Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Rookie - 110) « »
Kwalificatie 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Andy Arends | 1:11.513s | + 0.000s | ||
2 | Sean Webb | 1:12.047s | + 0.534s | ||
3 | Grzegorz Michalak | 1:12.456s | + 0.943s | ||
4 | Oskar Von Reuenthal | 1:12.665s | + 1.152s | ||
5 | Wojciech Raczynski | 1:12.800s | + 1.287s | ||
6 | Pablo Hidalgo | 1:13.182s | + 1.669s | ||
7 | Little Chris | 1:13.285s | + 1.772s | ||
8 | Matt Lunn | 1:13.408s | + 1.895s | ||
9 | Camelia Cobeanu | 1:13.481s | + 1.968s | ||
10 | Andrey Koshelev | 1:13.593s | + 2.080s | ||
11 | Hristofor Stoyanov | 1:13.609s | + 2.096s | ||
12 | Josef Heinzel | 1:13.726s | + 2.213s | ||
13 | Martin Nolan | 1:14.123s | + 2.610s | ||
14 | Baygush Fernan | 1:14.384s | + 2.871s | ||
15 | Frank Stäcker | 1:14.761s | + 3.248s | ||
16 | Alpine Disney | 1:16.122s | + 4.609s | ||
17 | Dominik Ferber | 1:16.131s | + 4.618s | ||
18 | Tim Yu | 1:16.360s | + 4.847s | ||
19 | Lorenzo Zin | 1:16.705s | + 5.192s | ||
20 | Alrich Hill | 1:17.083s | + 5.570s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Antonello Longhi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marek Novotka | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Rosselli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Motlogelwa Motshidisi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alexandre Leduc | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paolo Segattini | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fancisco Javier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uday Shankar Sarkar | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Céliann Fertré | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ricardo Jose Perez Velasquez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Divan Krger | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ben Swane | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Patrick Concepcion | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mamadou Keita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tran Hieu | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Samu Ym | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sidnei Netto | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mihai Enache | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Edison Menavaldez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wayne Parry | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Caustic Clover | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Layran Unknown | -:--.---s | + -.---s |
Kwalificatie 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Andy Arends | 1:12.903s | + 0.000s | ||
2 | Wojciech Raczynski | 1:14.574s | + 1.671s | ||
3 | Hristofor Stoyanov | 1:14.937s | + 2.034s | ||
4 | Sean Webb | 1:14.967s | + 2.064s | ||
5 | Camelia Cobeanu | 1:15.148s | + 2.245s | ||
6 | Pablo Hidalgo | 1:15.495s | + 2.592s | ||
7 | Little Chris | 1:15.784s | + 2.881s | ||
8 | Andrey Koshelev | 1:15.895s | + 2.992s | ||
9 | Matt Lunn | 1:15.895s | + 2.992s | ||
10 | Grzegorz Michalak | 1:16.113s | + 3.210s | ||
11 | Martin Nolan | 1:16.334s | + 3.431s | ||
12 | Alpine Disney | 1:16.341s | + 3.438s | ||
13 | Oskar Von Reuenthal | 1:16.869s | + 3.966s | ||
14 | Frank Stäcker | 1:17.871s | + 4.968s | ||
15 | Baygush Fernan | 1:18.210s | + 5.307s | ||
16 | Josef Heinzel | 1:18.306s | + 5.403s | ||
17 | Dominik Ferber | 1:18.565s | + 5.662s | ||
18 | Alrich Hill | 1:19.138s | + 6.235s | ||
19 | Tim Yu | 1:19.216s | + 6.313s | ||
20 | Lorenzo Zin | 1:21.611s | + 8.708s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Antonello Longhi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marek Novotka | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Giuseppe Rosselli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Motlogelwa Motshidisi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alexandre Leduc | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Paolo Segattini | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fancisco Javier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uday Shankar Sarkar | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Céliann Fertré | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ricardo Jose Perez Velasquez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ben Swane | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Divan Krger | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Patrick Concepcion | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mamadou Keita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tran Hieu | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Samu Ym | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sidnei Netto | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mihai Enache | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Edison Menavaldez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wayne Parry | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Caustic Clover | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Layran Unknown | -:--.---s | + -.---s |