Përmbledhja e garës (Pistë: Brno | Sezon: 31 | Gara: 15 | Grupi: Elite)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezon:  Gara:

Poz Përparimi Goma Shtet Menagjeri Koha e gares Xhiro Pitstopet Xhiro më e mirë Shpejtësi mesatare Koha më e mirë e pitit
01. +2 +2 Badyear   Rimantas Sagatas 1h38:05.320 57 2 1:35.353 188.40km/h 14.956s
02. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Vladimir Danilin + 1.570 57 2 1:35.538 188.35km/h 16.802s
03. +1 +1 Badyear   Toygun Senler3 + 12.678 57 2 1:35.797 188.00km/h 12.207s
04. +4 +4 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 23.774 57 2 1:35.141 187.64km/h 15.037s
05. +2 +2 Bridgerock   Nuno Vicente + 36.480 57 2 1:35.322 187.24km/h 14.793s
06. +6 +6 Badyear   Vsevolod Demydov + 36.760 57 2 1:35.872 187.23km/h 12.441s
07. -1 -1 Badyear   Sergey Lyogky + 37.229 57 2 1:35.745 187.22km/h 15.910s
08. -7 -7 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 38.001 57 2 1:35.128 187.19km/h 12.465s
09. +1 +1 Badyear   Mindaugas Sarocka + 40.541 57 2 1:35.991 187.11km/h 12.796s
10. +10 +10 Badyear   Leandro Sereno3 + 49.132 57 2 1:36.177 186.84km/h 10.698s
11. -6 -6 Badyear   Atis Praudins + 49.411 57 2 1:35.708 186.83km/h 13.950s
12. -1 -1 Badyear   Martynas Atkočius + 52.774 57 2 1:35.988 186.73km/h 12.496s
13. -4 -4 Badyear   Wojciech Uzikowski + 1:01.349 57 2 1:35.479 186.46km/h 17.449s
14. -1 -1 Badyear   Marek Marchewka + 1:01.764 57 2 1:35.941 186.44km/h 12.210s
15. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Evaldas Okriemas + 1:10.561 57 2 1:36.162 186.17km/h 14.670s
16. -2 -2 Badyear   Pedro Nazaré + 1:10.978 57 2 1:36.308 186.16km/h 17.567s
17. -1 -1 Badyear   Aliaksei Papou + 1:11.425 57 2 1:36.037 186.14km/h 13.680s
18. +7 +7 Badyear   Gani Babu + 1:16.100 57 2 1:36.532 186.00km/h 16.907s
19. Nuk ka ndryshim ±0 Badyear   Araik Karapetyan + 1:26.664 57 2 1:36.747 185.67km/h 13.734s
20. +2 +2 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:28.005 57 2 1:36.351 185.63km/h 15.628s
21. +5 +5 Badyear   Martin Rosina + 1:41.940 56 2 1:36.803 185.19km/h 14.385s
22. -4 -4 Badyear   Maja Soren + 1:42.047 56 3 1:36.465 185.19km/h 15.480s
23. -6 -6 Badyear   Tomasz Petryk + 2:20.440 56 3 1:36.976 184.01km/h 15.220s
24. +10 +10 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 4:16.635 55 2 1:38.662 180.53km/h 21.364s
25. +3 +3 Pipirelli   Alex Tkachenko + 4:34.380 55 2 1:39.643 180.01km/h 16.620s
26. +3 +3 Badyear   Andreas Weilemann + 4:34.781 55 3 1:38.665 180.00km/h 22.146s
27. +4 +4 Pipirelli   Christos Bobolis + 4:48.144 54 2 1:39.523 179.61km/h 17.703s
28. -5 -5 Badyear   Mark Webster + 4:49.983 54 2 1:39.708 179.55km/h 18.092s
29. -8 -8 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:58.041 54 3 1:39.217 179.32km/h 19.081s
30. +3 +3 Pipirelli   Zoltan Csaba + 5:13.079 54 2 1:39.631 178.88km/h 22.492s
31. -1 -1 Yokomama   Luis Uranga + 5:18.825 54 2 1:39.742 178.72km/h 16.195s
32. Nuk ka ndryshim ±0 Pipirelli   Keri Lovell + 5:39.734 54 2 1:39.589 178.12km/h 18.369s
33. +3 +3 Pipirelli   Farcy Génel + 5:50.732 54 2 1:40.230 177.80km/h 17.028s
34. -7 -7 Yokomama   Piotr Pogodzik + 6:16.157 54 2 1:40.313 177.08km/h 17.598s
35. Nuk ka ndryshim ±0 Yokomama   Janne Väänänen + 6:46.791 53 2 1:40.771 176.22km/h 20.266s
36. +1 +1 Pipirelli   Mike Leone + 7:57.789 53 2 1:43.125 174.25km/h 23.779s
E pa klasifikuar
37. -13 -13 Michelini   Daneks Britāls + 13:07.330 49 2 1:48.285    21.864s