Faqe « 1 2 3 ... 1270 [12711272 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:
Autori Temë: Magyar Nyelvű Fórum 71346 përgjigje
Szabolcs Fosztó
(Grupi Pro - 14)



Postime: 185
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38077 Postuar 29 Mars 2013, 23:47:55 (Së fundi edituar 29 Mars 2013, 23:48:13 nga Szabolcs Fosztó) Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 29th 2013,23:27:37 )

Aki értelmes. GPRO ide vagy oda.


Bármennyire értelmes lehet, ha nem ismeri kellőképpen a keretrendszert. De ez tényleg meddő vita, ami biztosan senkit nem érdekel.
A rizikóról adott tanácsod viszont tökéletesen bevált. Első körös random után 39, helyről 17. re sikerült feljönni pilótahiba nélkül viszonylag magas CT-n.
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38078 Postuar 30 Mars 2013, 00:01:17 (Së fundi edituar 30 Mars 2013, 00:07:42 nga Tibor Szuromi) Citim 
Quote ( Merse Kovácsházi @ March 29th 2013,23:44:32 )

I beg to differ my friend...
Téged értelmes embernek ismerlek, mégsem hiszem, hogy komolyabb összehasonlítást tudnál végezni a magyar és a német jogrendszer között mondjuk. Vagy a hosszúszárnyú és a púpos hátú bálnák szaporodási szokásai közt.
Igenis szükséges igen komoly fokú ismerete a témának ahhoz, hogy két jelenséget össze lehessen hasonlítani - amennyiben van összehasonlítási alap, mert a villámlást egy lepényhallal pl. elég nehéz.
De jó, hogy alátámasztod mindazt amit erről írtam, írtak néhányan.

Szerintem a jogrendszereknek van összehasonlítási alapja; tehát összehasonlítható.
Valószínű a bálnák esetében is megtehető.
A villámlást a lepényhallal bizonyára nem; de a villámlás hatását a lepényhalra valószínűleg igen.

Viszont azt egyértelműen ki merem jelenteni, hogy a GPRO-n két csoport Q1-e, Q2-je és versenye összehasonlíthatatlan.

Csak abból az egyszerű tényből kell kiindulni, hogy az autók nem azonosak, a pilóták nem azonosak, a személyzetek és épületek nem azonosak, a menedzserek taktikája, stratégiája nem azonos (gumi, üza, CT, ....). Vagyis nem kell ahhoz semmiféle különleges ismeret és tapasztalat sem (elég néhány verseny és egy kis sütnivaló), hogy ez nem összehasonlítható.
Ahhoz meg egyáltalán nem kell sok sütnivaló, hogy ezt megértse az ember - főleg, ha sokan és sokszor ezt elmagyarázzák.

Merse! Ennek ez a lényege és ennyire triviális. Tudom, hogy ezt Te is tudod. nem nagy kunszt ezt belátni. Csak az nem látja be, aki nem akarja, vagy nem tudja megérteni, felfogni.
Quote ( Szabolcs Fosztó @ March 29th 2013,23:47:55 )

A rizikóról adott tanácsod viszont tökéletesen bevált. Első körös random után 39, helyről 17. re sikerült feljönni pilótahiba nélkül viszonylag magas CT-n.
Hányszor elmondtam, de nem hitte el a CSV-d.
Ezzel az össze-hasonlítosdival és "haha"-val is csak segíteni akarok: nem azzal kell foglalkozni, hanem minden mással. Van mit tanulnia mindenkinek, még .... nem folytatom, mert megint csak félre lesz értelmezve.
Tamás Tóth
(Grupi Amateur - 73)



Postime: 169
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38079 Postuar 30 Mars 2013, 00:12:56 Citim 
Sziasztok.
Tudja valaki ,hogy a sok nulla pontos között mi alapján döntik el a sorrendet?
Azért kérdem mert a csoportomban 25.-ik(bentmaradó)helyen olyan áll aki ellen a mérlegem(előrébb végeztem) 9-2.
Én 31.-ik vagyok.Ezek szerint ez nem számít.
Az hogy átlagos pozicíó 22 jelent valamit?
Róbert Kis
(Grupi Pro - 9)



Postime: 681
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (7)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38080 Postuar 30 Mars 2013, 00:14:08 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,00:01:17 )

Csak abból az egyszerű tényből kell kiindulni, hogy az autók nem azonosak, a pilóták nem azonosak, a személyzetek és épületek nem azonosak, a menedzserek taktikája, stratégiája nem azonos (gumi, üza, CT, ....). Vagyis nem kell ahhoz semmiféle különleges ismeret és tapasztalat sem (elég néhány verseny és egy kis sütnivaló), hogy ez nem összehasonlítható.
Ahhoz meg egyáltalán nem kell sok sütnivaló, hogy ezt megértse az ember - főleg, ha sokan és sokszor ezt elmagyarázzák.


Várjunk csak...
Ezek szerint te azonos dolgokat akarsz összehasonlítani?
Annak mi értelme volna? Pont az a lényeg, hogy hasonló, de eltérő dolgokat hasonlítunk össze.
Hogy az autók nem azonosak? Arról a managerek tehetnek, tehát összehasonlítható, hogy melyik manager, mit kezd az autójával.
A pilótákat mi választottuk és nem egyformák? Összehasonlítható, hogy kinek sikerült jobban a pilótaválasztás.
A személyzet és az épületek nem azonosak? Mégis kin múlik?
stb.
Sütögesd még a sütnivalód és rájössz, hogy valamilyen szinten mégis összehasonlítható.
Itt a kérdés szerintem leginkább az, hogy Vettelmester kínszenvedése, önsajnálata kit érdekel minden futam utáni rendszerességgel?
Miért kéne nekünk Vettelmesterre vetnünk vigyázó szemeink?
Miért kellene unos-untalan ismétlődő kérdéseit megválaszolnunk?
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38081 Postuar 30 Mars 2013, 00:14:58 Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ March 30th 2013,00:12:56 )


Tudja valaki ,hogy a sok nulla pontos között mi alapján döntik el a sorrendet?
Pozitív egyenleg esetén a döntés: második, harmadik, .... legjobb helyezés - ismereteim szerint.
Szabolcs Fosztó
(Grupi Pro - 14)



Postime: 185
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (2)
Postim i vjeter #38082 Postuar 30 Mars 2013, 00:15:26 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,00:01:17 )

Csak abból az egyszerű tényből kell kiindulni, hogy az autók nem azonosak, a pilóták nem azonosak, a személyzetek és épületek nem azonosak, a menedzserek taktikája, stratégiája nem azonos (gumi, üza, CT, ....). Vagyis nem kell ahhoz semmiféle különleges ismeret és tapasztalat sem (elég néhány verseny és egy kis sütnivaló), hogy ez nem összehasonlítható.
Ahhoz meg egyáltalán nem kell sok sütnivaló, hogy ezt megértse az ember - főleg, ha sokan és sokszor ezt elmagyarázzák.


Ha egy versenyt kiragadunk az nem összehasonlítható. Viszont egy szezon nehézsége két különböző csoportban össze lehet hasonlítani. Ha sorozatosan A csoportban jobb időket kell futni ugyanazért a helyezésért mint B csoportban, akkor A erősebb, nehezebb.
Hogy mért? Azért mert ugyanazért az eredményért ugyanaval a szettel nagyobb rizikót kell vállalnod, jobban kopik az autó stb. A Te szempontodból nem számít, hogy a két csoportban mért futnak különböző időket, nem számít, hogy milyen taktikával mennek, milyen autójuk, pilótájuk gumijuk van, csak az, hogy az adott időeredménnyel átlagosan hányadik helyezést tudsz elérni a különböző csoportokban.
Ugyanúgy ahogy jobb eredmény szükséges Pro-ban mint Amatőrben, ugyanúgy nem egyforma teljesítmény kell két különböző PRO csoportban.

Szóval ez az összehasonlítás nagyon nézőpont kérdése, igenis lehet két csoportot olyan nézőpontból vizsgálni amiből összehasonlítható.

U.I. Véleményem teljesen független a csoportomtól, magamat nem érzem elég felkészültnek még PRO-hoz, függetlenűl a csoporttól.

Quote ( Tamás Tóth @ March 30th 2013,00:12:56 )


Tudja valaki ,hogy a sok nulla pontos között mi alapján döntik el a sorrendet?


Az elért legjobb helyezés dönt, ha az egyforma akkor a második legjobb helyezés és így tovább.
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38083 Postuar 30 Mars 2013, 00:26:24 (Së fundi edituar 30 Mars 2013, 00:33:56 nga Tibor Szuromi) Citim 
Quote ( Róbert Kis @ March 30th 2013,00:14:08 )

Ezek szerint te azonos dolgokat akarsz összehasonlítani?
Dehogy akarom összehasonlítani; sem az azonosat, sem a hasonlót, sem az eltérőt. A valamilyen szinten összehasonlítható meg egyáltalán nem érdekel (azt meghagyom a statisztikusoknak).
Róbert! Engem hidegen hagy, hogy sokkal gyorsabb vagyok Nálad és Te bent maradsz a proban, avagy feljutsz; én meg kizuhanok. Bár akkor mondhatnám, hogy ha.
Miután egyértelmű álláspontom, hogy értelmetlen ezzel foglalkozni; inkább a gazdálkodásra és a játék egyéb fontos elemeire próbálok - jól, rosszul - összpontosítani.

Kérdéseid viszont számomra nagyon hasznos tanácsként hangzanak.
Quote ( Szabolcs Fosztó @ March 30th 2013,00:15:26 )

Szóval ez az összehasonlítás nagyon nézőpont kérdése, igenis lehet két csoportot olyan nézőpontból vizsgálni amiből összehasonlítható.
Mi az értelme? Boldogabb az ember, ha a legerősebb csoportból esett ki?
Ugyan már.
Szerintem sokkal fontosabb ésszerűen csinálni dolgainkat és akkor nem fogunk kiesni egyik csoportból sem. Ebből a szempontból a hátul kullogónak nem az élen menőkkel kell magát összehasonlítania, mint Vettelmester teszi; hanem a hátsó régiókkal. Ezt egyszer sem tette meg. Azzal kellene foglalkozni, hogy a kieső zóna környékén tanyázók, hogyan tudnak pontot szerezni. Arra kell törekedni, hogy a megfelelő pont be legyen gyűjtve a saját csoportban. Pedig megvan a titka, hogy hogyan lehet proban bent maradni: csak oda kellene figyelni.
Szabolcs Fosztó
(Grupi Pro - 14)



Postime: 185
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38084 Postuar 30 Mars 2013, 00:57:37 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,00:26:24 )

Mi az értelme? Boldogabb az ember, ha a legerősebb csoportból esett ki?


Azzal a kérdéssel nem foglalkoztam hozzászólásaimban, hogy mi az értelme az összehasonlításnak, pusztán az összehasonlítás elméleti lehetőségével.

Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,00:26:24 )

Szerintem sokkal fontosabb ésszerűen csinálni dolgainkat


Ebben teljes mértékben egyet értek, függetlenül attól, hogy milyen csoportba kerül az ember, ott kell kiválasztania a megfelelő, elérhető célt és megpróbálni a legjobb tudás szerint boldogulni.
Tamás Tóth
(Grupi Amateur - 73)



Postime: 169
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38085 Postuar 30 Mars 2013, 00:59:37 Citim 
Köszi szépen.
Igazatok van az van legelőrébb akinek van egy kilencedik helyezése.
Csak ennek semmi értelme!Lehet utánna 16-szor utolsó és bentmarad,az meg kiesik aki 17-szer tizedik helyen végez.Melyik a jobb manager???
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38086 Postuar 30 Mars 2013, 01:07:35 Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ March 30th 2013,00:59:37 )

Csak ennek semmi értelme!Lehet utánna 16-szor utolsó és bentmarad,az meg kiesik aki 17-szer tizedik helyen végez.Melyik a jobb manager???
Igazat kell adjak Neked. Én is úgy gondolom, hogy az az erősebb, aki nem egyszer ér el "jobb" eredményt, hanem aki sokszor jól teljesít.
A sokfajta rangsorolási szisztémából ezt választották - ehhez kell alkalmazkodni.
Tibor Csábi
(Grupi Pro - 11)



Postime: 224
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38087 Postuar 30 Mars 2013, 01:39:41 Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ March 30th 2013,00:59:37 )

Köszi szépen.
Igazatok van az van legelőrébb akinek van egy kilencedik helyezése.
Csak ennek semmi értelme!Lehet utánna 16-szor utolsó és bentmarad,az meg kiesik aki 17-szer tizedik helyen végez.Melyik a jobb manager???


Aki egyszer 9. az a jobb, mivel utána 16-szor azért lesz csak utolsó, mert 0CT-vel spórol.
Gazdálkodásról és erőbeosztásról szól a játék, ez az ami nekem sem megy még.
Nekem is már rég el kellett volna kezdenem még jobban visszavenni a risk-et és spórolni a következő szezonra.

Én a helyedben még alibiznék pár futamot, mert a szezon végén könnyebben szerzel pontot, főleg most idén úgy, hogy elég autógyilkos pályák jönnek majd a végén.
A sok füstölő között könnyebb előre keveredni.

Viszont az aktuális felvetésedet rögtön megoldaná a jelenlegi rendes F1-es pontrendszer! :)
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38088 Postuar 30 Mars 2013, 01:57:22 Citim 
Quote ( Tibor Csábi @ March 30th 2013,01:39:41 )

Viszont az aktuális felvetésedet rögtön megoldaná a jelenlegi rendes F1-es pontrendszer! :)
Főleg rúkiban, ahol 12-13 induló van.
Gabor Kasper
(Grupi Pro - 16)



Postime: 6223
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (4)   Mospelqe kete postim (3)
Postim i vjeter #38089 Postuar 30 Mars 2013, 07:28:11 (Së fundi edituar 30 Mars 2013, 07:38:11 nga Gabor Kasper) Citim 
Quote ( Veres Tamás @ March 29th 2013,22:26:52 )

Nálatok 6-an vannak 1:15-ös kör alatt,nálunk 12(!!!!) manager...szóval bocs de ne álljál le kötözködni cimbi ;) valahol 2-en vannak 1:15 alatt.... a vak is látja hogy a mi csoportunk messze a legjobb

Basszus, ha nem ebben a csoportban vagyok és ha legalább a csoport TOP5 legerősebbje között van az autóm, akkor nem 20-on kívül végzek. Sőt ezekkel a köridőkkel Rukiban simán elverek mindenkit:-D
Quote ( Gergő Kozenkai @ March 29th 2013,22:28:56 )

A VAK IS LÁTJA HOGY HÜLYE VAGY!!

Agree...
Quote ( Gergő Kozenkai @ March 29th 2013,22:35:29 )

akkor is kiesel :D zsenge és béna vagy törődj bele :D

Agree too
Quote ( Róbert Kis @ March 30th 2013,00:14:08 )

Itt a kérdés szerintem leginkább az, hogy Vettelmester kínszenvedése, önsajnálata kit érdekel minden futam utáni rendszerességgel?
Miért kéne nekünk Vettelmesterre vetnünk vigyázó szemeink?

Mert megígérte, hogy sima a feljutás (tán a bennmaradás is?:-D) PROba annak aki ráhallgat. Ld. 2515. oldal itt a fórumon...

Egyébként gratuláljunk magunknak az angolok kiejtéséhez és az újabb különbségnövelő futamhoz! Hát még HA a császárnak is menne...

Ráadásul jelenleg 8. (!!!) helyen tanyázunk a csapatversenyben. Hát még HA rá tudnánk beszélni a CSÁSZÁRt, hogy tanítson meg minket rendesen játszani...
Gergő Kozenkai
(Grupi Pro - 8)



Postime: 822
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #38090 Postuar 30 Mars 2013, 07:54:37 Citim 
Quote ( Veres Tamás @ March 29th 2013,23:15:49 )

na ez az aminek nincs viszonyítási alapja,ugyanis 2 kivételével mindenki kiesett 1-2x vagy füstölt sokat


Többször emlegetted már ezt is ismét magadat cáfolod :) szerinted mindenki egy taktikán van? Nem hibázik senki a kvaliban? Senki nem spórol? Nem kap randomot? Más a terve a szezonra? Nem edzi a pilótát? Esetleg tesztel ezért csökkenti az autó szintjét? Gyakran egy csoporton belül se lehet összehasonlítani nem hogy 2 csoport között. Te se leszel soha PRO-ban max ha valami tényleg jó játékost be nem raksz helyettesnek egy szezonra vagy esetleg örökre és te elmész mondjuk sakkozni :)
Merse Kovácsházi
(Grupi Amateur - 74)



Postime: 784
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (3)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38091 Postuar 30 Mars 2013, 08:35:34 Citim 
Quote ( Gabor Kasper @ March 30th 2013,07:28:11 )

Basszus, ha nem ebben a csoportban vagyok és ha legalább a csoport TOP5 legerősebbje között van az autóm, akkor nem 20-on kívül végzek. Sőt ezekkel a köridőkkel Rukiban simán elverek mindenkit:-D

Megint lendületből esel ki Proból? :)
Mellesleg szerintem igenis van értelme bizonyos esetekben az összehasonlításnak. Pl. az én Ama csoportom újonnan alakult, sok volt benne a feljutó, talán 5-6-an vagyunk, akiknek nem ez az első szezonja rookine-n kívül. Ebből kifolyólag fél gőzzel is könnyedén vezetem a csoportot laza 46 pont előnnyel, pedig ha megnézzük a többi Ama csoport teljesítményét, akkor rögtön kitűnik, hogy nem én vagyok istenkirály, hanem a csoportom könnyű, és ennek igenis van jelentősége.
Gergő Kozenkai
(Grupi Pro - 8)



Postime: 822
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (2)
Postim i vjeter #38092 Postuar 30 Mars 2013, 08:40:17 Citim 
Quote ( Merse Kovácsházi @ March 30th 2013,08:35:34 )

Megint lendületből esel ki Proból? :)
Mellesleg szerintem igenis van értelme bizonyos esetekben az összehasonlításnak. Pl. az én Ama csoportom újonnan alakult, sok volt benne a feljutó, talán 5-6-an vagyunk, akiknek nem ez az első szezonja rookine-n kívül. Ebből kifolyólag fél gőzzel is könnyedén vezetem a csoportot laza 46 pont előnnyel, pedig ha megnézzük a többi Ama csoport teljesítményét, akkor rögtön kitűnik, hogy nem én vagyok istenkirály, hanem a csoportom könnyű, és ennek igenis van jelentősége.


Pont ezért, megint nem összehasonlítási alap mert újonnan alakult! Te is fordítva ülsz a lovon :)
Erik Gaitz
(Grupi Amateur - 36)



Postime: 484
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38093 Postuar 30 Mars 2013, 09:26:23 Citim 
A motivációtól szarabb lesz a pilóta?Csakmert most nézem, hogy eddig semmi gond nem volt vele, viszont amióta fullon van a moti elrontja a kvalikat, sokat hibázik futamokon, a rajtbaleseteket pedig már nem is beszélve... Ennek van bármi köze hozzá? (Elnézést amiért közbevágom a lelkes veszekedéseteket)
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (2)
Postim i vjeter #38094 Postuar 30 Mars 2013, 10:26:41 (Së fundi edituar 30 Mars 2013, 10:30:29 nga Tibor Szuromi) Citim 
Quote ( Erik Gaitz @ March 30th 2013,09:26:23 )

A motivációtól szarabb lesz a pilóta?
Erik!
Nem a menedzserrel van baj?
Nem lehet, hogy mindenféle csínybe ő kergeti bele?
Vegyél vissza azt javasolom.
***************************
Fel kell jutni Elitbe és megoldódik az összehasonlítási probléma.

Erik Gaitz
(Grupi Amateur - 36)



Postime: 484
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38095 Postuar 30 Mars 2013, 10:34:15 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,10:26:41 )

Erik!
Nem a menedzserrel van baj?
Nem lehet, hogy mindenféle csínybe ő kergeti bele?
Vegyél vissza azt javasolom.

Mindent ugyanúgy csinálok mint eddig, mégis máshogy viselkedik, akkor ezt mire véljem?Semmilyen tulajdonsága nem változott, csak az. Nem leszek okosabb attól, ha annyit írsz, hogy velem van a baj. Írj egy rendes választ, ha úgyis jobban tudod..
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (2)
Postim i vjeter #38096 Postuar 30 Mars 2013, 10:38:55 Citim 
Quote ( Erik Gaitz @ March 30th 2013,10:34:15 )

ha úgyis jobban tudod..
Nem tudom jobban. Csak sejtem.
Egyet ne feledj el, hogy fejlődik a mezőny is. Lehet, hogy jobban, mint a Te istállód. Megfelelően fejlesztesz?
Erik Gaitz
(Grupi Amateur - 36)



Postime: 484
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38097 Postuar 30 Mars 2013, 10:49:46 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,10:38:55 )

Nem tudom jobban. Csak sejtem.
Egyet ne feledj el, hogy fejlődik a mezőny is. Lehet, hogy jobban, mint a Te istállód. Megfelelően fejlesztesz?

Messze leggyorsabb vagyok szárazon... Gyenge a csoportom ezekkel a hibákkal is nyerni tudnék, csak a rajtbalesetek már egy 20-ast elvettek tőlem. Csak furcsálom, mert eddig pályafutásom során egy pilótám sem jött ki ennyire a formájából.. Mindegy majd profiban a pilóta lesz az első dolgom.
Tibor Klement
(Grupi Rookie - 85)



Postime: 139
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (3)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38098 Postuar 30 Mars 2013, 11:25:43 Citim 
Nos! Szevasztok....
csak remélni tudom, hogy akik itt "verbálisan egymásnak esnek", azok valamelyest live mod-ban is ismerik egymást és inkább heccelés, mint baszogatás, amit csinálnak.... Ez egy játék.... Amin valóban Én is néha felidegesítem magam...iylenkor jön a sör, a pálinka, meg pár hét szünet... de hogy e miatt baszogassak bárkit.... hááátt.... vagy Én vagyok már túl öreg?:)))

No visszatérve az online (maradjunk ennél) Forma egy szerű játékok témájához...: Én is kipróbálgattam sokmindent... nekem a leginkább olyasfajta tetszene (de persze ez ízlés kérdése erősen), mint van az a rendes (nem onlány) game, mainek a címe az "első rajtkocka"... grafikusan oda van téve, irodai szinten is kidolgozott és a verseny is "live" igaz 2D, ben, de mozgalmasabb, mint mondjuk másfél percenként áttekinteni a köridőket...bár ugye mint fentebb írtam, van aol egy sima összefoglaló szöveget kapsz az eredményekkel a "futam" kezdése után 15 perccel... Tudom, hogy qrva nehéz egy ilyen progit összekalapálni, majd menedzselni... de! Amit Én ebben változtatnék pl. a RANDOM... Nem mondom, hog yne legyen, de fejetlenül ne legyen... 3 kiállásból elbaszatni két kiállást ugy hogy dupla kiállás lesz belőle, miközben a boxgyakorló a legmagasabb szinten fejlesztett és ezt 3 versenyből kettőn megcsinálja, ez már "bug", akárki akármit mond.... A másik, mai nagyon fel tudná még dobni, ha saját chat csatornája lenne pl. minden csoportnak... és természetesen a fent említett 2D megjelenítés.... Tudom, hogy ez az ÉN ízlésvilágom, de leírtam.... és azt is tudom, hogy mocskos nagy meló....
Tibor Szuromi
(Grupi Pro - 2)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38099 Postuar 30 Mars 2013, 11:35:49 Citim 
Quote ( Tibor Klement @ March 30th 2013,11:25:43 )

Én is néha felidegesítem magam
Druszám! Te aztán jól felhergeled magad. Emlékszem.
Bence Nagy
(Grupi Pro - 14)



Postime: 249
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38100 Postuar 30 Mars 2013, 12:10:07 Citim 
Quote ( Tibor Klement @ March 30th 2013,11:25:43 )

ha saját chat csatornája lenne pl. minden csoportnak...


Nálunk a csoport fórumban megy a panaszkodás ezerrel, szerintem az tökéletesen megfelel a célnak :)
Norbert Márfi
(Grupi Pro - 9)



Postime: 1977
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38101 Postuar 30 Mars 2013, 13:28:39 Citim 
Quote ( Bence Nagy @ March 30th 2013,12:10:07 )

Quote ( Tibor Klement @ March 30th 2013,11:25:43 )

ha saját chat csatornája lenne pl. minden csoportnak...

Nálunk a csoport fórumban megy a panaszkodás ezerrel, szerintem az tökéletesen megfelel a célnak :)


Tamással az élen.
Gabor Kasper
(Grupi Pro - 16)



Postime: 6223
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38102 Postuar 30 Mars 2013, 14:18:38 Citim 
Quote ( Merse Kovácsházi @ March 30th 2013,08:35:34 )

Megint lendületből esel ki Proból? :)

Azért még nem adtam fel:-D
Dávid Guti
(Grupi Rookie - 133)



Postime: 1672
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #38103 Postuar 30 Mars 2013, 14:42:45 (Së fundi edituar 30 Mars 2013, 15:06:33 nga Dávid Guti) Citim 
Mennyiben javul a pilóta teljesítménye a kedvenc pályáján? Erről nem olvastam még sehol, semmit. Vagy ez is csak egy reménysugár a menedzsereknek? :)

Egyelőre még első vagyok - mostmár második - a rajtrácson, de érdekel a téma! A futamon vállalható -e magasabb CT, vagy ez nem befolyásoló tényező...?!

Szerintem az 1:46-os kör nem mondható éppen jónak! Még Rómában sem... ;)

Aztán. Hány kört szükséges tesztelni minimum ahhoz, hogy a pilóta erőnléte és tapasztalata növekedjen? Gondolom, 5-10 kör nem elégséges... Erről sem olvastam, de lehet, hogy Én vagyok a kis bohóc...
Tibor Klement
(Grupi Rookie - 85)



Postime: 139
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38104 Postuar 30 Mars 2013, 16:43:48 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ March 30th 2013,11:35:49 )

Druszám! Te aztán jól felhergeled magad. Emlékszem.


:))) Igen, volt hogy leköptem a monitort.... Asszony mondta is hogy nem vagyok normális:) Bár ehhez már hozzászokott... Nálunk a Futamot néha a kanapén ugrálva (egy egy jó Hamilton elözés, schumakker kiesés) nézem:))) De volt már Mencseszter:) meccs, ahol a segg mutogatása került előtérbe a Képernyő irányába is:))))

No, de vissza a game-hoz...:

Quote ( Dávid Guti @ March 30th 2013,14:42:45 )

Mennyiben javul a pilóta teljesítménye a kedvenc pályáján? Erről nem olvastam még sehol, semmit. Vagy ez is csak egy reménysugár a menedzsereknek? :)


Szerintem nem lehet egyszerűen megmondani, hiszen biztosan azért kedvenc pálya, mert ott "jobban" teljesít, vagy ez várható...de pl. a "fárdtsága", vagy a motiválatlansága tuti, hogy beleszámít....

A teszteléssel nem inkább fáradtabb lesz? tehát az erőnlétre negativan hat, max. a technikai betekintése és a tapasztalata mehet feljebb nem? Vagy Én közelítem meg rossz irányból?
Dávid Guti
(Grupi Rookie - 133)



Postime: 1672
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38105 Postuar 30 Mars 2013, 16:50:58 Citim 
A futam előtt teszteltem 95 kört. A futam után a pilóta erőnléte négy értékkel nőtt, edzés nélkül! Szerintem ebben a játékban sosem fáradt a sofőr! Vagy Én is rosszul tudom?! 100%-on van a motivésön, tehát az nem hathat negatívan a kedvenc pályán. De pozitívan?!
Imre Antos
(Grupi Amateur - 17)


Postime: 239
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #38106 Postuar 30 Mars 2013, 16:53:23 Citim 
A teszteléssel nem inkább fáradtabb lesz? tehát az erőnlétre negativan hat, max. a technikai betekintése és a tapasztalata mehet feljebb nem? Vagy Én közelítem meg rossz irányból?


Nem jó a gondolatmeneted . Teszteléssel erőnlétet szerez , de csak futam után kapja meg , valamint ha ügyesen csinálod , (mármint a tesztet) , lehet , hogy a kocsid is jobb lesz 4 hét múlva , de csak picivel , és rokiban nem is muszáj tesztelned , inkább gyűjtögess !
Faqe « 1 2 3 ... 1270 [12711272 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:

Përgjigju në këtë temë