Përmbledhja e garës (Pistë: Zolder | Sezon: 71 | Gara: 10 | Grupi: Master - 4)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezon:  Gara:

Poz Përparimi Goma Shtet Menagjeri Koha e gares Xhiro Pitstopet Xhiro më e mirë Shpejtësi mesatare Koha më e mirë e pitit
01. +4 +4 Dunnolop   Oliver Radna 1h26:55.806 70 2 1:10.321 205.89km/h 15.617s
02. -1 -1 Dunnolop   James Hitchen + 18.885 70 2 1:11.472 205.15km/h 17.018s
03. +10 +10 Contimental   Sergey Shinkevich + 36.352 70 1 1:09.729 204.46km/h 19.618s
04. +5 +5 Dunnolop   Lee Harding + 41.026 70 2 1:11.260 204.28km/h 19.070s
05. +14 +14 Contimental   Albert Viljanen + 41.642 70 2 1:10.705 204.26km/h 19.042s
06. -4 -4 Badyear   Tibor Szuromi + 42.176 70 2 1:11.257 204.24km/h 20.860s
07. -1 -1 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 42.482 70 2 1:11.457 204.23km/h 16.151s
08. +15 +15 Contimental   Maurício Jackson + 45.104 70 2 1:10.975 204.12km/h 19.392s
09. -5 -5 Yokomama   Paul Dove + 57.101 70 3 1:11.650 203.66km/h 16.054s
10. +1 +1 Dunnolop   Claudio Szynkier + 1:07.592 70 3 1:11.522 203.26km/h 16.571s
11. +6 +6 Dunnolop   Szymon Kut + 1:16.428 69 2 1:10.680 202.92km/h 17.907s
12. -4 -4 Badyear   Sean Hillier + 1:20.841 69 2 1:12.013 202.75km/h 21.037s
13. +5 +5 Yokomama   Max Watson + 1:21.754 69 1 1:11.686 202.71km/h 20.049s
14. +23 +23 Contimental   Marius Slavinskas + 1:21.996 69 1 1:09.764 202.70km/h 19.161s
15. +7 +7 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:22.171 69 2 1:11.101 202.70km/h 16.592s
16. Nuk ka ndryshim ±0 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 1:25.358 69 2 1:12.274 202.57km/h 16.039s
17. -5 -5 Badyear   Olivier Portal + 1:29.448 69 2 1:12.490 202.42km/h 17.776s
18. +9 +9 Dunnolop   Stefan Stillhart + 1:30.364 69 3 1:10.826 202.38km/h 14.380s
19. +17 +17 Contimental   Elias Aranda + 1:30.759 69 2 1:10.873 202.37km/h 22.563s
20. -6 -6 Badyear   Ivaylo Tanev + 1:32.724 69 1 1:11.064 202.29km/h 21.686s
21. -11 -11 Yokomama   Sinan Bahadir + 1:36.540 69 2 1:11.392 202.15km/h 18.541s
22. +12 +12 Contimental   Mateusz Bogusz + 1:46.976 69 2 1:11.389 201.75km/h 20.056s
23. -16 -16 Dunnolop   Ivan Lukovkin + 2:09.443 69 3 1:11.414 200.90km/h 17.173s
24. +2 +2 Dunnolop   Marcelo Ascencio + 2:11.013 69 1 1:12.148 200.84km/h 19.213s
25. +7 +7 Dunnolop   Gino Falco + 2:11.397 69 1 1:11.373 200.83km/h 22.665s
26. +9 +9 Dunnolop   John Ibbotson + 2:20.386 69 1 1:12.398 200.49km/h 18.761s
27. +6 +6 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues + 2:20.816 69 1 1:12.095 200.48km/h 22.312s
28. -7 -7 Yokomama   Andrew Green + 2:28.581 68 1 1:12.778 200.19km/h 20.681s
29. -9 -9 Yokomama   Mick Ridley + 2:31.286 68 2 1:11.457 200.09km/h 22.402s
30. -2 -2 Dunnolop   Maciek Paruch + 2:34.131 68 1 1:11.833 199.98km/h 23.292s
31. -7 -7 Dunnolop   Rick Queary + 2:42.275 68 2 1:13.255 199.68km/h 18.309s
32. -29 -29 Yokomama   Tony Cullen + 2:53.421 68 5 1:11.244 199.26km/h 18.934s
33. -2 -2 Dunnolop   Marcos Barizon + 2:57.901 68 3 1:12.586 199.10km/h 17.884s
34. -4 -4 Yokomama   Francisco Chango + 3:28.928 68 3 1:13.393 197.96km/h 18.159s
35. -20 -20 Yokomama   Edinson Antonio + 3:32.365 68 3 1:13.595 197.83km/h 17.420s
36. -11 -11 Yokomama   György Csillag + 3:51.213 67 1 1:13.812 197.15km/h 22.576s
37. -8 -8 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 4:15.257 67 2 1:14.005 196.28km/h 16.429s
38. Nuk ka ndryshim ±0 Yokomama   Gabriel Arbona + 6:52.420 65 2 1:15.713 190.80km/h 19.033s
39. Nuk ka ndryshim ±0 Pipirelli   Emanuele Leoni + 7:05.504 65 2 1:15.312 190.36km/h 27.361s