Faqe « 1 2 3 ... 65 [6667 ... 99 100 101 » Shpejt shkoni në faqen:
Autori Temë: Turkiye 3002 përgjigje
Mustafa Erdem Tural
(Grupi Rookie - 74)

Postime: 15
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #1951 Postuar 1 Janar 2018, 00:32:36 Citim 
Tüm arkadaşlara iyi seneler . Gönlünüzden geçen herşeyin gerçekleştiği bir yıl olur inşallah .
Mustafa Erdem Tural
(Grupi Amateur - 64)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (3)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #1952 Postuar 30 Janar 2018, 18:58:10 Citim 
63. sezonda tüm arkadaşlara başarılar . Umarım hepimiz sezon için hedeflediklerimizi gerçekleştiririz .
Ahmet Sonverdi
(Grupi Amateur - 30)

Postime: 4807
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1953 Postuar 1 Shkurt 2018, 00:05:34 Citim 
Kazasız belasız bir sezon olsun inşallah :)
Mustafa Atalay Yalçın
(Grupi Amateur - 6)

Postime: 21
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1954 Postuar 2 Shkurt 2018, 12:22:22 Citim 
Yeni sezonda herkese başarılar dilerim .
Ahmet Sonverdi
(Grupi Amateur - 30)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #1955 Postuar 28 Mars 2018, 10:55:21 Citim 
Arkadaşlar, herkese merhaba :)

Dün akşam Lukas Hajduk ( /gb/ManagerProfile.asp?IDM=108451 ) isimli menajerden bir mesaj aldım. Kendisi, eğer istersek, Türkiye için ulusal bir livery (araç dizaynı) yapabileceğini söyledi.

/tr/ChangeLivery.asp bu sayfada, Ulusal Desenler sekmesinde, hali hazırda kendi ulusal dizaynları olan ülkeleri görebiliyorsunuz. Genel tema, ülke bayrağının araca yansıması ve bunun yanında küçük değişik efektlerle aracın estetik olarak daha iyi hale gelmesi. Eğer ortak bir karara varırsak, Lukas bizim için tasarım yapabilir.

Not: Ulusal dizaynları sadece supporter (destekçi) olanlar kullanabiliyor.

Benim şahsi fikrim şu şekilde;

Şuan Desen Marketi'nde ALATURKA Racing Team'in araç deseni var - benim her zaman hoşuma giden bir desen olmuştur. O desene küçük efektler falan ekletip ulusal desenimiz haline getirebilirz diyorum. ALATURKA Racing Team inaktif olduğu için şuan o araç desenini kullanan yok.

Yorumlarınızı bekliyorum :)
Mustafa Erdem Tural
(Grupi Amateur - 64)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1956 Postuar 29 Mars 2018, 19:57:46 (Së fundi edituar 29 Mars 2018, 19:59:21 nga Mustafa Erdem Tural) Citim 
Ahmet ,

Bu konuda benim fikrim herhangi bir takımın ( bu takımın inaktif yada aktif olması önemli değil . ki benimde beğendiğim bir tasarımdır ) araç tasarımını kullanmanın doğru olmadığını düşünüyorum .

"Ülke olarak ortak bir platform üzerinde birleşememek , kişisel hırslarımızı ve başarılarımızı ülke başarısının üzerinde tutmak gibi sorunlarımız var . Zamanında yapılan çok iyi işler bu sebeplerden çöpe gitmiştir . Ayrıca stratejik hamleler ve zaman gerektiren bu oyun biz Türklerin çabuk sıkılmamıza neden oluyor ."

Yukarıda anlattığım olay nedeni ile araç tasarımı yapabilecek arkadaşların bir araya gelebileceği ve ortak bir tasarım yapabilecekleri bir platformumuzun olmaması nedeni ile bu iş sürüncemede kalmaya devam edecektir .

Sonuç olarak benim kanımca burada yeteneklerine güvenebileceğimiz bir arkadaş seçelim ve bu arkadaşın tasarım yapmasını isteyelim . Tasarımlar arasından anket düzenleyip en çok beğenileni Ülke araç deseni olarak kullanırız .

Biraz uzun ve sitemli bir mesaj oldu . Okuyanlar kusura bakmasın .

Herkese iyi eğlenceler .
Mustafa Erdem Tural
(Grupi Amateur - 64)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1957 Postuar 5 Prill 2018, 18:14:49 Citim 
Yeni sezonda hepinize başarılar dilerim . Tüm hedeflerinizi gerçekleştirtirebildiğiniz bir sezon olmasını temenni ederim .
Mustafa Erdem Tural
(Grupi Pro - 10)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1958 Postuar 7 Qershor 2018, 14:44:02 Citim 
Yeni sezonda hepinize başarılar dilerim . Tüm hedeflerinizi gerçekleştirebildiğiniz bir sezon olmasını temenni ederim .
Mustafa Atalay Yalçın
(Grupi Amateur - 6)

Postime: 21
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1959 Postuar 8 Qershor 2018, 00:31:50 Citim 
Yeni sezonda herkese başarılar dilerim .
Ahmet Sonverdi
(Grupi Amateur - 30)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1960 Postuar 8 Qershor 2018, 00:37:45 Citim 
Yol tutuşunuz yüksek olsun :D
Cem Özdemir
(Grupi Amateur - 61)

Postime: 45
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1961 Postuar 8 Qershor 2018, 02:09:44 Citim 
Eyvallah gençler... İyi dilek ve temennileriniz için teşekkürler her birinize... Ben de sizler için ve diğer tüm Türk menajerler camiası için aynı dilek ve temennilerimi yineliyor ve başarılar diliyorum her birinize.

Valla bayağı bir pahalı ve bir o kadar da zorlu ve sıkıntılı bir sezon yaşayacağız gibi görünüyor sanki. Ne diyeyim; Allah yardımcımız olsun, kolay gelsin hepimize. ;)
Onur Helvacioglu
(Grupi Rookie - 112)

Postime: 19
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1962 Postuar 8 Qershor 2018, 07:30:01 Citim 
Herkese başarılar dilerim. Eski taşınabilir hard disk'imde ne var ne yok diye kurcalarken GPRO datalarımı bulmam ile birlikte, bari hazır bulmuşken bir geri dönüş yapayım dedim :)

Eskilerden muhabbet kurduğum çoğu kişi malesef oyunu bırakmış, hatta eski takımım bile kapanmış. Bu arada birkaç post yukarıda Türkiye Livery'sinden konu açılmış. Benim aktif olduğum dönemdeki Türk menajerlere de bahsetmiştim, tekrar size de ileteyim. Mesleğim Endüstri Ürünleri Tasarımcısı ama Grafik Tasarımı'ndan da az buçuk anlarım. Eğer bir takım kurma düşünceniz var ise Livery konusunda destek olabilirim.
Fatih Biradlı
(Grupi Rookie - 72)

Postime: 16
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1963 Postuar 12 Qershor 2018, 23:59:49 Citim 
merhabalar herkese başarılar.
Cem Özdemir
(Grupi Amateur - 61)

Postime: 45
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1964 Postuar 16 Korrik 2018, 16:38:01 Citim 
Tüm Türk Menajer Arkadaşlar... Hepinize herkese selamlar sevgiler..!

Hepinizin bildiği üzere oyundaki pistlerin sayısı yenileri eklendikçe gitgide artıyor ve kalabalıklaşıyor. Durum böyle olunca da, ülkemizde yarıştığımız ve ev sahipliği yaptığımız tek pist olan "İstanbulpark / Türkiye" yarışı da artık 3-5 sezonda bir ya denk geliyor ya da gelmiyor. Her ne kadar gerçek hayatta zaten (her birinin kerameti birbirinden menkul ve bir o kadar da enteresan sebep ve gerekçelerden dolayı) F1 takvim ve literatürlerinden kaldırılarak aktivite ve popülaritesini bir hayli yitirmiş bir pist durumunda olsa da, yine de hiç değilse oyunda durum böyle değil; 3-5 sezonda bir de olsa, Türk menajerler ve Türk takımları olarak ev sahipliği yaptığımız bu yarışlarda hem ülkemizi, bayrağımızı, hem de takımlarımızı ve kendimizi (bize yaraşır şekilde) temsil edebilme imkanı bulabiliyoruz.

Uzatmayacağım... Yarınki yarışta imkanlarınız, şartlarınız ve koşullarınız her ne durumda olursa olsun (yapabildiğiniz ölçüde; elinizden, yüreğinizden gelenin) mutlak +1 üzerinde düşünerek, tasarlayarak hazırlıklarınızı yapın ve en iyi sonucu alabilmek için çıkarın araçlarınızı ve sürücülerinizi bu yarışa..!

Unutmayın..! En az 3-4 sezon bir BAŞKA İSTANBUL yarışı YOK..! ;) Tekrardan herkese selamlar ve sevgiler..!
Ahmet Sonverdi
(Grupi Amateur - 30)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1965 Postuar 16 Korrik 2018, 20:48:52 Citim 
Bu sezon basacağım son yarış olacak benim. Sonra sürücümün OA kontrolü için satıcam yarışları :)

Herkese başarılar diliyorum!
Onur Helvacioglu
(Grupi Rookie - 112)

Postime: 19
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1966 Postuar 18 Korrik 2018, 22:17:09 Citim 
Istanbulpark'a özel neredeyse tüm upgrade'leri +1 olarak geliştirdim ve bu bana yarış galibiyeti olarak geri döndü :)
Yakup Paçacı
(Grupi Rookie - 57)

Postime: 841
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1967 Postuar 18 Shtator 2018, 14:19:50 Citim 
arkadaşlar ben yeni başladım şuan 3 yarış oldu 1 puanım var geçen yarış dışı kaldım
Alihan Zor
(Grupi Pro - 24)

Postime: 1366
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1968 Postuar 22 Shtator 2018, 14:31:40 Citim 
Quote ( Yakup Paçacı @ September 18th 2018,14:19:50 )

arkadaşlar ben yeni başladım şuan 3 yarış oldu 1 puanım var geçen yarış dışı kaldım

Oyuna hoşgeldiniz öncelikle Yarış başında kaza yapmışsınız,bunun belirli sebepleri olabilir Başlangıçta yüksek risk kullanmak en temel sebeplerden biri Sürücü özelliklerine de bağlı olarak bu kaza gerçekleşebilir. Diğer menejerlerin aldığı riskler nedeniyle de mümkün olabilir İlk yarışlar zaten deneme amaçlı çıkılıyor oyunun konseptini anlamak için. Yarıştaki yakıt tüketimi ve lastik aşınmalarını değerlendirip ona göre strateji oluşturmak ilk yarışlar için önemli. Çaylak seviyesindeki çoğu oyuncu strateji hataları yapıyor o nedenle çoğu zaman beklenmedik sonuçlar almak mümkün.

Bir takıma girmek önemli çünkü takımların genelde yüzlerce hatta binlerce yarışlık verileri oluyor ve buna uygun programlar yapıyorlar,en ideal araç ayarını ve stratejiyi bulmak adına
Yakup Paçacı
(Grupi Rookie - 57)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1969 Postuar 26 Shtator 2018, 21:44:57 Citim 
destekçi kredisi bitince ne oluyor
Ahmet Sonverdi
(Grupi Pro - 7)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1970 Postuar 26 Shtator 2018, 23:55:47 (Së fundi edituar 26 Shtator 2018, 23:56:35 nga Ahmet Sonverdi) Citim 
Bazi artilari var, onlari kullanamiyosun sadece. Linkte o artilari gorebilirsin -> /tr/GPROSupporter.asp

Normal sekilde her zamankj gibi yarislara devam edebiliyosun, yaristaki hizini falan etkileyen bi durum yok.
Turan Metin
(Grupi Rookie - 96)

Postime: 335
  Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1971 Postuar 16 Tetor 2018, 08:22:11 Citim 
yeni başladım oyuna neler yapmam gerek antraman ve yarış ayarlarını nasıl yapmam gerek ve diğer yapılması gerekenler nelerdir....
Yakup Paçacı
(Grupi Rookie - 111)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1972 Postuar 17 Tetor 2018, 19:30:29 Citim 
hoş geldin bu ayarları yaptığın stratejilere göre kendin edinmelisin çünkü her şeye göre değişkenlik gösteriyor ama yinede bulduğum 2 özelliği vereyim ortalama 3-5 arası yakıt gidiyor bir turda hesaplarını buna göre yap pist özelliklerine bakarak pistin güç mü yol tutuş mu yoksa hızlanma mı gerektirdiğini anlayıp arabanı ona göre yükselt her parçayı her yarışta güncelleme
Turan Metin
(Grupi Rookie - 96)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1973 Postuar 19 Tetor 2018, 16:53:13 Citim 
http://mbjerg.dk/gpro

bunun türkçesi yokmu türkçe olsa iyi ben detaylı işlerde iyi değilim veri tutmadada öyle bir program olsa güzel olur antramanları yaptığın yarişlari ve dakikalarını yazan ve diğer ayrıntıları...
Ahmet Sonverdi
(Grupi Pro - 7)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1974 Postuar 19 Tetor 2018, 17:32:51 Citim 
Bildigim kadariyla malesef turkcesi yok :/
Turan Metin
(Grupi Rookie - 96)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1975 Postuar 20 Tetor 2018, 17:28:15 Citim 
önümüzdeki yarış için yapılan en iyi şimdilik sıralama turu 1:35.150s ben biraz zor nasıl ayar yapıcamki bu seviyeye geleyim....
Ahmet Sonverdi
(Grupi Pro - 7)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1976 Postuar 20 Tetor 2018, 17:45:34 Citim 
Caylak seviyesinde en onemli etken surucu.

Daha okumadiysan oyun kurallari, wiki sayfalari ve sikca sorulan sorulari okumani siddetle tavsiye ederim :)
Turan Metin
(Grupi Rookie - 96)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1977 Postuar 23 Tetor 2018, 19:43:30 Citim 
arjantin yarışında herkese başarılar lastikleriniz yere sağlam bassın......
Turan Metin
(Grupi Rookie - 96)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1978 Postuar 24 Tetor 2018, 21:25:28 Citim 
fazla Türk kullanıcı yok galiba forumda okuduydum 77 gibi deniyordu eski tarihde şimdi azaldımı çoğaldımı azalmiş gibi forum hareketsiz olduğuna göre....
yarişlardan önce fikir alışverişi stareji alışverişi olmuyor galiba yasakmı ondan mı ki...aslında olsa iyi olur....yenilerde bir şeyler öğrenir benim gibi....
Yakup Paçacı
(Grupi Rookie - 111)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1979 Postuar 24 Tetor 2018, 21:57:05 Citim 
ben 111inci druptayım özelden yaz
Yakup Paçacı
(Grupi Rookie - 111)

Shteti:
Turqi 
Certifikuar: 
Postim i vjeter #1980 Postuar 24 Tetor 2018, 22:04:04 (Së fundi edituar 24 Tetor 2018, 22:04:26 nga Yakup Paçacı) Citim 
Quote ( Turan Metin @ October 19th 2018,16:53:13 )

http://mbjerg.dk/gpro

bunun türkçesi yokmu türkçe olsa iyi ben detaylı işlerde iyi değilim veri tutmadada öyle bir program olsa güzel olur antramanları yaptığın yarişlari ve dakikalarını yazan ve diğer ayrıntıları...

al türkçe

https://i.hizliresim.com/Z38mNA.png
Faqe « 1 2 3 ... 65 [6667 ... 99 100 101 » Shpejt shkoni në faqen:

Përgjigju në këtë temë