Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Elite | Seizoen: 45 | Race: 15)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:
Kwalificatie 1
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Hancock  Roland Postle1   1:09.761s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:09.996s  + 0.235s
3 Hancock  Florencia Caro   1:10.938s  + 1.177s
4 Hancock  Christos Bobolis   1:11.215s  + 1.454s
5 Hancock  João Monteiro2   1:11.311s  + 1.550s
6 Hancock  Shoaib Mohamed   1:11.522s  + 1.761s
7 Hancock  Toni Söyrinki   1:11.719s  + 1.958s
8 Hancock  Ivan Kudreshov   1:11.756s  + 1.995s
9 Hancock  Michal Szopinski   1:11.875s  + 2.114s
10 Dunnolop  Frederico Neves1   1:11.979s  + 2.218s
11 Michelini  Stefan Gommans   1:12.190s  + 2.429s
12 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:12.701s  + 2.940s
13 Michelini  Alexander Kunze   1:12.739s  + 2.978s
14 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:12.749s  + 2.988s
15 Badyear  Nafornita Adrian   1:13.025s  + 3.264s
16 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:13.031s  + 3.270s
17 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:13.036s  + 3.275s
18 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:13.202s  + 3.441s
19 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:13.384s  + 3.623s
20 Badyear  Aris Tsipras   1:13.452s  + 3.691s
21 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:13.476s  + 3.715s
22 Contimental  Sergey Sergeev   1:13.534s  + 3.773s
23 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:13.744s  + 3.983s
24 Badyear  Ionut Surugiu   1:13.761s  + 4.000s
25 Contimental  Barry Gregorick   1:13.782s  + 4.021s
26 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:13.913s  + 4.152s
27 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:13.922s  + 4.161s
28 Badyear  Alexey Manukalov   1:13.942s  + 4.181s
29 Badyear  Ilya Vilkov   1:14.012s  + 4.251s
30 Contimental  Damian Zglinicki   1:14.066s  + 4.305s
31 Contimental  Maja Soren   1:14.239s  + 4.478s
32 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:14.350s  + 4.589s
33 Contimental  Donatas Paplauskas   1:14.458s  + 4.697s
34 Badyear  Pedro Nazaré   1:14.575s  + 4.814s
35 Pipirelli  Paul Shirnin   1:14.656s  + 4.895s
36 Contimental  José Abi Jaudi   1:14.729s  + 4.968s
37 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:15.488s  + 5.727s
38 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:15.974s  + 6.213s
39 Contimental  Andrey Mochalov   1:20.335s  + 10.574s
40 Pipirelli  Roman Lizogub   1:21.776s  + 12.015s
Kwalificatie 2
Pl Banden Naam manager Nat Rondetijd Verschil
Pole Hancock  Roland Postle1   1:10.156s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:10.437s  + 0.281s
3 Hancock  Florencia Caro   1:10.748s  + 0.592s
4 Hancock  Christos Bobolis   1:11.035s  + 0.879s
5 Hancock  João Monteiro2   1:11.084s  + 0.928s
6 Hancock  Michal Szopinski   1:12.385s  + 2.229s
7 Hancock  Ivan Kudreshov   1:12.563s  + 2.407s
8 Hancock  Shoaib Mohamed   1:12.600s  + 2.444s
9 Dunnolop  Frederico Neves1   1:12.672s  + 2.516s
10 Michelini  Alexander Kunze   1:12.808s  + 2.652s
11 Hancock  Toni Söyrinki   1:13.068s  + 2.912s
12 Michelini  Stefan Gommans   1:13.209s  + 3.053s
13 Badyear  Nafornita Adrian   1:13.516s  + 3.360s
14 Badyear  Alexey Manukalov   1:13.841s  + 3.685s
15 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:13.845s  + 3.689s
16 Dunnolop  Justinas Smyšliajevas4   1:13.874s  + 3.718s
17 Dunnolop  Tomas Červinskis   1:13.951s  + 3.795s
18 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:13.977s  + 3.821s
19 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:14.004s  + 3.848s
20 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:14.146s  + 3.990s
21 Contimental  Barry Gregorick   1:14.237s  + 4.081s
22 Badyear  Ionut Surugiu   1:14.289s  + 4.133s
23 Badyear  Pedro Nazaré   1:14.295s  + 4.139s
24 Badyear  Ilya Vilkov   1:14.316s  + 4.160s
25 Contimental  Maja Soren   1:14.342s  + 4.186s
26 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:14.353s  + 4.197s
27 Badyear  Aris Tsipras   1:14.388s  + 4.232s
28 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:14.496s  + 4.340s
29 Contimental  Sergey Sergeev   1:14.499s  + 4.343s
30 Dunnolop  Timo Sydänmetsä   1:14.571s  + 4.415s
31 Dunnolop  Tomek Kiełpiński   1:14.702s  + 4.546s
32 Contimental  José Abi Jaudi   1:14.943s  + 4.787s
33 Contimental  Damian Zglinicki   1:15.008s  + 4.852s
34 Contimental  Donatas Paplauskas   1:15.037s  + 4.881s
35 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:15.350s  + 5.194s
36 Pipirelli  Paul Shirnin   1:15.556s  + 5.400s
37 Pipirelli  Mindaugas Sarocka   1:16.288s  + 6.132s
38 Pipirelli  Paweł Zaburski   1:16.449s  + 6.293s
39 Contimental  Andrey Mochalov   1:22.193s  + 12.037s
40 Pipirelli  Roman Lizogub   1:23.652s  + 13.496s