Klasifikimi (Grupi: Pro - 16)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Promoted 01. Brazil  Leonardo Franco - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Poland  Piotr Wechterowicz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. England  Talan Richards - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. England  Michael Franks - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Yokomama United States  Alan Snyder - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Portugal  João António - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Yokomama Hungary  Zoltan Maltesics - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Italy  Alberto Villa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Brazil  Fabricio Silva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. France  Vincent Douchez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. Poland  Adam Domaszewski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Hungary  Dóró Gábor - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. Slovakia  Rastislav Baroň - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Brazil  Antonny Katayama - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Ukraine  Eugene Timchenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Yokomama Italy  Massimo Tubino - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Germany  Triac Rou - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Germany  Nicole Geyer - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 19. Italy  Carmine Lettieri - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. Czech Republic  Jiří Humpolák - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 21. Yokomama Serbia  Zivanovic Nikola - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. United States  Greg Tierney - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 23. England  James Berriman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Yokomama Russian Federation  Stanislav Gudkov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Croatia  Sandro Herljevic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 26. Poland  Maciej Młynek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 27. Avonn Greece  Níkos Mpalkámos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Argentina  Fabián Ré - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Poland  Robert Marek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 30. Pipirelli Belgium  Stephane Verly - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Yokomama Croatia  Alen Bat - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. United States  Jo Lafrite - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Brazil  Adriano Barbosa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Avonn Croatia  Božidar Topčić - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 35. Russian Federation  Sergey Ryabov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Brazil  Douglas Cirelli - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Yokomama Canada  Steve Branson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 38. England  Riley Dunlop - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. United States  Stephen Brooks - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Brazil  Terence Carneiro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0