Uitslag race (Circuit: Adelaide | Seizoen: 17 | Race: 1 | Groep: Elite)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:

Pl Winst Banden Nat Naam manager Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. Geen verandering ±0 Michelini   Jari Aareskoski3 1h37:38.394 79 2 1:12.380 183.49km/h 9.156s
02. +2 +2 Yokomama   Toygun Senler + 21.021 79 2 1:12.481 182.83km/h 11.125s
03. Geen verandering ±0 Michelini   Leandro Sereno1 + 46.012 79 2 1:13.021 182.06km/h 11.439s
04. -2 -2 Michelini   Tomasz Wypych + 48.916 79 2 1:12.850 181.97km/h 12.661s
05. +2 +2 Dunnolop   Vladimir Islentiev2 + 51.773 79 2 1:13.113 181.88km/h 9.220s
06. Geen verandering ±0 Yokomama   João Monteiro + 53.969 79 2 1:13.208 181.82km/h 12.113s
07. +4 +4 Yokomama   Laila Britāle + 54.212 79 2 1:12.804 181.81km/h 10.381s
08. +2 +2 Yokomama   Joan Centellas + 54.821 79 2 1:12.869 181.79km/h 10.637s
09. +3 +3 Yokomama   Rui Fonseca + 1:00.793 79 2 1:12.907 181.61km/h 12.607s
10. -5 -5 Yokomama   Christer Andersson + 1:05.758 79 2 1:12.936 181.45km/h 11.780s
11. +5 +5 Michelini   Rogerio Mandler + 1:40.009 78 1 1:13.831 180.41km/h 13.348s
12. +2 +2 Yokomama   Heidi Aareskoski2 + 1:52.127 78 3 1:13.476 180.04km/h 9.212s
13. +2 +2 Pipirelli   Gary Partridge + 1:56.302 78 2 1:13.018 179.92km/h 16.971s
14. -6 -6 Yokomama   Vladimir Petrov + 2:01.345 78 3 1:13.478 179.77km/h 10.458s
15. +2 +2 Dunnolop   Martynas Atkočius + 2:02.936 78 2 1:13.609 179.72km/h 13.281s
16. +6 +6 Yokomama   Dmitri Kondrat + 2:08.026 78 2 1:13.456 179.57km/h 18.194s
17. -8 -8 Dunnolop   Edvinas Pranculevicius + 2:09.490 78 2 1:13.961 179.52km/h 11.343s
18. +5 +5 Dunnolop   Tomas Celiesius + 2:11.752 78 2 1:13.862 179.45km/h 12.517s
19. -1 -1 Yokomama   Michael Pollard + 2:12.141 78 2 1:13.550 179.44km/h 18.953s
20. +1 +1 Dunnolop   Alex Kruminsh + 2:12.387 78 2 1:13.945 179.44km/h 11.596s
21. -2 -2 Dunnolop   Radomir Czech + 2:18.631 78 2 1:13.562 179.25km/h 17.344s
22. -2 -2 Dunnolop   Junior Almeida + 2:21.193 78 2 1:13.698 179.17km/h 16.797s
23. -10 -10 Dunnolop   Michalis Marolachakis + 2:23.063 78 2 1:13.773 179.12km/h 22.556s
24. +3 +3 Dunnolop   Oli Jais + 2:24.416 78 1 1:14.355 179.08km/h 13.888s
25. +7 +7 Dunnolop   Andy Zavarin + 2:32.225 77 2 1:14.377 178.84km/h 15.083s
26. Geen verandering ±0 Dunnolop   Aleksander Kouzev + 2:32.484 77 2 1:13.812 178.84km/h 17.610s
27. -2 -2 Dunnolop   Andrius Talandzevicius + 2:39.433 77 2 1:14.125 178.63km/h 13.427s
28. -4 -4 Dunnolop   Tomasz Kaminski + 2:46.231 77 2 1:14.214 178.43km/h 15.860s
29. +1 +1 Dunnolop   Felipe Aguiar + 2:53.952 77 2 1:14.390 178.20km/h 12.394s
30. -1 -1 Dunnolop   Krzysztof Wnuk + 3:03.283 77 2 1:14.253 177.92km/h 21.961s
31. +2 +2 Pipirelli   Martin Rosina + 4:16.735 76 1 1:15.937 175.79km/h 11.838s
32. -4 -4 Dunnolop   Jose Lopez + 4:17.037 76 4 1:14.217 175.78km/h 15.742s
33. -2 -2 Pipirelli   Alek Smiatacz + 5:07.634 75 2 1:16.366 174.34km/h 14.933s
34. +1 +1 Pipirelli   Evaldas Okriemas + 6:23.788 74 2 1:16.858 172.21km/h 15.870s
35. +1 +1 Pipirelli   Maarten Verhulst + 6:32.300 74 2 1:17.371 171.97km/h 13.420s
36. -2 -2 Pipirelli   Atis Praudins + 6:45.472 74 2 1:17.454 171.61km/h 17.833s
37. Geen verandering ±0 Yokomama   Adam Wierzba + 7:34.853 73 1 1:17.781 170.27km/h 16.398s
Niet geklassificeerd
38. +1 +1 Dunnolop   Sion Francis Technische problemen 67 6 1:16.930    14.933s
39. -1 -1 Pipirelli   Paul Venner Technische problemen 56 2 1:16.287    18.660s