Pagina « 1 2 3 ... 225 [226227 228 229 230 » Ga naar pagina:
Auteur Onderwerp: Češi sem !!!! 6881 antwoorden
Karel Mazánek
(Groep Rookie - 18)



Berichten: 35
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6751 geplaatst Okt 31 2018, 11:20:29 Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,11:08:39 )

Zamalo ;-)

Věřím, že se ti v budoucnu třebas taky něčím odvděčím XD hihihi
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6752 geplaatst Okt 31 2018, 11:37:21 Quote 
Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:20:29 ) Věřím, že se ti v budoucnu třebas taky něčím odvděčím XD hihihi
V pohode... Vdaka uz teraz. Je prijemne vidiet, ze sa niekto usilovne snazi a nechce vsetko dostat hotove, na podnose. Je to vzacne.
Karel Mazánek
(Groep Rookie - 18)



Berichten: 35
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6753 geplaatst Okt 31 2018, 11:46:53 (laatst aangepast Okt 31 2018, 12:15:19 door Karel Mazánek) Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,11:37:21 )

usilovne snazi

popravdě... pročíst fora - fuf... obzvláště, když se stránku dvě lidi zbytečně hádají... tak snad už toto období pominulo a zas bude mír, klid a spolupráce...
doufám, že mi to vydrží a budu tu nejednu sezónu a věřím že i přínosem... (už jsem měl dva dotazy (na chatu) na to jak co fakčí a kde co je, tak jsem předal co jsem věděl a pak odkázal na mentoring, tak snad se dotyčného někdo ujme :)))) )
jen dotaz: spolupracujete mezi sebou, jako týmy? viz pohár národů? nebo už se na to všichni tu vykašlali?

edit
jsem hráč, hodně velký, ale hrával jsem strategie žádého manažera, takže pro mě samý novoty... ale teď víc píšu knížky než hraji :))) už mám za sebou tři vydané a další je na cestě + zásoba 7 témat, které mám rozpracované... tak třebas postnu, když bude zájem - dělám do sci-fi (převážně)

edit2
celkem mě překvapilo na začátku, že do výzkumu se nic nemělo dávat - dal jsem a teď trpím no... zvyk ze strategií, kde je priorita k vítězství výzkum, zde to v začátečnících neplatí, to už vím, ale já se tak lehko nevzdám, nejsem béčko abych resetoval chyby... :D o to je to teď pro mě zajímavější udržet se tak nějak na nule, protože mimo jiné zkouším co dá testování a další věci a jaký to má vliv na závod... jj asi zbytečně, když je v rooki priorita jezdec, ale testovací data se taky hodí :))) ostatně stejnak bude na konci sezóny reset, tak žádnej strach...

poprvé počítám, že další závod už bude na body... du nahoru pomalu, ale jdu...
jediný co mě štve je to GO že nefaká na linuxu, no co, asi udělám databázi podle sebe a bude... třeba se pak někde šikne, ale zatím na to není kdy... ještě mi zbývá dost dalších for pročíst... a to, že má english není z nejlepších to vůbec je na prdlačku... tak snad mě Flo trochu naučí na chatu - včetně ostatních... celkem jsme si sedli :)

edit3
bylo by možná přínosem, jak jsem se díval jak se bavíte o závodech, poprosit vývojáře, aby blo umožněno vyznačit okruh na kterém se jede, když se o něm bavíme - takto je to na foru mokrý gumy, střední gumy bude pršet nebude extra měkký... a člověk nepochytí nic :/ protože neví co se jelo (v dané situaci pojede) za okruh
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6754 geplaatst Okt 31 2018, 12:47:40 Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,09:55:20 )

Riskami/zatazenim/inymi atributmi... mozno ovplyvnit len "standardnu" technicku poruchu.


V tom pripade si to otestuj, lebo toto moznost randomu ovplyvnuje vyrazne. Ale samozrejme sa to moze stat aj pri 0 risku.

Quote ( Pokorná Vrba @ October 31st 2018,02:29:38 )

kuchal se někdo ze zdejších v jeho střevech?


Nedavno typek co to nakodil tak stratil ten kod - zevraj nemal nikde zalohu ani nic... poriadne som sa cudoval. A teda uz ani GO nebude dalej aktualizovane, zostane vo verzii, akej momentalne je.

Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,09:55:20 )

V Rookie staci pouzitie strednej hodnoty aj na vitazstvo.


Urcite to moze stacit, ak mas vsetko ostatne zmaknute. Ale niekedy sa moze stat, ze split je velky, kludne rozdiel medzi kridlami je nad 400 a vtedy uz stracas doslova sekundy casu. Vacsinou ale ten split nebyva az taky velky. Kazdopadne odporucam sa to naucit uz v rookie nastavovat.

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )

edit3


V historii sa vies dopatrat k tomu, o aky zavod sa jednalo. Pre 99% ludi su tie informacie zbytocne, ze ako sa vtedy slo. Takze za mna urcite netreba pridavat nic take. Kazdy zavod je iny - co sa vtedy oplatilo sa nemusi oplatit uz teraz.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6755 geplaatst Okt 31 2018, 14:20:28 (laatst aangepast Okt 31 2018, 14:39:53 door Rastislav Padysak) Quote 
Quote ( Róbert Fabian @ October 31st 2018,12:47:40 )


Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,09:55:20 )
Riskami/zatazenim/inymi atributmi... mozno ovplyvnit len "standardnu" technicku poruchu.


V tom pripade si to otestuj, lebo toto moznost randomu ovplyvnuje vyrazne. Ale samozrejme sa to moze stat aj pri 0 risku.
Otestovane.... Mal som Random na nulovych riskoch, nulovom opotrebeni, nulovom start-risku. Na druhej strane - nemal som Random pri 100% risku...

To, ze Random je nahodny a nezavisi na riskoch nie je z mojej hlavy, potvrdili to autori tejto hry. Problem je, ze mnohi manazeri NESPRAVNE povazuju technicke chyby za Randoms. A preto potom siria chybne zavery...


Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )
...jen dotaz: spolupracujete mezi sebou, jako týmy? viz pohár národů? nebo už se na to všichni tu vykašlali?...
Pokial ide o mna, urcite s nikym nespolupracujem, ani nemam chut. Ked treba pomoct, pomozem, ale uzsia spolupraca, to ma nelaka. Som znechuteny pristupom niektorych manazerov, takze u mna je to v tejto chvili bez sance (hoci nevylucujem, ze sa to raz moze zmenit).

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )
edit
...ale teď víc píšu knížky než hraji :))) už mám za sebou tři vydané a další je na cestě + zásoba 7 témat, které mám rozpracované... tak třebas postnu, když bude zájem - dělám do sci-fi (převážně)...
Gratulujem k poublikacnej cinnosti. Znie to zaujimavo - urcite by som si rad nieco precital...

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )
edit2
celkem mě překvapilo na začátku, že do výzkumu se nic nemělo dávat - dal jsem a teď trpím no... zvyk ze strategií, kde je priorita k vítězství výzkum, zde to v začátečnících neplatí, to už vím, ale já se tak lehko nevzdám, nejsem béčko abych resetoval chyby... :D o to je to teď pro mě zajímavější udržet se tak nějak na nule, protože mimo jiné zkouším co dá testování a další věci a jaký to má vliv na závod... jj asi zbytečně, když je v rooki priorita jezdec, ale testovací data se taky hodí :))) ostatně stejnak bude na konci sezóny reset, tak žádnej strach...
Tiez v Rookie nic neinvestujem do vyvoja a ostatnych facilities, ale testovanie vyuzivam. 1-2 testovania v takmer kazdej Rookie sezone (niekedy 3 aj viac). Vylepsuje to iste vlastnosti jazdca a PHA body navyse tiez nie su na zahodenie. V konecnom dosledku skratim pripravu jazdca na sezonu jednym testovanim o 2-3 preteky (isty atribut sa zlepsi 2-3 krat rychlejsie nez treningom) - ale musim zvolit aj vhodneho jazdca, inak to cele nema zmysel.

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 ) ... jediný co mě štve je to GO že nefaká na linuxu, no co, asi udělám databázi podle sebe a bude... třeba se pak někde šikne, ale zatím na to není kdy...
GO nepouzivam, kedze nestahuje vsetky data, ktore chcem. Ale inak nic proti nemu nemam. Ako databazu na pracu s pneu a palivom vyuzivam Excel, odporucam nejaku alternativu pouzitelnu na Linuxe. Par jednoduchych vzorcov, ktore clovek lahko vytlaci z hlavy. Navod na vypocet - clovek z toho odvodi vzorce za par minut - je aj tu: https://wiki.gpro.net/index.php?title=Race_Analysis

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )
edit3
bylo by možná přínosem, jak jsem se díval jak se bavíte o závodech, poprosit vývojáře, aby blo umožněno vyznačit okruh na kterém se jede, když se o něm bavíme - takto je to na foru mokrý gumy, střední gumy bude pršet nebude extra měkký... a člověk nepochytí nic :/ protože neví co se jelo (v dané situaci pojede) za okruh
Zaujimava pripomienka... Otazka je, ci by to malo nejaky zmysel, kedze kazdy pretek je takmer uplne odlisny (odlisna teplota, vlhkost, jazdec, auto...)
Na druhej strane, uz teraz to (v ToolTipe) zobrazuje cislo sezony a preteku, ci by sa tam nedalo tresnut aj nazov okruhu...
Stoji to za uvahu, aj ini manazeri by sa mohli k tomu vyjadrit, mozno by sme to potom mohli dat do Suggestions...
Dominik Karda
(Groep Pro - 12)


Berichten: 5431
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6756 geplaatst Okt 31 2018, 16:06:22 (laatst aangepast Okt 31 2018, 16:07:56 door Dominik Karda) Quote 
Co se to tu děje, že i moderátoři už to tady spamujou? :D

Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,11:46:53 )

edit
jsem hráč, hodně velký, ale hrával jsem strategie žádého manažera, takže pro mě samý novoty... ale teď víc píšu knížky než hraji :))) už mám za sebou tři vydané a další je na cestě + zásoba 7 témat, které mám rozpracované... tak třebas postnu, když bude zájem - dělám do sci-fi (převážně)
Gratulace za díla... takže tady máme nějakého pana Muldera :)
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6757 geplaatst Okt 31 2018, 18:36:46 (laatst aangepast Okt 31 2018, 19:01:44 door Róbert Fabian) Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,14:20:28 )

Otestovane.... Mal som Random na nulovych riskoch, nulovom opotrebeni, nulovom start-risku. Na druhej strane - nemal som Random pri 100% risku...


Skus to otestovat lepsie, ako som povedal... random sa da dostat hocikedy, aj ked mas na nule risky, ale pravdepodobnost sa zvysuje, ked mas vysoke risky. Naopak - nikde nie je napisane, ze ked das 100 risky a najvyssi risk na start, ze dostanes automaticky random. To je fakt, ktory funguje z praxe mnoho skusenych manazerov. Mne osobne sa to stalo teda tiez a preto som dva krat prestal hrat tuto hru. Len uz som skusenejsi a nenechavam ziskavanie bodov na jeden zavod v sezone :D
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6758 geplaatst Okt 31 2018, 19:16:05 Quote 
Odkedy je energia jazdca v hre, tak je samozrejme aj blbost jazdit 100 risky, jazdcovi hlavne v nizsich kategoriach by dosla velmi rychlo energia a bolo by po zavode...
Ak by to tak nebolo ako hovorim, tak naco by boli v hre hlavne risky na start? Kazdy by daval automaticky najvyssi, ked to na nic nevplyva. To by teda vyvojari mohli automaticky odstranit z hry.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6759 geplaatst Okt 31 2018, 19:38:34 Quote 
Robert Fabian, precitaj si, PROSIM, aspon tuto sekciu wiki, kde sa jasne pise, ze musis diferencovat medzi "randoms" a poruchami, ktore su ovplyvnitelne riskami, vlastnostami jazdca, atd...:
https://wiki.gpro.net/index.php?title=Technical_Problems

Pripadne sa spytaj majitela hry - on sam sa na tuto temu uz opakovane vyjadroval kvoli manazerom, ktori si NESPRAVNE pletu randoms a ovplyvnitelne poruchy.
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6760 geplaatst Okt 31 2018, 20:03:39 Quote 
Tak skus citat s porozumenim a pochopis, ze ja nepisem o technickych poruchach, ale o randomoch.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6761 geplaatst Okt 31 2018, 20:09:47 (laatst aangepast Okt 31 2018, 20:11:11 door Rastislav Padysak) Quote 
Quote ( Róbert Fabian @ October 31st 2018,20:03:39 )

Tak skus citat s porozumenim a pochopis, ze ja nepisem o technickych poruchach, ale o randomoch.
sa mi asi sniva... OK, nema to zmysel, porazil si ma... Predpokladam, ze si si link, ktory som posielal O RANDOMs (okrem ineho), ani neprecital, tak na toto uz moj intelekt fakt nestaci... Si genius, co na to viac povedat...
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6762 geplaatst Okt 31 2018, 20:15:12 (laatst aangepast Okt 31 2018, 20:16:02 door Róbert Fabian) Quote 
Neviem ako ty, ale ja si opotrebenie suciastok riesim pred kazdym zavodom, takze logicky viem co je random a co je klasicka technicka porucha. A vedel som to aj XY sezon dozadu, takze klidek. Takze nemusis tu spamovat forum tvojimi pocitmi o mne. :)
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6763 geplaatst Okt 31 2018, 20:22:28 (laatst aangepast Okt 31 2018, 20:29:24 door Rastislav Padysak) Quote 
No, konecne sme u podstaty nasho rozhovoru, ze...ale uz som ticho, pan genius...

edit: to som pisal ironicky - keby to nebolo jasne
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6764 geplaatst Okt 31 2018, 20:30:56 Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,20:22:28 )

No, konecne sme u podstaty nasho rozhovoru, ze...ale uz som ticho, pan genius...


K comu je tento post? Ak mi chces skladat komplimenty, tak poprosim do sprav radsej, tam to odignorujem. Tu zbytocne spamujes a otravuje to aj dalsich ludi. Ak mas niecim pomoct, tak to napis, ale neries tu prosim taketo nepodstatne veci pre ludi.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6765 geplaatst Okt 31 2018, 20:35:55 (laatst aangepast Okt 31 2018, 20:37:07 door Rastislav Padysak) Quote 
Sudruh, pozri si dobre, kto prvy prestal pouzivat argumenty a zacal svoj chybny nazor obhajovat svojimi chybnymi domnienkami a zvyklostami - ignorujuc definicie uvedene vo wiki. Ze sa nehanbis takto dezinformovat kolegov. Nie je to prvykrat, co tu siris bludy.
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6766 geplaatst Okt 31 2018, 20:43:39 Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,20:35:55 )

Nie je to prvykrat, co tu siris bludy.


Poprosim napisat mi, kde nieco take nastalo. To som fakt zvedavy. :)

Na ostatne tvoje dalsie pocity a dojmy netreba reagovat - nikoho nezaujimaju a zvlast, ked nie su nicim podlozene, cize nepravdive.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6767 geplaatst Okt 31 2018, 20:56:50 (laatst aangepast Okt 31 2018, 20:57:51 door Rastislav Padysak) Quote 
Ako vzdy, zasa odbiehas od temy, z teba by bol dobry politik. Vsak si sam vyhladaj...

Ale dobre, mas pravdu v tom, ze spamujem.... Vlastne obaja... Nech akokolvek vedieme dalej rozhovor je to tu ako zbytocny spam, za ktory sa kolegom z Ciech a Slovenska chcem tymto ospravedlnit.
Tebe, Robert, sa ospravedlnujem za ostry ton, nechal som sa vytocit - a preniest tazisko rozhovoru z povodnej temy na tvoju osobu urcite nebolo mojim povodnym zamerom.

Kto chce, nech si pozrie cely nas "rozhovor" a snad v nom najde potrebne informacie. Je na nom, koho argumentaciu uprednostni.
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6768 geplaatst Okt 31 2018, 21:04:03 Quote 
Od nicoho neodbieham, len ma zaujima odkial mas tieto klamstva, ktore o mne siris a preco to vlastne robis. Pouzijem tvoju frazu - "ze ti nie je hanba" sirit klamstva o druhych. Lebo zjavne nic nemas podlozene, len si si proste nieco vymyslel a povedal ako hotovu vec.

Ano spamujeme obaja, ale ja som sa ten spam snazil ukoncit uz v zarodku, nepridaval som nikde moje pocity o tebe. Pre mna je podstatne tu pomoct inym co sa hry tyka a kto si chce somnou pisat o inom, nech mi napise spravu.
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6769 geplaatst Okt 31 2018, 21:08:39 Quote 
OK, kazdy nech si pozrie a vyhlada, co ho zaujima, vsetko tu je ulozene... nebavi ma to uz...
Karel Mazánek
(Groep Rookie - 18)



Berichten: 35
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6770 geplaatst Okt 31 2018, 22:10:30 (laatst aangepast Okt 31 2018, 22:41:12 door Karel Mazánek) Quote 
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,14:20:28 )

To, ze Random je nahodny a nezavisi na riskoch nie je z mojej hlavy, potvrdili to autori tejto hry.

s tím mohu souhlasit už jen z principu, těžko při 100% musíš měnit helmu ap. XD je to klasika random - náhoda
to že to při risku 100% urvalo kolo tak, že je šasi v háji a nemůžeš pokračovat je způsobeno riskem, ale oproti tomu střep na trati a následný defekt je random
edit2: samo se může sejít random s riskem... ale to je spíš sci-fi - něco jako zajíc na trati a nízko posazené přední křídlo spolu s riskem na max (škrábe po silnici křídlem, když zatáčí), kdy do toho zajíce narazí a semele ho to a poškodí křídlo... s vyším nastavením křídla a nižším riskem by to třeba nenastalo, ale to už moc fantazíruji, pokud to tak vůbec je - osobně jsem zajíce už měl (opět je random a ne risk)

Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,14:20:28 )

urcite by som si rad nieco precital...

tak mé nej je humorně pojatý román na pokračování Placen za život (Karel Keslly Mazánek)
edit: novinka letošního léta
Róbert Fabian
(Groep Pro - 3)


Berichten: 604
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6771 geplaatst Okt 31 2018, 23:05:26 Quote 
Uvediem jeden priklad - cim viac riskujes, tym je vacsia sanca, ze napriklad vyletis z trate - poskodis si auto, pneumatiky. Ale aj ako si spomenul toho zajaca napriklad - tym kridlom to podla mna nebude, ze je nastavene nizko alebo vysoko(to kridlo nebude tak vysoko, aby popod neho presiel zajac), ale ked riskujes, tak logicky jazdis rychlejsie a nemas tolko casu na reakciu sa uhnut tomu zajacovi, ako ked si jazdis len taky setriaci mod, vtedy sa skor vyhnes(aj ked ani vtedy nemusis - to je random pri 0 risku).
Rastislav Padysak
(Groep Rookie - 112)


Berichten: 611
  Land:
Slovakije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6772 geplaatst Nov 1 2018, 09:16:16 (laatst aangepast Nov 1 2018, 09:22:26 door Rastislav Padysak) Quote 
Quote ( Karel Mazánek @ October 31st 2018,22:10:30 )
Quote ( Rastislav Padysak @ October 31st 2018,14:20:28 )
urcite by som si rad nieco precital...

tak mé nej je humorně pojatý román na pokračování Placen za život (Karel Keslly Mazánek)
edit: novinka letošního léta
Vdaka za tip. Skusim pohladat v Martinuse... :-)

Edit:
Bingo! https://www.martinus.sk/?uItem=309495
Zajtra v kancli pojdem na to... Dufam, ze mi prejde uhrada. :-)
Karel Mazánek
(Groep Rookie - 18)



Berichten: 35
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6773 geplaatst Nov 1 2018, 14:04:37 Quote 
Quote ( Róbert Fabian @ October 31st 2018,23:05:26 )

nemas tolko casu na reakciu sa uhnut tomu zajacovi,

tohle by se snad dalo :) ale je to tak, dle mě, jediný případ
Guillaume Pages
(Groep Amateur - 12)



Berichten: 1328
  Land:
Frankrijk 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6774 geplaatst Dec 2 2018, 15:41:44 Quote 
Ahoj všichni, dovolím si, abych přišel na vaše fórum, abych vás pozval do nové národní a mezinárodní soutěže, kterou jsem právě vytvořil.

Zde jsou dvě krátká videa, která vysvětlují tuto novou soutěž za sedm minut:
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=uGuz4xOGe5w
Jak to funguje: https://www.youtube.com/watch?v=CMc7oOR7WfM
fórum: http://platinumcup.forumactif.com/

neváhejte mě kontaktovat na otázky.

děkuji
Jiří Humpolák
(Groep Master - 1)



Berichten: 82
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6775 geplaatst Feb 16 2019, 10:29:36 Quote 
Tak platinum cup bylo dobré spestření sezóny, nakonec prohra 3:2 ve finále skupiny evropa.
Doporučuji všem týmům se další sezónu také přihlásit. Pokud by bylo 6 a více týmů z čech hráli by jsme jen mezi sebou, takhle to bylo sloučené.
Jiří Humpolák
(Groep Master - 1)



Berichten: 82
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6776 geplaatst Feb 26 2019, 17:03:51 Quote 
Zatím je nás v platině 6 týmů a budeme hrát naši skupinu. Registrace je prodloužena do konce dnešní kvalifikace. Pokud by ještě někdo chtěl přihlásit svůj tým, tak mi pošlete přihlášku do 18.30 ve zprávě.
Jiří Humpolák
(Groep Master - 1)



Berichten: 82
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6777 geplaatst Feb 28 2019, 19:36:49 Quote 
Odkaz na naší skupinu Platinum cup Czech/Slovak group
/cz/forum/ViewTopic.asp?TopicId=28595#scroll
Onimi Mrstny
(Groep Rookie - 71)



Berichten: 71
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6778 geplaatst Apr 5 2019, 10:17:40 Quote 
Máte tip na nastavení najbližšího okruhu Yeongam v Korei?
Jan Zeleny
(Groep Rookie - 48)


Berichten: 2
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6779 geplaatst Apr 5 2019, 10:29:10 Quote 
Zdravím a pozdravuji :) Máte někdo volné místo v týmu? Hraji už delší dobu, ale v téhle sezoně to konečně vypadá nadějně na postup z Amatéra do Rookie :) S nastavením mi pomáhá jeden zkušenější hráč z Estonska, což vřele všem doporučuji najít si jakéhosi "mentora".... Hezký pátek všem
Petr Cejka
(Groep Amateur - 91)


Berichten: 66
  Land:
Tsjechië 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #6780 geplaatst Apr 16 2019, 09:03:25 Quote 
Zdravím,
hledáme aktivního a loajálního manažera pro tým se znalostmi a know how z Elite. Má někdo zájem?
Pagina « 1 2 3 ... 225 [226227 228 229 230 » Ga naar pagina:

Antwoord op dit bericht