Klasifikimi (Grupi: Master - 5)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Promoted 01. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Australia  Joshua Abbott - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Serbia  Dusan Ajzenbajser - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Canada  Joe Tillman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Romania  George Alexandru - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Spain  Alberto Pérez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Hungary  Gyuri Székely - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Furnizuesi pa zbuluar i gomave England  John Ibbotson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Hungary  Nagyházi Sándor - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Estonia  Rauno Tammel - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. England  Alex Tolmar - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. England  James Berriman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Brazil  Marcos Rodrigues - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Serbia  David Vidović - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 14. Canada  Mark Webster - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Belgium  Jenne Breugelmans - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Netherlands  Sergey Ovinko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Canada  Rich Nicholls - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 18. Germany  Alexander Kunze - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Wales  Mark Iverson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Brazil  Fabricio Ramos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Portugal  Hélio Romeu - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Argentina  Juan Sebastian Torres - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Brazil  Giovanni Mazzanati - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 24. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Hungary  Lázsló Mizse - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 25. Russian Federation  Dmitrij Soldatenkov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Portugal  Ivan Silva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Argentina  Daniel Palma - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 28. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Italy  Silvio Botterini - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Finland  Rei Frost - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Bulgaria  Rumen Atanasov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Lithuania  Justinas Bublys - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Italy  Alessandro Casagrande - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Bulgaria  Mario Vladimirov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Serbia  Aleksandar Tot - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Hungary  Ferenc Koncz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Estonia  Kaiko Kell - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Brazil  José Nunes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Argentina  Javier Caceres - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. Furnizuesi pa zbuluar i gomave Brazil  Terence Carneiro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 40. Australia  Sean Abbott - - - - - - - - - - - - - - - - - 0