Teams (Grupi: Pro - 13)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

  # Goma Nat Menagjeri Logoja e Ekipit Emri I Ekipit Vend Joined Pikë
Promoted 01. Yokomama Italy  Fabio Guidetti Nuova Lotus Italia #8 Sezoni 78 - Gara 1 0
Promoted 02. Italy  Giovanni Guazzarri Nuova Lotus Italia #3 Sezoni 56 - Gara 1 0
Promoted 03. Badyear Argentina  Anubis Montero PAMPA GP #5 Sezoni 63 - Gara 9 0
Promoted 04. Russian Federation  Chris Webber Phoenix Light Racing #9 Sezoni 81 - Gara 1 0
Promoted 05. Yokomama South Africa  Peter Peyper Secretly Victorious #10 Sezoni 79 - Gara 7 0
Promoted 06. Dunnolop Venezuela  Gresly Blanco HARINA PAN RACING C.A. #5 Sezoni 72 - Gara 7 0
Retained 07. Avonn Greece  George Togas \ō͡≡o˞̶ #8 Sezoni 67 - Gara 14 0
Promoted 08. Avonn Canada  John Hunter Redline Racing #4 Sezoni 67 - Gara 3 0
Retained 09. Hungary  Attila Kvanta LDT-Ligeti Dream Team #1 Sezoni 28 - Gara 1 0
Retained 10. Dunnolop Croatia  Patricija Ovcharenko Croatian Evolution Team #6 Sezoni 76 - Gara 17 0
Promoted 11. France  Fabrice Renaudet PSC Orange Python #7 Sezoni 79 - Gara 1 0
Retained 12. France  Fabien Massard Projet~X #5 Sezoni 80 - Gara 1 0
Promoted 13. Brazil  Luiz Gabriel Burnout Racing #5 Sezoni 74 - Gara 1 0
Retained 14. Spain  Thomas Müntzer Spanish Revolution #3 Sezoni 52 - Gara 1 0
Retained 15. Dunnolop Canada  Tony Oliver Association ONE Global #3 Sezoni 64 - Gara 1 0
Retained 16. Badyear Italy  Andrea Therny Red Spiny Shell Racing #6 Sezoni 80 - Gara 1 0
Retained 17. Latvia  Emīls Ribaks Red White Red Latvia Racing #5 Sezoni 72 - Gara 10 0
Retained 18. India  Kshitij Sharma No team - - 0
Promoted 19. Badyear Greece  Antonios Giannakoudakis No team - - 0
Retained 20. Italy  Martin Mulattieri Sic 58 Squadra Corse #9 Sezoni 81 - Gara 4 0
Retained 21. Yokomama Argentina  Jon Vasco LONE WOLFS TEAM #1 Sezoni 81 - Gara 16 0
Retained 22. Dunnolop Bulgaria  Mihail Mihaylov Bulgaralpine Racing #9 Sezoni 79 - Gara 8 0
Retained 23. Poland  Tomasz Siwiec Wiseguys Racing Team #2 Sezoni 24 - Gara 2 0
Retained 24. Germany  Michael Reyer F1Live Champs Racing #1 Sezoni 55 - Gara 2 0
Retained 25. Yokomama Argentina  Adrian Heuchert Racing Kratos Gamma #3 Sezoni 79 - Gara 1 0
Relegated 26. Greece  Dimitris Orfanos HELLENIC FORCES ACROPOLIS #1 Sezoni 41 - Gara 2 0
Relegated 27. Turkey  Ahmet Sonverdi Team Edifice #10 Sezoni 63 - Gara 1 0
Retained 28. Yokomama Argentina  Leonel Rey Argentina Team® #6 Sezoni 70 - Gara 1 0
Promoted 29. Yokomama Serbia  Mladen Stošić *** BALKAN junior TEAM *** #3 Sezoni 49 - Gara 1 0
Retained 30. Croatia  Goran Slunjski Brabham #2 Sezoni 80 - Gara 2 0
Retained 31. Pipirelli Hungary  Zsolt Modoc Transilvania Racing Team #2 Sezoni 80 - Gara 6 0
Promoted 32. Yokomama Germany  Uwe Gibis Phoenix Light Racing #6 Sezoni 56 - Gara 2 0
Promoted 33. Dunnolop Hungary  Márton Kalló Zengő Motorsport GPRO Juniorok #3 Sezoni 80 - Gara 1 0
Retained 34. Yokomama Romania  Alexandru Ionut GPROMANIA #5 Sezoni 67 - Gara 16 0
Promoted 35. Croatia  Igor Stuparić Croatia F1 racing team #1 Sezoni 37 - Gara 2 0
Retained 36. Finland  Marko Paukku No team - - 0
Retained 37. Yokomama Finland  Petrus Taskila Scirocco #5 Sezoni 81 - Gara 8 0
Relegated 38. Brazil  Miguel Bain Crazy Train Motorsport #6 Sezoni 60 - Gara 1 0
Relegated 39. Pipirelli France  Fabrice Van Damme VR46 Rosso #5 Sezoni 69 - Gara 3 0
Retained 40. Italy  Giovanni Barzaghi Nuvolari Racing #2 Sezoni 62 - Gara 6 0