Aantal gekwalificeerde managers


Aantal gekwalificeerd: 1025 van 11794 (8.69%)

Snelste managers in groep

K1 in Elite (van 4 gekwalificeerden -> 10%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  D. Jones-Winkley  Elite  1:42.996s 
2  M. Watson  Elite  + 1.085s 
3  M. Kasar  Elite  + 1.194s 
4  G. Alvarez  Elite  + 3.878s 
K2 in Elite (van 4 gekwalificeerden -> 10%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  D. Jones-Winkley  Elite  1:44.387s 
2  M. Kasar  Elite  + 1.078s 
3  M. Watson  Elite  + 2.001s 
4  G. Alvarez  Elite  + 4.095s 
K1+K2 in Elite (van 4 gekwalificeerden)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  D. Jones-Winkley  Elite  3:27.383s 
2  M. Kasar  Elite  + 2.272s 
3  M. Watson  Elite  + 3.086s 
4  G. Alvarez  Elite  + 7.973s 

K1 in Master (van 8 gekwalificeerden -> 4%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  C. Szynkier  M4  1:45.910s 
2  A. Nicewicz  M1  + 0.246s 
3  K. Bálint  M1  + 0.339s 
4  A. Squizzato  M3  + 0.653s 
5  A. Johannesson  M1  + 1.158s 
6  V. István  M2  + 1.395s 
7  J. Caceres  M2  + 2.514s 
8  Á. Jávor  M1  + 2.949s 
K2 in Master (van 7 gekwalificeerden -> 3.5%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  C. Szynkier  M4  1:47.030s 
2  A. Nicewicz  M1  + 0.242s 
3  A. Squizzato  M3  + 0.519s 
4  V. István  M2  + 1.521s 
5  A. Johannesson  M1  + 2.480s 
6  J. Caceres  M2  + 2.678s 
7  Á. Jávor  M1  + 4.658s 
K1+K2 in Master (van 7 gekwalificeerden)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  C. Szynkier  M4  3:32.940s 
2  A. Nicewicz  M1  + 0.488s 
3  A. Squizzato  M3  + 1.172s 
4  V. István  M2  + 2.916s 
5  A. Johannesson  M1  + 3.638s 
6  J. Caceres  M2  + 5.192s 
7  Á. Jávor  M1  + 7.607s 

K1 in Pro (van 74 gekwalificeerden -> 7.4%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  O. Belvedere  P7  1:45.817s 
2  S. Abhyankar  P23  + 0.239s 
3  S. Mihoci  P4  + 1.109s 
4  D. Sen  P23  + 1.259s 
5  A. Dhole  P18  + 1.371s 
6  P. Morgado  P14  + 1.498s 
7  S. Thornton  P18  + 1.527s 
8  L. Birkas  P10  + 1.585s 
9  J. Varanda  P18  + 1.595s 
10  D. Rosa  P3  + 1.665s 
K2 in Pro (van 67 gekwalificeerden -> 6.7%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  S. Abhyankar  P23  1:47.213s 
2  O. Belvedere  P7  + 0.176s 
3  S. Mihoci  P4  + 0.730s 
4  D. Sen  P23  + 1.613s 
5  A. Berescu  P1  + 1.683s 
6  A. Dhole  P18  + 1.725s 
7  M. Belosevac  P25  + 1.824s 
8  B. Róbert  P14  + 1.909s 
9  J. Varanda  P18  + 1.931s 
10  C. Bortolotti  P17  + 1.942s 
K1+K2 in Pro (van 67 gekwalificeerden)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  O. Belvedere  P7  3:33.206s 
2  S. Abhyankar  P23  + 0.063s 
3  S. Mihoci  P4  + 1.663s 
4  D. Sen  P23  + 2.696s 
5  A. Dhole  P18  + 2.920s 
6  S. Thornton  P18  + 3.321s 
7  J. Varanda  P18  + 3.350s 
8  P. Morgado  P14  + 3.570s 
9  A. Berescu  P1  + 3.592s 
10  D. Magnani  P23  + 3.675s 

K1 in Amateur (van 610 gekwalificeerden -> 16.55%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  J. Claydon  A25  1:48.010s 
2  P. Willmore  A26  + 0.093s 
3  T. Vesely  A30  + 0.134s 
4  J. Joniec  A3  + 0.187s 
5  E. Carpio  A42  + 0.244s 
6  R. Henrique  A24  + 0.255s 
7  E. Kwiatkowski  A63  + 0.342s 
8  G. Rosa  A2  + 0.352s 
9  F. Oliveira  A15  + 0.404s 
10  R. Raczkiewicz  A24  + 0.482s 
K2 in Amateur (van 575 gekwalificeerden -> 15.6%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  J. Claydon  A25  1:49.055s 
2  F. Oliveira  A15  + 0.778s 
3  T. Vesely  A30  + 0.990s 
4  H. Van Ransbeeck  A56  + 1.187s 
5  A. Aloise  A54  + 1.270s 
6  S. Verly  A85  + 1.343s 
7  E. Kwiatkowski  A63  + 1.349s 
8  J. Romero  A63  + 1.431s 
9  J. Joniec  A3  + 1.432s 
10  F. Sandoval  A10  + 1.440s 
K1+K2 in Amateur (van 575 gekwalificeerden)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  J. Claydon  A25  3:37.065s 
2  T. Vesely  A30  + 1.124s 
3  F. Oliveira  A15  + 1.182s 
4  J. Joniec  A3  + 1.619s 
5  E. Kwiatkowski  A63  + 1.691s 
6  P. Willmore  A26  + 1.728s 
7  S. Verly  A85  + 1.925s 
8  F. Sandoval  A10  + 1.928s 
9  J. Romero  A63  + 2.023s 
10  E. Casagrande  A61  + 2.158s 

K1 in Rookie (van 395 gekwalificeerden -> 5.75%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  I. Katsuga  R128  1:54.519s 
2  C. Sousa  R131  + 0.132s 
3  S. Murgod  R8  + 0.149s 
4  L. Kurz  R129  + 0.235s 
5  J. Santos  R131  + 0.258s 
6  F. Van Rossum  R159  + 0.351s 
7  S. Evans  R140  + 0.358s 
8  K. Avramov  R118  + 0.615s 
9  T. Phournaris  R2  + 0.710s 
10  R. Varga  R78  + 0.757s 
K2 in Rookie (van 372 gekwalificeerden -> 5.42%)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  B. Quasar  R93  1:57.220s 
2  I. Katsuga  R128  + 0.136s 
3  C. Sousa  R131  + 0.154s 
4  T. Phournaris  R2  + 0.340s 
5  J. Santos  R131  + 0.573s 
6  A. Gil  R70  + 0.774s 
7  T. Silva  R119  + 0.857s 
8  А. Тенев  R139  + 0.880s 
9  C. Duarte  R49  + 0.907s 
10  B. Correia  R126  + 0.972s 
K1+K2 in Rookie (van 372 gekwalificeerden)
# Naam manager Nat Groep Rondetijd
1  I. Katsuga  R128  3:51.875s 
2  C. Sousa  R131  + 0.150s 
3  J. Santos  R131  + 0.695s 
4  T. Phournaris  R2  + 0.914s 
5  L. Kurz  R129  + 1.190s 
6  A. Gil  R70  + 1.811s 
7  F. Van Rossum  R159  + 2.100s 
8  S. Evans  R140  + 2.127s 
9  C. Duarte  R49  + 2.215s 
10  L. Horne  R4  + 2.262s