Брой квалифицирани мениджъри


Общо квалифицирани: 5476 от 11687 (46.86%)

Най-бързите в класа

К1 в Elite (от 32 квалифицирани -> 80%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  B. Hrnjak  Elite  1:24.809s 
2  I. Dimitroglou4  Elite  + 0.149s 
3  A. Kaakinen1  Elite  + 0.474s 
4  C. Flament  Elite  + 0.475s 
5  G. Alvarez  Elite  + 0.514s 
6  R. Vidal  Elite  + 0.611s 
7  C. Bobolis4  Elite  + 0.640s 
8  A. Andreou  Elite  + 0.819s 
9  M. Bauža  Elite  + 1.221s 
10  R. Postle6  Elite  + 1.409s 
К2 в Elite (от 32 квалифицирани -> 80%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  I. Dimitroglou4  Elite  1:25.522s 
2  C. Flament  Elite  + 0.104s 
3  C. Bobolis4  Elite  + 0.345s 
4  B. Hrnjak  Elite  + 0.592s 
5  A. Andreou  Elite  + 0.811s 
6  R. Vidal  Elite  + 0.840s 
7  G. Alvarez  Elite  + 0.926s 
8  M. Bauža  Elite  + 1.310s 
9  R. Postle6  Elite  + 1.348s 
10  W. Teuwen  Elite  + 1.421s 
К1+К2 в Elite (от 32 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  I. Dimitroglou4  Elite  2:50.480s 
2  C. Flament  Elite  + 0.430s 
3  B. Hrnjak  Elite  + 0.443s 
4  C. Bobolis4  Elite  + 0.836s 
5  G. Alvarez  Elite  + 1.291s 
6  R. Vidal  Elite  + 1.302s 
7  A. Andreou  Elite  + 1.481s 
8  A. Kaakinen1  Elite  + 2.049s 
9  M. Bauža  Elite  + 2.382s 
10  R. Postle6  Elite  + 2.608s 

К1 в Master (от 150 квалифицирани -> 75%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  J. Hitchen  M4  1:26.138s 
2  I. Andjelic  M3  + 0.239s 
3  G. Delamarre  M3  + 0.248s 
4  A. Praudins  M3  + 0.311s 
5  S. Cucciardi  M1  + 0.644s 
6  A. Oddo  M3  + 0.726s 
7  S. Gordov  M1  + 0.842s 
8  S. Kut  M4  + 0.860s 
9  H. Mörtsjö  M2  + 0.902s 
10  I. Vedenikov  M2  + 0.935s 
К2 в Master (от 146 квалифицирани -> 73%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  I. Andjelic  M3  1:26.990s 
2  G. Delamarre  M3  + 0.211s 
3  I. Vedenikov  M2  + 0.312s 
4  C. Szynkier  M4  + 0.370s 
5  J. Hitchen  M4  + 0.407s 
6  B. Topčić  M2  + 0.985s 
7  A. Praudins  M3  + 1.218s 
8  O. Radna  M4  + 1.312s 
9  S. Cucciardi  M1  + 1.332s 
10  M. Ascencio  M4  + 1.358s 
К1+К2 в Master (от 146 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  I. Andjelic  M3  2:53.367s 
2  J. Hitchen  M4  + 0.168s 
3  G. Delamarre  M3  + 0.220s 
4  I. Vedenikov  M2  + 1.008s 
5  C. Szynkier  M4  + 1.249s 
6  A. Praudins  M3  + 1.290s 
7  S. Cucciardi  M1  + 1.737s 
8  B. Topčić  M2  + 1.896s 
9  A. Oddo  M3  + 1.972s 
10  S. Gordov  M1  + 2.057s 

К1 в Pro (от 675 квалифицирани -> 67.5%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  A. Nasimi  P5  1:27.765s 
2  M. Golovanov  P4  + 0.035s 
3  J. Benson  P25  + 0.061s 
4  R. Weaving  P3  + 0.095s 
5  T. S Lake  P10  + 0.123s 
6  K. Müür  P4  + 0.125s 
7  G. Simonetta  P21  + 0.143s 
8  L. Kovácsi  P25  + 0.171s 
9  Z. Ząb  P13  + 0.176s 
10  S. Hill  P18  + 0.192s 
К2 в Pro (от 665 квалифицирани -> 66.5%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  F. Lupo  P17  1:28.807s 
2  T. S Lake  P10  + 0.039s 
3  T. Pál  P19  + 0.170s 
4  H. Hughes Paunero  P21  + 0.373s 
5  M. Golovanov  P4  + 0.414s 
6  Z. Ząb  P13  + 0.454s 
7  R. Weaving  P3  + 0.470s 
8  A. Nasimi  P5  + 0.556s 
9  M. Colombo  P16  + 0.561s 
10  J. De Roy  P9  + 0.582s 
К1+К2 в Pro (от 665 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  T. S Lake  P10  2:56.734s 
2  M. Golovanov  P4  + 0.287s 
3  T. Pál  P19  + 0.309s 
4  F. Lupo  P17  + 0.319s 
5  A. Nasimi  P5  + 0.394s 
6  R. Weaving  P3  + 0.403s 
7  H. Hughes Paunero  P21  + 0.404s 
8  Z. Ząb  P13  + 0.468s 
9  J. Benson  P25  + 0.552s 
10  K. Müür  P4  + 0.671s 

К1 в Amateur (от 2443 квалифицирани -> 66.19%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  N. Van Heijster  A21  1:29.943s 
2  O. Miliauskas  A36  + 0.063s 
3  G. Franco  A13  + 0.065s 
4  N. Borzenkov  A49  + 0.136s 
5  M. Czarkowski  A46  + 0.153s 
6  K. Britse  A49  + 0.182s 
7  O. Nasimi  A42  + 0.235s 
8  K. Szajbel  A65  + 0.284s 
9  M. Gajkowski  A63  + 0.333s 
10  A. Haendel  A45  + 0.409s 
К2 в Amateur (от 2423 квалифицирани -> 65.65%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  N. Van Heijster  A21  1:31.058s 
2  S. Porta  A3  + 0.142s 
3  K. Britse  A49  + 0.398s 
4  K. Szajbel  A65  + 0.547s 
5  J. Carlos  A83  + 0.617s 
6  G. Franco  A13  + 0.655s 
7  N. Borzenkov  A49  + 0.715s 
8  M. Czarkowski  A46  + 0.777s 
9  A. Gattulli  A84  + 0.868s 
10  S. Frolov  A4  + 0.895s 
К1+К2 в Amateur (от 2423 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  N. Van Heijster  A21  3:01.001s 
2  K. Britse  A49  + 0.580s 
3  G. Franco  A13  + 0.720s 
4  K. Szajbel  A65  + 0.831s 
5  N. Borzenkov  A49  + 0.851s 
6  M. Czarkowski  A46  + 0.930s 
7  O. Miliauskas  A36  + 0.979s 
8  S. Porta  A3  + 1.001s 
9  O. Nasimi  A42  + 1.137s 
10  M. Gajkowski  A63  + 1.316s 

К1 в Rookie (от 2243 квалифицирани -> 33.2%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  M. Skrzypiec  R38  1:33.512s 
2  B. Teixeira  R66  + 0.852s 
3  J. Berthet  R92  + 0.890s 
4  M. Minchev  R117  + 0.966s 
5  D. Ulrich  R122  + 1.014s 
6  S. Janczewski  R81  + 1.053s 
7  C. Davis  R65  + 1.056s 
8  R. Tamamati  R182  + 1.093s 
9  D. Mendes  R23  + 1.162s 
10  N. Soto  R19  + 1.232s 
К2 в Rookie (от 2210 квалифицирани -> 32.71%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  M. Skrzypiec  R38  1:35.603s 
2  F. Cehan  R117  + 0.602s 
3  D. Ulrich  R122  + 0.805s 
4  W. Pickering  R148  + 1.152s 
5  R. Borchardt  R117  + 1.219s 
6  J. Berthet  R92  + 1.394s 
7  S. Janczewski  R81  + 1.421s 
8  S. Abbott  R139  + 1.505s 
9  B. Teixeira  R66  + 1.518s 
10  W. Bell  R134  + 1.546s 
К1+К2 в Rookie (от 2210 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  M. Skrzypiec  R38  3:09.115s 
2  D. Ulrich  R122  + 1.819s 
3  J. Berthet  R92  + 2.284s 
4  B. Teixeira  R66  + 2.370s 
5  W. Pickering  R148  + 2.458s 
6  S. Janczewski  R81  + 2.474s 
7  R. Borchardt  R117  + 2.561s 
8  A. Pearson  R74  + 2.850s 
9  M. Minchev  R117  + 2.874s 
10  E. Licitis  R75  + 2.966s