Uitslag race (Circuit: Adelaide | Seizoen: 31 | Race: 6 | Groep: Elite)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:

Pl Winst Banden Nat Naam manager Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. Geen verandering ±0 Badyear   Rimantas Sagatas 1h37:54.158 79 2 1:12.413 183.00km/h 11.636s
02. Geen verandering ±0 Badyear   Atis Praudins + 1.289 79 2 1:12.306 182.96km/h 12.139s
03. +6 +6 Badyear   Leandro Sereno3 + 25.114 79 2 1:12.900 182.22km/h 10.241s
04. +2 +2 Badyear   Vladimir Danilin + 25.606 79 2 1:12.719 182.20km/h 13.199s
05. +11 +11 Badyear   Aliaksei Papou + 27.607 79 2 1:12.450 182.14km/h 13.730s
06. -3 -3 Bridgerock   Justinas Smyšliajevas4 + 34.031 79 2 1:12.760 181.94km/h 11.295s
07. +4 +4 Badyear   Wojciech Uzikowski + 34.382 79 2 1:12.656 181.93km/h 11.133s
08. -1 -1 Badyear   Vsevolod Demydov + 36.366 79 2 1:12.729 181.87km/h 14.810s
09. +4 +4 Badyear   Sergey Lyogky + 37.912 79 2 1:12.820 181.82km/h 14.142s
10. +11 +11 Badyear   Mindaugas Sarocka + 38.665 79 2 1:12.552 181.80km/h 12.623s
11. +3 +3 Badyear   Evaldas Okriemas + 53.511 79 2 1:12.918 181.35km/h 17.173s
12. +6 +6 Bridgerock   Bartosz Sutkowski + 1:00.068 79 2 1:13.108 181.15km/h 12.127s
13. +9 +9 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:00.166 79 2 1:12.818 181.14km/h 15.254s
14. -4 -4 Bridgerock   Tomasz Kaminski + 1:02.708 79 2 1:13.089 181.07km/h 13.291s
15. +2 +2 Badyear   Pedro Nazaré + 1:05.338 79 2 1:13.184 180.99km/h 15.680s
16. +3 +3 Badyear   Marek Marchewka + 1:05.862 79 2 1:12.908 180.97km/h 13.717s
17. -5 -5 Bridgerock   Nuno Vicente + 1:07.775 79 2 1:13.039 180.91km/h 17.794s
18. -13 -13 Badyear   Martynas Atkočius + 1:11.726 79 3 1:12.803 180.79km/h 12.106s
19. +1 +1 Badyear   Tomasz Petryk + 1:38.970 78 2 1:13.089 179.97km/h 16.980s
20. -16 -16 Michelini   Daneks Britāls + 1:39.378 78 3 1:12.943 179.95km/h 13.167s
21. +2 +2 Badyear   Andreas Weilemann + 1:50.764 78 2 1:13.258 179.61km/h 22.591s
22. +4 +4 Badyear   Martin Rosina + 2:10.497 78 2 1:13.742 179.02km/h 14.596s
23. +1 +1 Badyear   Mark Webster + 3:33.084 77 2 1:14.855 176.59km/h 18.230s
24. +7 +7 Yokomama   Luis Uranga + 3:57.781 76 2 1:14.967 175.88km/h 17.756s
25. +3 +3 Badyear   Sergey Tuzhilov + 4:51.239 76 2 1:15.877 174.35km/h 19.514s
26. -1 -1 Badyear   Maja Soren + 5:04.812 75 2 1:15.901 173.97km/h 15.320s
27. +2 +2 Yokomama   Piotr Pogodzik + 5:14.400 75 3 1:15.243 173.70km/h 20.224s
28. +2 +2 Pipirelli   Christos Bobolis + 5:33.523 75 2 1:16.326 173.17km/h 19.239s
29. +8 +8 Yokomama   Janne Väänänen + 6:06.846 74 2 1:16.957 172.24km/h 16.530s
30. -15 -15 Badyear   Gani Babu + 6:10.993 74 2 1:14.015 172.13km/h 14.622s
31. +7 +7 Pipirelli   Mike Leone + 6:11.142 74 1 1:17.133 172.12km/h 26.952s
32. +3 +3 Pipirelli   Alex Tkachenko + 6:13.704 74 2 1:17.094 172.05km/h 16.887s
33. +1 +1 Pipirelli   Raimonds Urtāns + 6:14.056 74 2 1:16.938 172.04km/h 17.074s
34. -1 -1 Pipirelli   Keri Lovell + 6:15.866 74 2 1:16.684 171.99km/h 17.734s
35. -3 -3 Pipirelli   Zoltan Csaba + 6:16.260 74 2 1:16.641 171.98km/h 21.857s
36. Geen verandering ±0 Pipirelli   Farcy Génel + 7:02.351 74 2 1:17.556 170.72km/h 19.367s
Niet geklassificeerd
37. -29 -29 Badyear   Toygun Senler3 Technische problemen 64 3 1:13.516    11.267s
38. -11 -11 Badyear   Araik Karapetyan Technische problemen 30 1 1:17.028    18.941s