Testresultaten (Groep: Elite | Seizoen: 38 | Race: 1)

Kies een andere groep:  Seizoen:  Race:

# Banden Naam manager Land Snelste rondetijd Verschil Aantal rondes
1 Michelini  Heite Schaumann       1:10.687s  + 0.000s 100
2 Michelini  Mihail Golovanov       1:10.714s  + 0.027s 100
3 Yokomama  Ioannis Dimitroglou       1:11.020s  + 0.333s 93
4 Badyear  Christer Andersson       1:11.030s  + 0.343s 100
5 Michelini  Daniel Comalada       1:11.982s  + 1.295s 100
6 Yokomama  Paweł Parszuto       1:12.421s  + 1.734s 100
7 Yokomama  Ian Lynch       1:12.438s  + 1.751s 100
8 Yokomama  Michael Winkley       1:12.447s  + 1.760s 100
9 Badyear  Leandro Sereno6       1:12.486s  + 1.799s 100
10 Michelini  Rodrigo Velasco       1:12.672s  + 1.985s 100
11 Michelini  Ilya Medvedev       1:12.820s  + 2.133s 100
12 Yokomama  Maxim Pugovok       1:13.003s  + 2.316s 100
13 Yokomama  Jukka Sireni       1:13.016s  + 2.329s 100
14 Michelini  Vsevolod Demydov       1:13.056s  + 2.369s 98
15 Yokomama  Kiran Patel       1:13.060s  + 2.373s 100
16 Michelini  Christos Bobolis       1:13.236s  + 2.549s 100
17 Michelini  Paulo Pinto       1:13.310s  + 2.623s 100
18 Michelini  Martynas Atkočius       1:13.420s  + 2.733s 98
19 Michelini  Rafael Mantovani       1:13.556s  + 2.869s 100
20 Dunnolop  Bartek Wójcicki       1:13.733s  + 3.046s 100
21 Michelini  Vladimir Islentiev2       1:13.736s  + 3.049s 100
22 Dunnolop  Nico Zou       1:13.754s  + 3.067s 96
23 Yokomama  Joao Barbosa       1:13.824s  + 3.137s 100
24 Dunnolop  Roman Maksimenkov       1:13.962s  + 3.275s 100
25 Michelini  Radomir Czech       1:14.038s  + 3.351s 49
26 Dunnolop  Michail Ivanov       1:14.121s  + 3.434s 98
27 Badyear  Franco Dei Cas       1:14.122s  + 3.435s 100
28 Yokomama  Wojciech Uzikowski       1:14.172s  + 3.485s 90
29 Badyear  Mikko Suhonen       1:14.523s  + 3.836s 100
30 Badyear  Aleksej Sutkin       1:15.212s  + 4.525s 100
31 Yokomama  Frederico Neves       1:18.511s  + 7.824s 94
32 Michelini  Christoph Seifriedsberger       1:18.573s  + 7.886s 100
33 Michelini  Sion Francis       1:31.827s  + 21.140s 100
34 Michelini  Toygun Senler4       1:33.247s  + 22.560s 100
35 Bridgerock  Rimantas Sagatas2       1:33.334s  + 22.647s 100
36 Pipirelli  Rafal Kowalski       1:34.749s  + 24.062s 100