Statistika

Të gjitha statistikat e performancave të tërë kohërave
Statistikat e ekipit
Statistikat e aktivitetit ne loje
Statistikat e Forumit
Statistikat e kombeve
Statistika të tjera
Statistikat e arritjeve
Statistikat e stafit
Statistikat e GPRO Supporter

Rradhitja nëse sezoni do ishte një Garë e Madhe

Zgjidh Kategorine:

 
Faqe [12 3 ... 100 101 102 » Shpejt shkoni në faqen:
# Goma Menagjeri Nat Grupi Koha totale ne sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Yug Desai1 Elite 9:41:08.698s
2. Bridgerock George Slater Elite + 0:01:11.563s
3. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:05:20.352s
4. Hancock Andreas Ramann Elite + 0:08:34.821s
5. Michelini Kamal Naoui Elite + 0:09:49.987s
6. Contimental Nevzat Kasapoglu Elite + 0:10:39.356s
7. Badyear Klas Britse Elite + 0:11:08.238s
8. Badyear Jasper Coosemans1 Elite + 0:11:15.886s
9. Badyear Joachim Rang Elite + 0:12:41.192s
10. Contimental Andrea Squizzato Elite + 0:12:45.362s
11. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:14:41.655s
12. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:15:00.907s
13. Contimental Tan S Lake Elite + 0:16:03.200s
14. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:16:23.928s
15. Badyear Harsh Sheth Elite + 0:16:37.599s
16. Dunnolop Gyuri Székely Master - 3 + 0:17:10.665s
17. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:17:14.973s
18. Michelini Mikko Suhonen Master - 1 + 0:17:18.606s
19. Badyear Carlos Esparza Master - 1 + 0:17:37.526s
20. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:18:28.319s
21. Dunnolop Branislav Mihic Master - 4 + 0:19:03.871s
22. Contimental Jean-marc Boissinot Elite + 0:19:32.345s
23. Contimental Pablo Fernandez Elite + 0:19:33.098s
24. Contimental Diogo Abdalla Elite + 0:19:41.640s
25. Badyear Helmut Heiter Master - 4 + 0:19:59.967s
26. Dunnolop Ignacio Belatti Master - 3 + 0:20:01.059s
27. Yokomama Paulo Pinto1 Elite + 0:20:01.800s
28. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:20:16.804s
29. Contimental Ayman Daher Elite + 0:20:30.900s
30. Dunnolop Twig Fahaji Master - 3 + 0:20:47.368s
31. Dunnolop Róbert László2 Elite + 0:21:10.954s
32. Dunnolop Robin Goodey Master - 4 + 0:21:50.110s
33. Yokomama Peter Both Master - 5 + 0:21:53.153s
34. Badyear Toto Soave Master - 5 + 0:22:11.434s
35. Contimental Kuba Szajbel Elite + 0:22:27.599s
36. Badyear Laurent Quinet Master - 4 + 0:22:29.268s
37. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:23:24.982s
38. Yokomama Ross Proud Master - 2 + 0:23:30.341s
39. Michelini Joan Centellas Master - 4 + 0:23:36.446s
40. Yokomama Mato Nikic Master - 5 + 0:23:42.213s
41. Dunnolop Ioannis Kalogirou Pro - 2 + 0:24:14.656s
42. Dunnolop Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:24:31.854s
43. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:24:34.207s
44. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:24:41.450s
45. Dunnolop Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:24:44.686s
46. Avonn Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:24:44.758s
47. Badyear Dominik Karda Master - 4 + 0:24:51.358s
48. Dunnolop Darek Kolodziejski Master - 1 + 0:24:52.081s
49. Contimental Alex Tkachenko Master - 5 + 0:25:02.905s
50. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:25:04.301s
51. Dunnolop Ania Piekarska Master - 3 + 0:25:21.754s
52. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:25:25.575s
53. Yokomama Tomi Kaartinen Master - 1 + 0:25:27.257s
54. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 0:25:28.090s
55. Dunnolop Atis Praudins Master - 1 + 0:25:29.210s
56. Dunnolop Joaquín Quintana Master - 3 + 0:25:36.114s
57. Yokomama Diogo Schwinn Master - 4 + 0:25:36.410s
58. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:25:37.529s
59. Contimental Stefan Gommans Elite + 0:25:44.805s
60. Dunnolop Giovanni Barzaghi Master - 4 + 0:25:45.465s
61. Dunnolop John Ibbotson Master - 5 + 0:25:51.016s
62. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:25:51.930s
63. Dunnolop Peter Floin Master - 3 + 0:25:56.962s
64. Pipirelli Gonzalo Alvarez Elite + 0:26:05.311s
65. Dunnolop Aleksey Odegov Master - 1 + 0:26:14.161s
66. Dunnolop Lázsló Mizse Master - 4 + 0:26:14.589s
67. Yokomama Montes Dimemola Master - 3 + 0:26:24.481s
68. Yokomama Karl-Martin Müür Master - 3 + 0:26:33.325s
69. Dunnolop Ondrej Kočiš Pro - 23 + 0:26:35.726s
70. Contimental Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:26:40.230s
71. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:26:41.537s
72. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:26:44.397s
73. Yokomama Kiril Stoianov Master - 4 + 0:26:48.678s
74. Dunnolop Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:26:59.882s
75. Yokomama Wouter Kirstein Master - 2 + 0:27:00.856s
76. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:27:03.328s
77. Yokomama Bernard Bontjer Pro - 5 + 0:27:06.543s
78. Dunnolop Daniel Douglas Master - 5 + 0:27:07.782s
79. Dunnolop Mark Philips Pro - 2 + 0:27:13.558s
80. Yokomama Sandro Benghi Pro - 12 + 0:27:13.856s
81. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:27:15.854s
82. Contimental Alexei Malkin Master - 5 + 0:27:16.544s
83. Dunnolop Mihail Golovanov Master - 2 + 0:27:21.734s
84. Badyear Luciano Kirst Master - 3 + 0:27:28.557s
85. Dunnolop Victor Ramirez Master - 2 + 0:27:29.893s
86. Yokomama Marko Radakovic Master - 4 + 0:27:32.584s
87. Dunnolop Chris Tsalas Pro - 12 + 0:27:33.137s
88. Dunnolop Alejandro Badino Pro - 13 + 0:27:36.574s
89. Dunnolop Davide Del Core Master - 3 + 0:27:39.844s
90. Dunnolop Duong Cuong Pro - 22 + 0:27:40.825s
91. Yokomama Stefano Siletto Pro - 24 + 0:27:44.553s
92. Dunnolop Benedetto Di Vico Pro - 20 + 0:27:45.894s
93. Yokomama Andrea Amich Master - 2 + 0:27:46.520s
94. Badyear Piotr Szmit Pro - 19 + 0:27:47.301s
95. Yokomama Benedetto Campobello Pro - 13 + 0:27:53.039s
96. Dunnolop Krzysztof Kasinski Master - 4 + 0:27:55.094s
97. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 0:27:56.790s
98. Dunnolop Igor Pererva Master - 4 + 0:27:56.946s
99. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:27:58.653s
100. Dunnolop Marco Gianni Master - 2 + 0:28:00.389s
Faqe [12 3 ... 100 101 102 » Shpejt shkoni në faqen: