Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Rookie - 62) « »
Kwalificatie 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Márk Szabó | 1:12.254s | + 0.000s | ||
2 | Salvatore Toti | 1:12.535s | + 0.281s | ||
3 | Enza Scherma | 1:13.277s | + 1.023s | ||
4 | Joe Booth | 1:13.331s | + 1.077s | ||
5 | Klark Kent T | 1:13.709s | + 1.455s | ||
6 | Giovanni Fornaciari | 1:13.808s | + 1.554s | ||
7 | Uwe Jäkel | 1:13.899s | + 1.645s | ||
8 | Iván Menéndez | 1:13.904s | + 1.650s | ||
9 | Rune Højfeldt | 1:13.929s | + 1.675s | ||
10 | Jesus Constans | 1:14.052s | + 1.798s | ||
11 | Michele Blasi | 1:14.106s | + 1.852s | ||
12 | Carxofini Enciam | 1:14.124s | + 1.870s | ||
13 | Aleksandr Trusov | 1:14.132s | + 1.878s | ||
14 | Piotr Walenski | 1:14.419s | + 2.165s | ||
15 | Nikola Stojanović | 1:14.586s | + 2.332s | ||
16 | Aeugh32 Unknown | 1:15.179s | + 2.925s | ||
17 | Jakub Czaplińskii | 1:15.236s | + 2.982s | ||
18 | Jt Demain | 1:15.357s | + 3.103s | ||
19 | Salsteel Unknown | 1:15.519s | + 3.265s | ||
20 | Diego Arceo | 1:15.658s | + 3.404s | ||
21 | Jon Ball | 1:16.452s | + 4.198s | ||
22 | Dramma Wizzard | 1:16.454s | + 4.200s | ||
23 | Gustavo Merszi | 1:17.427s | + 5.173s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Milen Chatov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pau Ybarra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gonzalo Hervás | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Matias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Benedita Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Garcia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hamdan Selamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adolf Hitler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastdsywb Pls | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonas Noe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simon Willen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arda Ulg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kesavan Muthuvel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marko Hautaviita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tyler Hill | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lobo Ba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | San Arza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonny Paez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Carrefour | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Anderson | -:--.---s | + -.---s |
Kwalificatie 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Rune Højfeldt | 1:13.345s | + 0.000s | ||
2 | Giovanni Fornaciari | 1:14.466s | + 1.121s | ||
3 | Salvatore Toti | 1:14.537s | + 1.192s | ||
4 | Márk Szabó | 1:15.242s | + 1.897s | ||
5 | Iván Menéndez | 1:15.441s | + 2.096s | ||
6 | Jakub Czaplińskii | 1:15.456s | + 2.111s | ||
7 | Aleksandr Trusov | 1:15.524s | + 2.179s | ||
8 | Michele Blasi | 1:15.841s | + 2.496s | ||
9 | Nikola Stojanović | 1:15.872s | + 2.527s | ||
10 | Jesus Constans | 1:16.306s | + 2.961s | ||
11 | Aeugh32 Unknown | 1:16.444s | + 3.099s | ||
12 | Uwe Jäkel | 1:16.614s | + 3.269s | ||
13 | Piotr Walenski | 1:16.706s | + 3.361s | ||
14 | Enza Scherma | 1:16.972s | + 3.627s | ||
15 | Klark Kent T | 1:17.220s | + 3.875s | ||
16 | Jt Demain | 1:17.355s | + 4.010s | ||
17 | Dramma Wizzard | 1:17.605s | + 4.260s | ||
18 | Gustavo Merszi | 1:17.705s | + 4.360s | ||
19 | Joe Booth | 1:17.812s | + 4.467s | ||
20 | Jon Ball | 1:17.889s | + 4.544s | ||
21 | Diego Arceo | 1:18.357s | + 5.012s | ||
22 | Carxofini Enciam | 1:19.537s | + 6.192s | ||
23 | Salsteel Unknown | 1:20.364s | + 7.019s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Milen Chatov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pau Ybarra | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gonzalo Hervás | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Filipe Matias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Benedita Aparecida | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Pablo Garcia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Hamdan Selamat | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adolf Hitler | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Sebastdsywb Pls | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonas Noe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Simon Willen | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arda Ulg | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kesavan Muthuvel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Marko Hautaviita | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Tyler Hill | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lobo Ba | -:--.---s | + -.---s | ||
- | San Arza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jonny Paez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Charles Carrefour | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thomas Anderson | -:--.---s | + -.---s |