Klasifikimi (Grupi: Pro - 2)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Promoted 01. Avonn Hungary  Veres Tamás - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Portugal  Manuel João - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Hungary  Tamás Végh - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Yokomama Indonesia  Fahriza Naufall - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 05. France  Joss Giraud - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. Bulgaria  Miroslav Minchev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Bulgaria  Rumen Atanasov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 08. Germany  Mark Philips - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Yokomama Greece  Akroamidis Nikos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. Italy  Giuseppe Silvestre - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 11. Yokomama Argentina  Silvana Vizcaino - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Germany  Martin Elser - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. England  Simon Yeoman - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. Greece  Harry Korakas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Dunnolop Greece  Ioannis Kalogirou - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Dunnolop Romania  Paul Grigore - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Italy  Maurizio Siracusa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 18. Yokomama Lebanon  Walid Obeid - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Croatia  Nenad Samardžić - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. England  Jamie Gainsford - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 21. Dunnolop Germany  Florian Berger - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Finland  Henry Ekholm - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Pipirelli Hungary  Péter Veszprémi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 24. Yokomama Brazil  José Nunes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 25. Hungary  Tibor Nagy - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 26. Croatia  Marko Dragojević - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Yokomama Greece  John Rigos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Hungary  Dávid Guti - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Italy  Adele Siracusa - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Russian Federation  Dmitry Smirnov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Russian Federation  Max Scorinoff - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 32. Yokomama Italy  Enzo Sbarbini - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Germany  Torsten Wilke - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Hungary  Tamás Szabó - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. Brazil  Jorge Luiz Filho - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 36. Brazil  Marcello Pinheiro - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Avonn Andorra  Toni Nen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Ukraine  Oleksa Vyshnivsky - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. India  Sanjay Ashok Kumar - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 40. Portugal  Rafael Marques - - - - - - - - - - - - - - - - - 0