Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 25)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Boryana Borislavova   1:47.346s  + 0.000s
2 Yokomama  Montes Dimemola   1:48.058s  + 0.712s
3 Yokomama  Daniel Caillaux   1:48.278s  + 0.932s
4 Yokomama  Shersh Khandelwal   1:48.440s  + 1.094s
5 Yokomama  Marcelo Quiroga   1:48.474s  + 1.128s
6 Yokomama  Otulos Gomes   1:48.610s  + 1.264s
7 Badyear  Michael Jones   1:48.736s  + 1.390s
8 Yokomama  Martin Urtubey   1:48.736s  + 1.390s
9 Contimental  Marius Valentin Brutaru   1:48.785s  + 1.439s
10 Badyear  Mark De La Montagne   1:48.834s  + 1.488s
11 Yokomama  Szilkó Szoboszlai   1:48.895s  + 1.549s
12 Yokomama  Ivan Quattrociocchi   1:48.994s  + 1.648s
13 Yokomama  Remigijus Staskonis   1:49.232s  + 1.886s
14 Yokomama  Akroamidis Nikos   1:49.279s  + 1.933s
15 Yokomama  Daniele Copponi   1:49.640s  + 2.294s
16 Yokomama  Giulia Cerchi   1:49.658s  + 2.312s
17 Badyear  László Kovácsi   1:49.930s  + 2.584s
18 Yokomama  Cioponea Viorel   1:50.073s  + 2.727s
19 Badyear  Borut Krejacic   1:50.248s  + 2.902s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Roman Maksimenkov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Vito Ruggio      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pablo Navarrete      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Allan Sheahen      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marcos Barizon      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mantas Sestokas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ilmars Licitis      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Thomas Mckeown      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Radim Zeleznik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jack Benson      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sandro Herljevic      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andre Ramos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Viktor Négyesi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rony Romero      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Omar Belvedere      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Trindade      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Milos Belosevac      -:--.---s + -.---s
- blank  Alek Smiatacz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sanjay Ashok Kumar      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Erki Mullamaa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alexandre Martins      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Contimental  Boryana Borislavova       1:48.483s  + 0.000s
2 Yokomama  Shersh Khandelwal       1:49.301s  + 0.818s
3 Yokomama  Daniel Caillaux       1:49.585s  + 1.102s
4 Yokomama  Otulos Gomes       1:49.707s  + 1.224s
5 Yokomama  Marcelo Quiroga       1:49.803s  + 1.320s
6 Badyear  Michael Jones       1:49.951s  + 1.468s
7 Yokomama  Martin Urtubey       1:50.012s  + 1.529s
8 Badyear  László Kovácsi       1:50.226s  + 1.743s
9 Yokomama  Szilkó Szoboszlai       1:50.352s  + 1.869s
10 Contimental  Marius Valentin Brutaru       1:50.565s  + 2.082s
11 Yokomama  Ivan Quattrociocchi       1:50.569s  + 2.086s
12 Yokomama  Akroamidis Nikos       1:50.888s  + 2.405s
13 Yokomama  Remigijus Staskonis       1:51.009s  + 2.526s
14 Yokomama  Giulia Cerchi       1:51.373s  + 2.890s
15 Badyear  Borut Krejacic       1:51.720s  + 3.237s
16 Yokomama  Cioponea Viorel       1:51.868s  + 3.385s
17 Badyear  Mark De La Montagne       1:52.115s  + 3.632s
18 Yokomama  Daniele Copponi       1:52.416s  + 3.933s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Roman Maksimenkov      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Vito Ruggio      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Montes Dimemola      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Pablo Navarrete      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Allan Sheahen      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marcos Barizon      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mantas Sestokas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ilmars Licitis      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Thomas Mckeown      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Radim Zeleznik      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jack Benson      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sandro Herljevic      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andre Ramos      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Viktor Négyesi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Rony Romero      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Omar Belvedere      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Trindade      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Milos Belosevac      -:--.---s + -.---s
-  Alek Smiatacz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sanjay Ashok Kumar      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Erki Mullamaa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alexandre Martins      -:--.---s + -.---s