Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Elite | Seizoen: 45 | Race: 10)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:
Kwalificatie 1
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Hancock  Roland Postle1   1:32.207s  + 0.000s
2 Michelini  Alexander Kunze   1:32.496s  + 0.289s
3 Hancock  Florencia Caro   1:32.693s  + 0.486s
4 Hancock  João Monteiro2   1:32.739s  + 0.532s
5 Michelini  Stefan Gommans   1:32.752s  + 0.545s
6 Hancock  Toni Söyrinki   1:32.843s  + 0.636s
7 Hancock  Leandro Sereno6   1:32.896s  + 0.689s
8 Badyear  Aris Tsipras   1:33.052s  + 0.845s
9 Dunnolop  Frederico Neves1   1:33.180s  + 0.973s
10 Hancock  Christos Bobolis   1:33.250s  + 1.043s
11 Badyear  Alexey Manukalov   1:33.325s  + 1.118s
12 Badyear  Nafornita Adrian   1:33.398s  + 1.191s
13 Badyear  Ilya Vilkov   1:33.440s  + 1.233s
14 Badyear  Ionut Surugiu   1:33.503s  + 1.296s
15 Badyear  Pedro Nazaré   1:33.510s  + 1.303s
16 Hancock  Michal Szopinski   1:33.757s  + 1.550s
17 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:33.764s  + 1.557s
18 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:33.793s  + 1.586s
19 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:33.852s  + 1.645s
20 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:33.947s  + 1.740s
21 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:33.957s  + 1.750s
22 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:34.067s  + 1.860s
23 Hancock  Ivan Kudreshov   1:34.132s  + 1.925s
24 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:34.159s  + 1.952s
25 Contimental  Andrey Mochalov   1:34.326s  + 2.119s
26 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:34.353s  + 2.146s
27 Contimental  Sergey Sergeev   1:34.507s  + 2.300s
28 Hancock  Shoaib Mohamed   1:34.584s  + 2.377s
29 Contimental  Maja Soren   1:34.679s  + 2.472s
30 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:34.776s  + 2.569s
31 Contimental  Barry Gregorick   1:35.101s  + 2.894s
32 Contimental  Damian Zglinicki   1:35.221s  + 3.014s
33 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:35.311s  + 3.104s
34 Contimental  José Abi Jaudi   1:35.510s  + 3.303s
35 Contimental  Donatas Paplauskas   1:35.576s  + 3.369s
36 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:36.006s  + 3.799s
37 Pipirelli  Paul Shirnin   1:36.161s  + 3.954s
38 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:36.428s  + 4.221s
39 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:36.734s  + 4.527s
40 Pipirelli  Roman Lizogub   1:43.584s  + 11.377s
Kwalificatie 2
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Hancock  Roland Postle1   1:33.330s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:33.593s  + 0.263s
3 Hancock  Florencia Caro   1:33.652s  + 0.322s
4 Badyear  Alexey Manukalov   1:33.691s  + 0.361s
5 Michelini  Alexander Kunze   1:33.949s  + 0.619s
6 Hancock  Christos Bobolis   1:34.025s  + 0.695s
7 Hancock  João Monteiro2   1:34.240s  + 0.910s
8 Badyear  Pedro Nazaré   1:34.260s  + 0.930s
9 Hancock  Toni Söyrinki   1:34.271s  + 0.941s
10 Badyear  Ionut Surugiu   1:34.417s  + 1.087s
11 Michelini  Stefan Gommans   1:34.454s  + 1.124s
12 Badyear  Aris Tsipras   1:34.514s  + 1.184s
13 Contimental  Sergey Sergeev   1:34.554s  + 1.224s
14 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:34.565s  + 1.235s
15 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:34.590s  + 1.260s
16 Badyear  Ilya Vilkov   1:34.675s  + 1.345s
17 Hancock  Michal Szopinski   1:34.708s  + 1.378s
18 Hancock  Ivan Kudreshov   1:34.725s  + 1.395s
19 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:34.938s  + 1.608s
20 Badyear  Nafornita Adrian   1:35.039s  + 1.709s
21 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:35.042s  + 1.712s
22 Dunnolop  Frederico Neves1   1:35.050s  + 1.720s
23 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:35.441s  + 2.111s
24 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:35.502s  + 2.172s
25 Contimental  Barry Gregorick   1:35.536s  + 2.206s
26 Contimental  Andrey Mochalov   1:35.538s  + 2.208s
27 Hancock  Shoaib Mohamed   1:35.548s  + 2.218s
28 Contimental  Maja Soren   1:35.613s  + 2.283s
29 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:35.706s  + 2.376s
30 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:35.866s  + 2.536s
31 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:36.038s  + 2.708s
32 Contimental  José Abi Jaudi   1:36.227s  + 2.897s
33 Contimental  Donatas Paplauskas   1:36.452s  + 3.122s
34 Contimental  Damian Zglinicki   1:36.715s  + 3.385s
35 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:37.062s  + 3.732s
36 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:37.233s  + 3.903s
37 Pipirelli  Paul Shirnin   1:37.323s  + 3.993s
38 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:37.418s  + 4.088s
39 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:37.713s  + 4.383s
40 Pipirelli  Roman Lizogub   1:46.445s  + 13.115s