Rënditja kualifikuese 1 & 2 (Grupi: Pro - 3)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Stefan Leinsinger   1:46.412s  + 0.000s
2 Yokomama  Peter Willmore   1:46.920s  + 0.508s
3 Yokomama  Jean-françois Charbinat   1:47.453s  + 1.041s
4 Contimental  Daniel Rosa   1:47.689s  + 1.277s
5 Yokomama  Massimo Baroni   1:48.018s  + 1.606s
6 Yokomama  Robert Raczkiewicz   1:48.272s  + 1.860s
7 Yokomama  Juan Carlos Sánchez   1:48.588s  + 2.176s
8 Contimental  Marc Werner   1:48.748s  + 2.336s
9 Yokomama  Matei Florin Octavian   1:48.758s  + 2.346s
10 Yokomama  Ivan Salfa   1:48.776s  + 2.364s
11 Yokomama  George Petu   1:48.876s  + 2.464s
12 Contimental  József Szabó   1:49.030s  + 2.618s
13 Dunnolop  Béla Ormos   1:49.080s  + 2.668s
14 Yokomama  Aaron Ryan   1:49.106s  + 2.694s
15 Dunnolop  Alex Alonso   1:49.185s  + 2.773s
16 Yokomama  Leonardo Solazzi   1:49.298s  + 2.886s
17 Yokomama  Jose Salas   1:49.309s  + 2.897s
18 Yokomama  Cornelius Alexandru   1:49.532s  + 3.120s
19 Yokomama  Tom Seib   1:49.880s  + 3.468s
20 Badyear  Andrey Antonov   1:49.917s  + 3.505s
21 Yokomama  Gabriel Arbona   1:49.960s  + 3.548s
22 Dunnolop  Tex Palmer   1:50.316s  + 3.904s
23 Yokomama  Bruno Carvalho   1:50.534s  + 4.122s
24 Badyear  Norbert Páldeák   1:50.970s  + 4.558s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Aleksandar Aleksandrov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paweł Marszutka      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Lorenzo Vallesi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Claudemar Teichmann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Korbinian Degenhart      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Plamen Iliev      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Dániel Sallai      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fabio Ponte      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Diego Vidotto      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Szilveszter Szatmári      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mélanie Delhaye      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Henry Normand      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vasile George Daniel      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Antonny Katayama      -:--.---s + -.---s
- blank  Paulo Franca      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Rahmat Febrizal      -:--.---s + -.---s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Stefan Leinsinger       1:47.549s  + 0.000s
2 Yokomama  Jean-françois Charbinat       1:48.872s  + 1.323s
3 Yokomama  Massimo Baroni       1:49.378s  + 1.829s
4 Contimental  Daniel Rosa       1:49.445s  + 1.896s
5 Yokomama  Leonardo Solazzi       1:49.652s  + 2.103s
6 Yokomama  Robert Raczkiewicz       1:49.656s  + 2.107s
7 Yokomama  Juan Carlos Sánchez       1:49.783s  + 2.234s
8 Yokomama  Ivan Salfa       1:49.939s  + 2.390s
9 Yokomama  Matei Florin Octavian       1:50.033s  + 2.484s
10 Yokomama  George Petu       1:50.378s  + 2.829s
11 Contimental  József Szabó       1:50.429s  + 2.880s
12 Dunnolop  Béla Ormos       1:50.609s  + 3.060s
13 Yokomama  Jose Salas       1:50.833s  + 3.284s
14 Yokomama  Gabriel Arbona       1:50.931s  + 3.382s
15 Dunnolop  Alex Alonso       1:50.983s  + 3.434s
16 Yokomama  Cornelius Alexandru       1:51.105s  + 3.556s
17 Yokomama  Aaron Ryan       1:51.178s  + 3.629s
18 Badyear  Norbert Páldeák       1:51.398s  + 3.849s
19 Yokomama  Bruno Carvalho       1:51.492s  + 3.943s
20 Yokomama  Tom Seib       1:51.595s  + 4.046s
21 Dunnolop  Tex Palmer       1:51.695s  + 4.146s
22 Badyear  Andrey Antonov       1:51.975s  + 4.426s
Nuk eshte kualifikuar ende
- Dunnolop  Aleksandar Aleksandrov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Peter Willmore      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Marc Werner      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paweł Marszutka      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Lorenzo Vallesi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Claudemar Teichmann      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Korbinian Degenhart      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Plamen Iliev      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Dániel Sallai      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fabio Ponte      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Diego Vidotto      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Szilveszter Szatmári      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mélanie Delhaye      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Henry Normand      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Vasile George Daniel      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Antonny Katayama      -:--.---s + -.---s
-  Paulo Franca      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Rahmat Febrizal      -:--.---s + -.---s