Buenos Aires

Circuit Technische info
Land: Argentinië Vermogen: 12
Datum: Niet op de kalender Bestuurbaarheid: 11
Lengte (race): 306.6km Versnelling: 9
Rondes: 72 Downforce: Hoog
Lengte (1 ronde): 4.258 km Inhalen: Zeer moeilijk
Gemiddelde snelheid: 187.83 km/u Stijfheid ophanging: Hard
GP's gehouden: 26 Brandstofverbruik: Heel laag
Aantal bochten: 16 Slijtage banden: Hoog
Pittijd in/uit: 19.5s Grip: Normaal
Klasse: ex F1
Records
Snelste kwalificatierondes van alle managers
Seizoen Snelste kwalificatieronde
S43, R10
Sep 12, 2014
Roland Postle 1:21.835s
Seizoen Master
S43, R10
Sep 12, 2014
Rimantas Sagatas2 1:23.260s
Seizoen Pro
S57, R9
Feb 16, 2017
Dorian Jouble 1:24.565s
Seizoen Amateur
S60, R13
Sep 6, 2017
Aleksey Titarenko 1:26.089s
Seizoen Rookie
S33, R14
Nov 20, 2012
Klavs Kalnins 1:29.168s
Snelste racerondes van alle managers
Seizoen Ronderecord (race)
S63, R2
Feb 6, 2018
Miel Soeterbroek 1:21.618s
Seizoen Master
S57, R9
Feb 17, 2017
Zoltan Kormos 1:22.858s
Seizoen Pro
S53, R7
Jun 3, 2016
Zoltan Kormos 1:23.278s
Seizoen Amateur
S53, R7
Jun 3, 2016
Kolya Tarantin 1:24.859s
Seizoen Rookie
S53, R7
Jun 3, 2016
Alpo Kaakinen 1:26.616s
Omschrijving

Het Autodromo Oscar Alfredo Galvez was het circuit waarop de Grand Prix van Argentinië werd verreden. Tegenwoordig wordt de 200 km van Buenos Aires gereden in het TC 2000 kampioenschap.
Het circuit, gelegen aan de rand van Buenos Aires, werd vaak omschreven als een Mickey Mouse circuit, omdat het veel bochten heeft. Het circuit is 4,2 kilometer lang. Het is vrij hobbelig en inhalen is er moeilijk.
In het verleden werd het circuit El Autodromo 17 de Octobre of Autódromo de la Ciudad de Buenos Aires genoemd.

Geschiedenis
Seizoen Race Winnaar Pole posities Snelste ronde
2 1 Cristian Iorga
1h47:57.054s
Mariano Torregomez
2:56.712s
Cristian Iorga
1:27.494s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
3 2 Petar Totev
2h2:37.436s
Mariano Torregomez
2:51.153s
Mariano Torregomez
1:26.617s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
5 15 Maxim Kotov
1h47:23.803s
Maxim Kotov
2:50.768s
Maxim Kotov
1:27.832s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
6 8 Gatis Laugalis
1h44:54.567s
Edvinas Pranculevicius
2:48.051s
Edvinas Pranculevicius
1:25.050s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
7 14 Maxim Kotov
2h2:37.873s
Edvinas Pranculevicius
3:06.540s
Vladimir Islentiev
1:40.251s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
9 14 Vladimir Islentiev
1h45:04.996s
Gatis Laugalis1
2:53.451s
Martynas Molneris
1:26.058s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
11 1 Leandro Sereno
1h43:37.386s
Leandro Sereno
2:47.740s
Leandro Sereno
1:24.522s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
16 16 Jari Aareskoski2
1h42:50.563s
Jari Aareskoski2
2:45.093s
Jari Aareskoski2
1:22.914s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
19 8 Toygun Senler1
1h44:40.531s
Vladimir Islentiev2
3:02.253s
Toygun Senler1
1:23.819s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
21 7 Edvinas Pranculevicius
1h42:45.229s
Edvinas Pranculevicius
2:48.316s
Toygun Senler3
1:23.659s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
23 14 Zdenek Hladik1
1h42:47.934s
Zdenek Hladik1
2:47.364s
Zdenek Hladik1
1:23.769s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
24 3 Zdenek Hladik1
1h43:29.409s
Edvinas Pranculevicius2
2:48.281s
Edvinas Pranculevicius2
1:24.143s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
26 14 Zdenek Hladik3
1h42:04.185s
Zdenek Hladik3
2:45.905s
Justinas Smyšliajevas
1:22.728s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
29 1 Justinas Smyšliajevas3
1h42:02.480s
Justinas Smyšliajevas3
2:45.869s
Justinas Smyšliajevas3
1:23.038s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
30 13 Justinas Smyšliajevas4
1h44:52.046s
Justinas Smyšliajevas4
3:00.318s
Justinas Smyšliajevas4
1:23.723s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
33 14 Leandro Sereno3
1h42:26.216s
Atis Praudins
2:47.374s
Leandro Sereno3
1:23.641s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
35 10 Rimantas Sagatas1
1h48:53.172s
Rimantas Sagatas1
2:47.727s
Rimantas Sagatas1
1:24.720s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
38 17 Rimantas Sagatas2
1h56:15.504s
Rimantas Sagatas2
3:11.302s
Rimantas Sagatas2
1:35.452s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
40 13 Leandro Sereno6
1h44:52.180s
Nikolay Borzenkov
2:58.690s
Apostolis Goutzos
1:23.093s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
43 10 Roland Postle
1h42:24.661s
Florencia Caro
2:44.667s
Roland Postle
1:22.765s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
50 3 Roland Postle3
1h50:20.031s
Vsevolod Demydov2
2:46.228s
Joaquín Quintana
1:23.951s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
53 7 Jan Pavlicek1
1h42:02.973s
Christos Bobolis2
2:46.099s
Ioannis Dimitroglou1
1:22.034s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
57 9 Dmitri Nadkho
1h43:15.628s
Ioannis Dimitroglou3
2:47.391s
Pavel Buhharin
1:22.796s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
60 13 Justinas Smyšliajevas4
1h42:10.622s
Atis Praudins
2:46.894s
Rimantas Sagatas2
1:22.152s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
63 2 Miel Soeterbroek
1h42:04.768s
Radek Sus
2:45.674s
Miel Soeterbroek
1:21.618s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling
67 4 Michael Keeney
1h42:39.747s
Michael Keeney
2:46.154s
Michael Keeney
1:22.312s
Kwalificaties
Uitslag | Herhaling