Statistika

Të gjitha statistikat e performancave të tërë kohërave
Statistikat e ekipit
Statistikat e aktivitetit ne loje
Statistikat e Forumit
Statistikat e kombeve
Statistika të tjera
Statistikat e arritjeve
Statistikat e stafit
Statistikat e GPRO Supporter

Rradhitja nëse sezoni do ishte një Garë e Madhe

Zgjidh Kategorine:

 
Faqe [12 3 ... 85 86 87 » Shpejt shkoni në faqen:
# Goma Menagjeri Nat Grupi Koha totale ne sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock George Slater Elite 22:25:23.306s
2. Bridgerock Ania Piekarska Elite + 0:05:21.280s
3. Hancock Lee Harding Elite + 0:15:33.697s
4. Hancock Pablo Fernandez Elite + 0:18:04.013s
5. Badyear Miel Soeterbroek Elite + 0:21:15.046s
6. Hancock Twig Fahaji Elite + 0:21:34.512s
7. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:24:12.330s
8. Badyear Harsh Sheth Elite + 0:25:43.802s
9. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:26:39.873s
10. Badyear Daniele Bontempo Elite + 0:27:36.518s
11. Badyear Luca Molendi Elite + 0:29:17.114s
12. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:29:21.257s
13. Badyear Michaela Källström Elite + 0:30:13.722s
14. Yokomama Brad Marshall Elite + 0:31:46.168s
15. Badyear Paul Williams Master - 4 + 0:35:26.154s
16. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:35:26.869s
17. Badyear Gábor Safranyik Elite + 0:37:02.135s
18. Michelini Matej Matrtaj Master - 4 + 0:37:59.809s
19. Hancock Apostolis Goutzos Elite + 0:39:28.608s
20. Dunnolop Pedro Moura Master - 5 + 0:39:51.409s
21. Hancock Jay De Snoo Elite + 0:40:01.023s
22. Contimental Giovanni Orecchioni Elite + 0:40:10.759s
23. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 3 + 0:40:33.233s
24. Badyear Kuba Szajbel Master - 4 + 0:41:38.738s
25. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:41:49.010s
26. Bridgerock Michał Wilczyński Elite + 0:42:13.321s
27. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:42:30.021s
28. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:43:09.020s
29. Dunnolop Chris Adnams Master - 5 + 0:43:13.724s
30. Yokomama Antonio Gattulli Elite + 0:44:13.207s
31. Dunnolop Andrej Rilke Master - 2 + 0:45:31.823s
32. Badyear Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:46:03.330s
33. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:46:49.234s
34. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:48:02.913s
35. Dunnolop Jens Frostrup Master - 5 + 0:48:15.265s
36. Badyear Mery Lissarrague Master - 1 + 0:48:26.661s
37. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:49:08.296s
38. Dunnolop Atis Praudins Master - 4 + 0:49:45.545s
39. Yokomama Andrea Amich Master - 4 + 0:50:58.821s
40. Badyear Dominiek Van West Master - 5 + 0:51:02.709s
41. Badyear Jose Filipe Master - 2 + 0:52:49.558s
42. Yokomama Sergio Fanelli Master - 4 + 0:53:11.574s
43. Badyear Michel Vandecatelle Master - 3 + 0:53:56.756s
44. Michelini Mauro Schumacher Master - 3 + 0:54:13.328s
45. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:55:54.581s
46. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 0:56:07.959s
47. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:56:09.143s
48. Badyear Stefan Gommans Master - 2 + 0:56:12.247s
49. Dunnolop Stephen Cudmore Master - 1 + 0:56:26.204s
50. Hancock Veres Tamás Elite + 0:56:29.388s
51. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:56:30.055s
52. Badyear James Boylan Master - 1 + 0:56:35.522s
53. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 17 + 0:56:43.319s
54. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:56:48.261s
55. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:56:48.648s
56. Badyear Alejandro Badino Master - 4 + 0:56:53.494s
57. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 0:57:27.551s
58. Badyear Andy Goodall Master - 2 + 0:58:15.114s
59. Badyear Evaldas Ruseckas Master - 5 + 0:58:29.731s
60. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:58:45.767s
61. Badyear Patrick Hertach Pro - 2 + 0:59:14.399s
62. Badyear Pablo Ramirez Master - 4 + 0:59:28.368s
63. Yokomama Ivan Silva Pro - 1 + 1:00:03.246s
64. Badyear Felipe Aguiar Pro - 16 + 1:00:25.824s
65. Badyear Jorge Luiz Filho Pro - 2 + 1:00:34.051s
66. Yokomama Vadim Shapovalov Master - 3 + 1:00:58.015s
67. Dunnolop Asdrúbal Corral Pro - 15 + 1:01:00.004s
68. Yokomama David Michler Master - 4 + 1:01:17.452s
69. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 1:01:18.829s
70. Badyear Toni Kazanjyan Master - 3 + 1:01:25.828s
71. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 1:01:26.362s
72. Yokomama Lorenzo Bongi Master - 1 + 1:01:32.279s
73. Yokomama Marco Longo Master - 3 + 1:01:33.475s
74. Dunnolop Olivier Portal Master - 1 + 1:01:42.631s
75. Dunnolop Michail Ivanov Master - 5 + 1:02:03.368s
76. Dunnolop Martin Rosina Pro - 1 + 1:02:04.870s
77. Badyear Artur Terezan Pro - 7 + 1:02:25.790s
78. Yokomama Andres Duffey Pro - 20 + 1:02:30.415s
79. Contimental Marcin Żak Elite + 1:02:45.990s
80. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 1:02:48.207s
81. Badyear György Csillag Master - 1 + 1:02:49.500s
82. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 1:03:07.504s
83. Dunnolop William Day Master - 1 + 1:03:09.221s
84. Dunnolop Sergio Porta Pro - 6 + 1:03:33.164s
85. Dunnolop Armenio Santos Master - 2 + 1:03:38.077s
86. Badyear Arkadiusz Nicewicz Master - 5 + 1:04:00.374s
87. Dunnolop Damir Sen Master - 4 + 1:04:09.344s
88. Yokomama Christoph Schöning Master - 5 + 1:04:20.004s
89. Dunnolop Luca Dal Sacco Pro - 3 + 1:04:26.513s
90. Badyear Joan Centellas Pro - 12 + 1:04:29.796s
91. Badyear Ricky Silva Master - 5 + 1:04:39.999s
92. Yokomama Aleksandr Gerassimtsik Master - 4 + 1:04:42.330s
93. Dunnolop Ahmet Sonverdi Master - 5 + 1:04:43.237s
94. Badyear Marcin Skrzypiec Master - 3 + 1:04:51.223s
95. Avonn Benedetto Campobello Elite + 1:04:59.312s
96. Badyear Martin Freeth Pro - 11 + 1:05:06.906s
97. Yokomama Joscha Büllesbach Pro - 9 + 1:05:13.475s
98. Yokomama Peter Both Pro - 18 + 1:05:31.002s
99. Avonn Davide Lorenzini Elite + 1:05:31.691s
100. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 1:05:45.923s
Faqe [12 3 ... 85 86 87 » Shpejt shkoni në faqen: