Uitslag race (Circuit: Adelaide | Seizoen: 34 | Race: 1 | Groep: Elite)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:

Pl Winst Banden Nat Naam manager Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. +2 +2 Bridgerock   Leandro Sereno4 1h49:22.060 79 2 1:12.709 163.81km/h 12.022s
02. +4 +4 Badyear   Vsevolod Demydov + 3.238 79 2 1:13.350 163.73km/h 11.983s
03. +11 +11 Badyear   João Monteiro + 13.796 79 2 1:13.865 163.47km/h 15.468s
04. +7 +7 Badyear   Vladimir Danilin + 26.912 79 2 1:13.529 163.15km/h 14.630s
05. +2 +2 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 28.755 79 1 1:17.526 163.10km/h 13.726s
06. +14 +14 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 35.857 79 2 1:14.046 162.92km/h 15.102s
07. +1 +1 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 46.012 79 2 1:13.798 162.67km/h 14.334s
08. +18 +18 Badyear   Jukka Sireni + 54.716 79 2 1:13.948 162.46km/h 15.582s
09. +6 +6 Badyear   Atis Praudins + 55.147 79 1 1:16.987 162.45km/h 15.890s
10. -5 -5 Badyear   Lukas Jonaitis + 1:02.072 79 3 1:12.912 162.28km/h 14.402s
11. +2 +2 Badyear   Alex Tkachenko + 1:08.727 79 2 1:13.654 162.12km/h 11.646s
12. +16 +16 Badyear   Aleksej Sutkin + 1:11.348 79 2 1:14.166 162.05km/h 16.282s
13. +12 +12 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:13.513 78 2 1:13.814 162.00km/h 16.871s
14. +10 +10 Badyear   Sergey Lyogky + 1:33.251 78 2 1:15.629 161.52km/h 16.898s
15. +21 +21 Badyear   Stas Prost + 1:38.975 78 1 1:17.623 161.38km/h 15.982s
16. -15 -15 Bridgerock   Toygun Senler4 + 1:47.872 78 3 1:12.988 161.17km/h 12.482s
17. -13 -13 Badyear   Nathan Skelly + 1:53.717 78 3 1:13.381 161.02km/h 22.081s
18. -9 -9 Badyear   Ilya Medvedev + 1:55.081 78 3 1:13.784 160.99km/h 12.686s
19. -9 -9 Badyear   Jan Pavlicek + 1:55.420 78 3 1:13.677 160.98km/h 14.891s
20. -8 -8 Badyear   Theo Panag + 1:56.775 78 2 1:13.930 160.95km/h 13.208s
21. -19 -19 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:59.346 78 3 1:13.095 160.89km/h 13.983s
22. +13 +13 Badyear   José Abi Jaudi + 2:03.650 78 1 1:17.683 160.78km/h 21.900s
23. +4 +4 Badyear   Mindaugas Sarocka + 2:04.739 78 3 1:13.445 160.76km/h 14.984s
24. -2 -2 Badyear   Evaldas Ruseckas + 2:21.657 78 3 1:13.682 160.35km/h 12.319s
25. -2 -2 Badyear   Christer Andersson + 2:22.712 78 2 1:14.091 160.33km/h 14.818s
26. +5 +5 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 2:25.988 77 2 1:13.801 160.25km/h 17.811s
27. +3 +3 Badyear   Rui Morais + 2:45.172 77 3 1:14.473 159.79km/h 16.965s
28. -12 -12 Dunnolop   Martynas Atkočius + 3:00.169 77 4 1:12.972 159.44km/h 12.269s
29. -12 -12 Badyear   Piotr Pogodzik + 3:06.731 77 4 1:14.021 159.28km/h 15.558s
30. -11 -11 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 3:24.217 77 2 1:13.732 158.87km/h 14.225s
31. -10 -10 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 3:28.713 77 3 1:14.137 158.76km/h 18.137s
32. +2 +2 Dunnolop   Pedro Nazaré + 3:30.358 77 3 1:14.027 158.73km/h 18.712s
33. Geen verandering ±0 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 3:36.338 77 2 1:14.556 158.59km/h 16.632s
34. -16 -16 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 6:00.200 75 4 1:12.628 155.29km/h 16.134s
35. +4 +4 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 6:30.584 74 2 1:16.951 154.61km/h 18.252s
36. +2 +2 Pipirelli   Rogerio Pereira + 7:19.208 73 3 1:17.033 153.54km/h 18.843s
37. -8 -8 Pipirelli   Diana Klavina + 7:24.809 73 3 1:17.081 153.42km/h 18.979s
38. -6 -6 Badyear   Mariusz Kuczak + 7:30.047 73 3 1:18.824 153.30km/h 22.779s
39. -2 -2 Pipirelli   Dmitry Shevel + 7:57.281 73 3 1:17.364 152.71km/h 21.020s
40. Geen verandering ±0 Pipirelli   Mert Büyükakar + 8:02.619 73 3 1:17.167 152.59km/h 20.232s