Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Statistieken van de mijlpalen
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Rangschikking als het seizoen één lange race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 87 88 89 » Ga naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini Dominiek Van West Elite 19:12:34.500s
2. Michelini Bruno Caseiro Elite + 32.279s
3. Michelini Vladimir Valis Elite + 0:05:55.316s
4. Michelini Bert Huylebroeck1 Elite + 0:07:35.396s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:08:16.584s
6. Michelini Kuba Szajbel Elite + 0:09:04.570s
7. Michelini Kristijan Mihovic Elite + 0:09:58.915s
8. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:15:51.612s
9. Badyear Rimantas Sagatas4 Elite + 0:16:10.007s
10. Hancock Lee Harding Elite + 0:20:24.859s
11. Badyear Mika Pekkarinen Elite + 0:21:41.031s
12. Badyear Leandro Sereno7 Elite + 0:23:58.872s
13. Hancock Pieterjan Staessen Elite + 0:24:33.646s
14. Contimental Simone Scarpa Elite + 0:25:25.947s
15. Hancock Tan S Lake Elite + 0:27:22.070s
16. Hancock Rafal Celejewski Elite + 0:27:51.478s
17. Badyear Sergio Fanelli Elite + 0:28:34.160s
18. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:29:10.697s
19. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:29:13.355s
20. Contimental Mihail Morozov Elite + 0:30:41.458s
21. Contimental Dmitry Shevel Elite + 0:31:42.421s
22. Badyear Ilya Vedenikov Elite + 0:32:04.107s
23. Badyear Brice Meyer Master - 1 + 0:32:06.693s
24. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 4 + 0:33:02.295s
25. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:33:11.842s
26. Yokomama Branislav Mihic Elite + 0:35:07.641s
27. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:35:46.262s
28. Michelini Pedro Nazaré Master - 4 + 0:36:28.226s
29. Yokomama Gonzalo Alvarez Master - 3 + 0:37:15.645s
30. Badyear Benedetto Campobello Master - 2 + 0:37:22.544s
31. Michelini Mato Nikic Master - 3 + 0:37:23.156s
32. Yokomama Alexei Malkin Master - 2 + 0:37:50.588s
33. Badyear Ivan Silva Master - 5 + 0:38:00.549s
34. Badyear Kai Wen Chew Elite + 0:38:08.323s
35. Badyear Vincent Douchez Master - 3 + 0:38:14.694s
36. Badyear Romain Lebreton Master - 3 + 0:38:15.720s
37. Michelini Rui Morais Master - 2 + 0:38:30.419s
38. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:38:43.550s
39. Dunnolop Rei Frost Master - 5 + 0:39:21.667s
40. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:39:23.278s
41. Dunnolop Bernard Bontjer Master - 1 + 0:40:01.757s
42. Badyear Katerina Kakni Master - 1 + 0:40:55.876s
43. Badyear Peter Willmore Master - 3 + 0:41:06.310s
44. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:42:28.385s
45. Yokomama Paulo Silva Master - 2 + 0:42:53.643s
46. Badyear Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:43:01.350s
47. Badyear Aigars Vitolins Master - 1 + 0:43:23.378s
48. Dunnolop Viktor Dyankov Master - 3 + 0:43:34.816s
49. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:43:42.134s
50. Dunnolop Felipe Seolin Master - 1 + 0:43:47.500s
51. Yokomama Alessandro Reda Master - 2 + 0:44:10.149s
52. Yokomama Tony Cullen Master - 2 + 0:44:45.518s
53. Yokomama Frederik Broux Master - 3 + 0:44:46.641s
54. Contimental Igor Augusto Elite + 0:44:47.508s
55. Yokomama Gyuri Székely Master - 5 + 0:45:02.419s
56. Dunnolop Marco Triulzi Master - 5 + 0:45:11.511s
57. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:45:17.838s
58. Badyear Daniel Comalada Pro - 24 + 0:45:37.670s
59. Dunnolop Iain Bartholomew Master - 1 + 0:45:39.367s
60. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:45:39.894s
61. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:45:44.707s
62. Badyear Geoffrey Stanislawski Master - 4 + 0:45:48.749s
63. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:45:52.947s
64. Yokomama Joscha Büllesbach Master - 5 + 0:46:14.534s
65. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:46:42.560s
66. Yokomama Herve Imbert Master - 1 + 0:47:17.249s
67. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:47:22.416s
68. Yokomama Craig Templeman Master - 3 + 0:47:23.583s
69. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 2 + 0:47:27.952s
70. Badyear Gideon Rosa Master - 5 + 0:47:28.632s
71. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 4 + 0:47:46.716s
72. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:47:49.209s
73. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:47:52.388s
74. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:47:52.753s
75. Contimental Vinicio Souza Elite + 0:48:29.218s
76. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:48:31.847s
77. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 5 + 0:48:36.567s
78. Yokomama Roland Postle9 Pro - 21 + 0:49:18.737s
79. Yokomama Martino Colombo Pro - 12 + 0:49:18.979s
80. Badyear Paulo Neves Pro - 22 + 0:49:22.029s
81. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:49:35.386s
82. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:49:36.118s
83. Badyear Gianluca Bini Master - 5 + 0:49:54.831s
84. Dunnolop Alberto Pérez Master - 5 + 0:50:07.651s
85. Badyear Samoeni Albanalopolis Master - 2 + 0:50:11.437s
86. Yokomama Mikko Heikkinen Master - 4 + 0:50:20.830s
87. Dunnolop Gonçalo Fernandes Pro - 20 + 0:50:23.706s
88. Yokomama Geir Pukk Pro - 3 + 0:50:42.652s
89. Yokomama Antonio Gattulli Pro - 3 + 0:51:25.865s
90. Yokomama Geoff Atkin Master - 1 + 0:51:28.789s
91. Dunnolop Andreas Ramann Master - 4 + 0:51:29.585s
92. Yokomama James Berriman Master - 5 + 0:51:31.133s
93. Yokomama Jesús Pérez Master - 4 + 0:51:35.087s
94. Badyear Xavier Prett Master - 4 + 0:51:36.544s
95. Yokomama Antonny Katayama Pro - 22 + 0:51:39.441s
96. Badyear Nikola Jancic Master - 5 + 0:51:39.999s
97. Yokomama Christer Andersson Master - 1 + 0:51:40.035s
98. Yokomama Atis Praudins Pro - 5 + 0:51:41.535s
99. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:51:46.240s
100. Yokomama Mael Grosjean Master - 4 + 0:51:47.841s
Pagina [12 3 ... 87 88 89 » Ga naar pagina: