Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Statistieken van de mijlpalen
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Rangschikking als het seizoen één lange race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 105 106 107 » Ga naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Jasper Coosemans Elite 7:57:36.078s
2. Bridgerock Gonzalo Alvarez Elite + 41.576s
3. Bridgerock Bert Huylebroeck Elite + 0:02:16.355s
4. Contimental Nevzat Kasapoglu Elite + 0:05:20.329s
5. Badyear George Slater Elite + 0:05:49.532s
6. Bridgerock Lee Harding Elite + 0:06:20.008s
7. Badyear Paweł Zaburski Elite + 0:08:02.359s
8. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:08:31.608s
9. Badyear Yug Desai1 Elite + 0:09:01.103s
10. Badyear Joel Viitikko Elite + 0:09:40.798s
11. Contimental Robin Goodey Elite + 0:10:17.057s
12. Badyear Edwin Silva Elite + 0:10:52.203s
13. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:11:01.391s
14. Contimental Andrea Squizzato Elite + 0:11:11.735s
15. Contimental David Michler Elite + 0:11:35.882s
16. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:12:08.634s
17. Dunnolop Aleksey Titarenko Master - 1 + 0:12:26.324s
18. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:12:38.807s
19. Yokomama Atis Praudins Elite + 0:12:43.594s
20. Badyear Michaela Källström Elite + 0:12:55.200s
21. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:12:59.827s
22. Contimental Harsh Sheth Elite + 0:13:04.630s
23. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:13:13.020s
24. Yokomama Paulo Pinto1 Master - 2 + 0:13:14.992s
25. Badyear Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:13:16.302s
26. Yokomama Kuba Szajbel Master - 4 + 0:13:31.436s
27. Michelini Jose Filipe Elite + 0:13:40.375s
28. Yokomama Kamal Naoui Master - 5 + 0:13:41.712s
29. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 2 + 0:13:49.890s
30. Yokomama Ayman Daher Master - 3 + 0:13:54.395s
31. Contimental Martynas Bražėnas Elite + 0:13:55.938s
32. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 0:13:59.185s
33. Badyear Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:14:04.891s
34. Yokomama Mihail Golovanov Master - 2 + 0:14:04.985s
35. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:14:07.673s
36. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:14:13.188s
37. Badyear Diogo Abdalla Master - 5 + 0:14:22.182s
38. Hancock Flavio Mendiković Elite + 0:14:45.334s
39. Dunnolop Rowie Halcon Master - 3 + 0:14:46.530s
40. Dunnolop Thomas Uvyn Master - 1 + 0:14:55.355s
41. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:15:03.504s
42. Badyear Apostolis Goutzos Elite + 0:15:05.031s
43. Badyear James Brown Elite + 0:15:08.408s
44. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:15:33.603s
45. Badyear Charles Kurz Master - 3 + 0:16:01.016s
46. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:16:01.351s
47. Badyear Paul Williams Elite + 0:16:15.456s
48. Badyear Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:16:18.908s
49. Badyear Sebastian Jóźwiak Master - 1 + 0:16:21.963s
50. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:16:24.847s
51. Badyear Ferenc Koncz Master - 1 + 0:16:28.623s
52. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:16:33.362s
53. Yokomama Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:16:44.106s
54. Yokomama Gavin Adam Master - 2 + 0:17:04.789s
55. Yokomama Peter Both Master - 5 + 0:17:05.636s
56. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:17:10.179s
57. Badyear Gábor Besenyi Master - 5 + 0:17:23.552s
58. Yokomama Ville Pohjanen Master - 1 + 0:17:27.369s
59. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:17:30.313s
60. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:17:32.471s
61. Badyear Luis Ferreira Master - 2 + 0:17:50.034s
62. Yokomama Laurent Quinet Master - 4 + 0:17:58.178s
63. Badyear Shersh Khandelwal Master - 3 + 0:17:58.653s
64. Yokomama Mato Nikic Master - 5 + 0:18:00.286s
65. Yokomama Ania Piekarska Pro - 1 + 0:18:00.477s
66. Contimental Daniel Rosa Master - 1 + 0:18:07.863s
67. Yokomama Craig McLean Master - 1 + 0:18:09.866s
68. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:18:23.185s
69. Yokomama Arnaud de Marneffe Pro - 11 + 0:18:23.876s
70. Contimental Maxim Egorov Elite + 0:18:24.103s
71. Yokomama Tan S Lake Master - 1 + 0:18:26.770s
72. Dunnolop Valerio Cirri Master - 1 + 0:18:27.877s
73. Badyear Michael Monaco Master - 2 + 0:18:29.733s
74. Yokomama Ross Proud Master - 2 + 0:18:31.712s
75. Yokomama Geoff Atkin Pro - 3 + 0:18:54.687s
76. Badyear Luciano Kirst Master - 3 + 0:18:56.276s
77. Yokomama Toni Söyrinki Master - 4 + 0:18:57.775s
78. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:19:03.835s
79. Yokomama Brice Meyer Pro - 23 + 0:19:05.975s
80. Badyear Sam Wainwright Master - 2 + 0:19:09.459s
81. Dunnolop Thanos Tsial Pro - 20 + 0:19:16.334s
82. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:19:20.011s
83. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:19:23.717s
84. Badyear Daniel Douglas Master - 5 + 0:19:26.649s
85. Yokomama Wouter Kirstein Pro - 13 + 0:19:26.857s
86. Dunnolop Quentin Gonzalez Pro - 20 + 0:19:28.279s
87. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:19:31.024s
88. Yokomama Mikołaj Dudek Pro - 8 + 0:19:39.768s
89. Yokomama Alexander Kateliev Master - 1 + 0:19:40.668s
90. Yokomama Jean-françois Charbinat Pro - 3 + 0:19:41.177s
91. Contimental Rogerio Mandler Master - 3 + 0:19:42.210s
92. Yokomama Mario Martinez Pro - 8 + 0:19:46.125s
93. Dunnolop Guillaume Delamarre Master - 4 + 0:19:48.372s
94. Badyear Guilherme Franco Master - 2 + 0:19:55.964s
95. Contimental Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:20:00.418s
96. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 18 + 0:20:02.023s
97. Badyear Joan Centellas Pro - 3 + 0:20:02.878s
98. Contimental Konstantin Sobolev Master - 2 + 0:20:06.741s
99. Badyear Alexander Hoppe Master - 2 + 0:20:11.834s
100. Yokomama Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:20:12.982s
Pagina [12 3 ... 105 106 107 » Ga naar pagina: