Klasifikimi (Grupi: Pro - 5)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Retained 01. Bulgaria  Ivo Ivanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Slovakia  Jozef Janci - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Yokomama Australia  Harvey Reeves - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Poland  Marcin Gala - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Hong Kong  Chih Peng Hsu - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Russian Federation  Sergey Ved - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. Poland  Maciek Paruch - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 08. Greece  Apostolis Sakellariou - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Colombia  Mauricio Nassar - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. Argentina  David Cabral - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Australia  William Tringas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 12. Yokomama Italy  Simone Bianchi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 13. Germany  Christian Bernhard - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Yokomama France  Ahoorda Lelou - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Lithuania  Liudvikas Selmistraitis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 16. Yokomama Portugal  Xavier Prett - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 17. Pipirelli Greece  Fotios Bakas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. England  Chris Hughes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 19. Russian Federation  Michail Ivanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 20. Dunnolop Italy  Alfonso Ridolfo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. United States  Stephen Brooks - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 22. Poland  Darek Kolodziejski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Avonn Bulgaria  Kristina Ivanova - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Hungary  László Székelyhidi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 25. Dunnolop Russian Federation  Aleksei Fokin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 26. Yokomama Czech Republic  Petr Šafarčík - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 27. Yokomama Lithuania  Evaldas Kurmis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Spain  Francisco Basco - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 29. Bulgaria  Hristo Kantarev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Finland  Mikko Heikkinen - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Belgium  Cedric Geromboux - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Yokomama Argentina  Pablo Ramirez - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Argentina  Sabrina Trilnik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Italy  Mario Bochicchio - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 35. Greece  Nikos Gavriilidis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Yokomama Bulgaria  Slawko Kucz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 37. Greece  Chris Macris - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Avonn Poland  Mariusz Budek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 39. Dunnolop United States  Tom Hrbek - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Czech Republic  Radim Zeleznik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0