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tomas Vasiliauskas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marcelo Moroni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pat Madigan      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kiss Gabor      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Yokomama  Joachim Rang       1:47.465s  + 0.000s
2 Yokomama  Marco Calesse       1:49.432s  + 1.967s
3 Dunnolop  Julio Asencio       1:49.556s  + 2.091s
4 Yokomama  Gonzalo Garbin       1:49.941s  + 2.476s
5 Contimental  Szabó Márk       1:49.997s  + 2.532s
6 Yokomama  Martynas Bražėnas       1:50.583s  + 3.118s
7 Yokomama  Sascha Geisler       1:50.668s  + 3.203s
8 Yokomama  Giacomo Caridi       1:50.795s  + 3.330s
9 Badyear  Guido Simonetta       1:51.603s  + 4.138s
10 Badyear  Dominik Karda       1:51.674s  + 4.209s
11 Yokomama  Felipe Ibarra       1:51.709s  + 4.244s
12 Avonn  Goran Kotarlic       1:53.522s  + 6.057s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Oleg Pokhilko      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Damian Mikuszewski      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Roberto Schumacher      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Peter Peyper      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Martti Kaasik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Francesco Cairola      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rowie Halcon      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Igor Kovalchuk      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Daniel Ossmann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Manuel Muench      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Luis Alberto Ramos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marvin Mackenberg      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mike Holm      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Milan Andrejko      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Salvatore Andretti      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Florin Ionut      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jörg Horn      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Richard Sweatt      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kenji Kumakura      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vladimir Petrov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Berbecaru Toma      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Daniel Douglas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Vlad Nedobuga      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Krisztián Veinperl      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tomas Vasiliauskas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marcelo Moroni      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pat Madigan      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kiss Gabor      -:--.---s + -.---s