Rangschikking Seizoen (Groep: Rookie - 141) « »
Toon race resultaten: |
# | Band | Nat | Managers naam | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Pntn | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. | Alessandro Ielapi | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 26 | |||
02. | Christos Bogiatzis | 2 | 1 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 23 | |||
03. | Gustavo Succi | 4 | 3 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | |||
04. | Michał Okulski | 6 | 6 | 3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 12 | |||
05. | Joseph Lawrence N | 14 | 16 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | |||
06. | Anna Drobná | - | 4 | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 9 | |||
07. | Andris Ceruss | 5 | 5 | 9 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 8 | |||
08. | Bálint Huba Novák | 3 | 10 | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 6 | |||
09. | Wilma Cargo | 7 | 14 | 6 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |||
10. | Valter De Junior | 9 | 7 | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |||
11. | Robert Baraz | 17 | 17 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |||
12. | Kacper Osioł | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 2 | |||
13. | Alun Jones | 12 | 9 | 14 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
14. | Lars Kainka | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
15. | Michael Eulenberg | - | 11 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
16. | Harry Niemeyer | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
17. | Andy Macdonald | 16 | 15 | 12 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
18. | Utku Demiralay | 15 | 12 | 16 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
19. | Glorius Maximalus | - | 13 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
20. | Genra Unknown | - | - | 15 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
21. | Sarai Zsolt | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
22. | Florian Müller | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
23. | Pierpaolo Longo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
24. | Piotrek Teken | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
25. | Anton Tenev | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
26. | Valter Silva | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
27. | Tebetaplays Akdag | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
28. | Leonard Büttner | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
29. | Raik Briem | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
30. | Steven Fqdq | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
31. | Savvic Savvas | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
32. | Ejbz Jbz | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
33. | Gábor Füstös | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
34. | Hottey Mchotterson | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
35. | Pedro Sanchez Castejon | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
36. | Kornelius Gusland | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
37. | Lucas Vera | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
38. | Noie Loue | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
39. | Karolína Hanzelková | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
40. | Micael Topzera | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
41. | Bill Wye | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
42. | Yasmim Theodoro | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |||
43. | Nando Schmidt | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |