Klasifikimi (Grupi: Pro - 22)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Retained 01. Russian Federation  Dmitrij Polikarpov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Avonn Hungary  Gergely Pesthy - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Yokomama France  Olivier Portal - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Dunnolop Denmark  Allan Poulsen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 05. Dunnolop Russian Federation  Denis Titov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. Austria  Norbert Ambrus - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. Germany  Spiridon Louis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. Estonia  Jaanus Liit - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 09. Lithuania  Arnoldas Arnisgd - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 10. Contimental Czech Republic  Dusan Zacpal - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Russian Federation  Egor Haik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Yokomama Germany  Timo Meyer - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. Spain  Javier Nieto - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. Yokomama Italy  Pietro Bruni - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Australia  Bruce Anderson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Yokomama Portugal  Filipe Miguel - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 17. Dunnolop Brazil  Felype Mattos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Estonia  Harri Pakosta - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 19. Avonn Italy  Martino Colombo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. Brazil  Italo Portinho - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Yokomama Peru  Mario Ocampo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Yokomama Netherlands  Ton De Jong - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Argentina  Silvio Bernardini - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 24. Yokomama Brazil  Giovani Braga - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Spain  Francisco Arce - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Yokomama Serbia  Milos Markovic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Dunnolop Portugal  Paulo Jorge - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 28. Czech Republic  Stepan Bunda - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Avonn Bulgaria  Stoyan Krastev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Italy  Luigi Castiglione - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 31. Greece  Ioannis Dimitroglou4 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Avonn Venezuela  Pablo Bordones - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Belgium  Jarno Van Audenhoven - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Avonn Argentina  Guido Simonetta - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 35. Avonn Serbia  Ognjen Sperlic - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 36. Netherlands  Frank Maasdijk - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Avonn Belarus  Dmitry Nechitailo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Avonn Argentina  Gonzalo Garbin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 39. Spain  José Mario Alonso Alonso - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Yokomama Russian Federation  Aleksey Titarenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0