Përmbledhja e garës (Pistë: Suzuka | Sezon: 31 | Gara: 10 | Grupi: Elite)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezon:  Gara:

# Poz Përparimi Goma Shtet Menagjeri Koha e gares Xhiro Pitstopet Xhiro më e mirë Shpejtësi mesatare Koha më e mirë e pitit
01. 01. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Atis Praudins 1h22:05.902 53 2 1:31.069 227.00km/h 12.214s
02. 04. -2 -2 Badyear   Toygun Senler3 + 34.762 53 2 1:31.663 225.41km/h 11.853s
03. 14. -3 -3 Badyear   Marek Marchewka + 1:33.132 52 3 1:31.780 222.78km/h 13.126s
04. 09. +8 +8 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:19.639 53 2 1:31.784 223.38km/h 12.795s
05. 12. -2 -2 Badyear   Sergey Lyogky + 1:30.203 53 2 1:31.813 222.91km/h 15.295s
06. 03. +1 +1 Badyear   Rimantas Sagatas + 34.632 53 2 1:31.830 225.41km/h 11.521s
07. 02. +5 +5 Badyear   Leandro Sereno3 + 34.471 53 2 1:31.899 225.42km/h 9.822s
08. 10. +6 +6 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:19.975 53 2 1:31.926 223.37km/h 12.572s
09. 06. +2 +2 Badyear   Vladimir Danilin + 1:01.437 53 2 1:31.973 224.20km/h 13.596s
10. 05. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Wojciech Uzikowski + 1:01.197 53 2 1:32.066 224.21km/h 14.050s
11. 07. -4 -4 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 1:06.840 53 2 1:32.101 223.96km/h 13.305s
12. 08. +1 +1 Badyear   Martynas Atkočius + 1:19.439 53 2 1:32.106 223.39km/h 12.346s
13. 13. +2 +2 Badyear   Mark Webster + 1:30.493 53 2 1:32.153 222.90km/h 14.903s
14. 20. -8 -8 Badyear   Andreas Weilemann + 2:12.986 52 3 1:32.355 221.03km/h 17.569s
15. 16. +6 +6 Badyear   Pedro Nazaré + 1:52.518 52 2 1:32.561 221.93km/h 15.039s
16. 11. -5 -5 Bridgerock   Nuno Vicente + 1:29.680 53 2 1:32.635 222.94km/h 12.717s
17. 24. -11 -11 Badyear   Evaldas Okriemas + 3:26.704 51 2 1:32.675 217.85km/h 14.373s
18. 15. +4 +4 Badyear   Martin Rosina + 1:48.838 52 2 1:32.717 222.09km/h 15.279s
19. 21. Nuk ka ndryshim ±0 Michelini   Daneks Britāls + 2:13.521 52 3 1:32.790 221.01km/h 13.795s
20. 17. +3 +3 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:54.058 52 2 1:32.861 221.86km/h 15.272s
21. 19. +5 +5 Badyear   Tomasz Petryk + 2:12.493 52 2 1:32.880 221.05km/h 16.193s
22. 18. +7 +7 Badyear   Aliaksei Papou + 1:59.815 52 2 1:33.049 221.61km/h 15.857s
23. 23. +6 +6 Yokomama   Piotr Pogodzik + 3:16.171 51 3 1:33.800 218.30km/h 17.878s
24. 22. -4 -4 Badyear   Vsevolod Demydov + 2:19.577 52 1 1:33.916 220.74km/h 12.552s
25. 25. +3 +3 Yokomama   Luis Uranga + 4:07.286 51 3 1:34.562 216.15km/h 16.704s
26. 27. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Araik Karapetyan + 4:47.856 50 2 1:35.834 214.46km/h 18.512s
27. 26. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Maja Soren + 4:47.331 50 2 1:36.165 214.48km/h 14.521s
28. 28. +2 +2 Pipirelli   Alex Tkachenko + 5:30.613 50 3 1:36.345 212.72km/h 17.045s
29. 29. -6 -6 Badyear   Sergey Tuzhilov + 5:38.287 50 2 1:36.425 212.41km/h 19.460s
30. 30. +7 +7 Pipirelli   Mike Leone + 5:55.384 50 2 1:36.967 211.72km/h 18.306s
31. 32. +4 +4 Yokomama   Janne Väänänen + 6:53.025 49 3 1:37.524 209.44km/h 15.362s
32. 35. -2 -2 Pipirelli   Christos Bobolis + 7:18.987 49 3 1:37.998 208.42km/h 18.422s
33. 33. -2 -2 Pipirelli   Zoltan Csaba + 6:58.127 49 2 1:38.102 209.24km/h 24.778s
34. 31. +1 +1 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 6:45.866 49 2 1:38.214 209.72km/h 16.013s
35. 34. +1 +1 Pipirelli   Keri Lovell + 7:00.583 49 2 1:38.276 209.14km/h 17.788s
36. 36. -2 -2 Pipirelli   Farcy Génel + 7:31.155 49 3 1:38.459 207.95km/h 19.130s
37. 37. -23 -23 Badyear   Gani Babu Aksident në nisje 0 0 - 0.00km/h -