Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Elite | Seizoen: 17 | Race: 1)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:
Kwalificatie 1
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Michelini  Jari Aareskoski3   1:10.885s  + 0.000s
2 Michelini  Leandro Sereno1   1:11.249s  + 0.364s
3 Michelini  Tomasz Wypych   1:11.588s  + 0.703s
4 Yokomama  Christer Andersson   1:12.058s  + 1.173s
5 Yokomama  Toygun Senler   1:12.147s  + 1.262s
6 Dunnolop  Vladimir Islentiev2   1:12.185s  + 1.300s
7 Yokomama  João Monteiro   1:12.259s  + 1.374s
8 Dunnolop  Edvinas Pranculevicius   1:12.385s  + 1.500s
9 Yokomama  Vladimir Petrov   1:12.459s  + 1.574s
10 Yokomama  Heidi Aareskoski2   1:12.591s  + 1.706s
11 Yokomama  Laila Britāle   1:12.621s  + 1.736s
12 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:12.679s  + 1.794s
13 Yokomama  Rui Fonseca   1:12.724s  + 1.839s
14 Yokomama  Joan Centellas   1:12.916s  + 2.031s
15 Pipirelli  Gary Partridge   1:12.988s  + 2.103s
16 Michelini  Rogerio Mandler   1:13.174s  + 2.289s
17 Dunnolop  Junior Almeida   1:13.615s  + 2.730s
18 Yokomama  Michael Pollard   1:13.628s  + 2.743s
19 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:13.792s  + 2.907s
20 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:13.799s  + 2.914s
21 Dunnolop  Andrius Talandzevicius   1:13.989s  + 3.104s
22 Dunnolop  Radomir Czech   1:14.055s  + 3.170s
23 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:14.062s  + 3.177s
24 Dunnolop  Oli Jais   1:14.070s  + 3.185s
25 Dunnolop  Tomas Celiesius   1:14.133s  + 3.248s
26 Dunnolop  Tomasz Kaminski   1:14.170s  + 3.285s
27 Dunnolop  Felipe Aguiar   1:14.195s  + 3.310s
28 Dunnolop  Aleksander Kouzev   1:14.221s  + 3.336s
29 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:14.406s  + 3.521s
30 Dunnolop  Jose Lopez   1:14.669s  + 3.784s
31 Pipirelli  Alek Smiatacz   1:15.141s  + 4.256s
32 Pipirelli  Martin Rosina   1:15.209s  + 4.324s
33 Dunnolop  Andy Zavarin   1:15.506s  + 4.621s
34 Pipirelli  Atis Praudins   1:17.376s  + 6.491s
35 Pipirelli  Maarten Verhulst   1:18.097s  + 7.212s
36 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:18.494s  + 7.609s
37 Yokomama  Adam Wierzba   1:19.307s  + 8.422s
38 Pipirelli  Paul Venner   1:20.942s  + 10.057s
39 Dunnolop  Sion Francis   1:22.103s  + 11.218s
Kwalificatie 2
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Michelini  Jari Aareskoski3   1:11.450s  + 0.000s
2 Michelini  Tomasz Wypych   1:12.457s  + 1.007s
3 Yokomama  Toygun Senler   1:12.526s  + 1.076s
4 Michelini  Leandro Sereno1   1:13.138s  + 1.688s
5 Yokomama  João Monteiro   1:13.189s  + 1.739s
6 Yokomama  Christer Andersson   1:13.328s  + 1.878s
7 Yokomama  Joan Centellas   1:13.410s  + 1.960s
8 Dunnolop  Vladimir Islentiev2   1:13.619s  + 2.169s
9 Yokomama  Vladimir Petrov   1:13.634s  + 2.184s
10 Dunnolop  Edvinas Pranculevicius   1:13.720s  + 2.270s
11 Yokomama  Laila Britāle   1:13.726s  + 2.276s
12 Yokomama  Rui Fonseca   1:13.987s  + 2.537s
13 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:14.047s  + 2.597s
14 Dunnolop  Michalis Marolachakis   1:14.116s  + 2.666s
15 Dunnolop  Radomir Czech   1:14.141s  + 2.691s
16 Pipirelli  Gary Partridge   1:14.191s  + 2.741s
17 Yokomama  Heidi Aareskoski2   1:14.235s  + 2.785s
18 Michelini  Rogerio Mandler   1:14.317s  + 2.867s
19 Yokomama  Michael Pollard   1:14.505s  + 3.055s
20 Dunnolop  Tomas Celiesius   1:14.511s  + 3.061s
21 Dunnolop  Tomasz Kaminski   1:14.619s  + 3.169s
22 Dunnolop  Alex Kruminsh   1:14.651s  + 3.201s
23 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:14.668s  + 3.218s
24 Dunnolop  Junior Almeida   1:14.695s  + 3.245s
25 Dunnolop  Aleksander Kouzev   1:14.700s  + 3.250s
26 Dunnolop  Andrius Talandzevicius   1:14.896s  + 3.446s
27 Dunnolop  Jose Lopez   1:15.074s  + 3.624s
28 Dunnolop  Oli Jais   1:15.280s  + 3.830s
29 Dunnolop  Krzysztof Wnuk   1:15.596s  + 4.146s
30 Dunnolop  Felipe Aguiar   1:15.822s  + 4.372s
31 Pipirelli  Alek Smiatacz   1:15.962s  + 4.512s
32 Dunnolop  Andy Zavarin   1:16.330s  + 4.880s
33 Pipirelli  Martin Rosina   1:17.266s  + 5.816s
34 Pipirelli  Atis Praudins   1:18.704s  + 7.254s
35 Pipirelli  Evaldas Okriemas   1:20.257s  + 8.807s
36 Pipirelli  Maarten Verhulst   1:20.846s  + 9.396s
37 Yokomama  Adam Wierzba   1:22.459s  + 11.009s
38 Pipirelli  Paul Venner   1:22.527s  + 11.077s
39 Dunnolop  Sion Francis   1:22.902s  + 11.452s