Брой квалифицирани мениджъри


Общо квалифицирани: 5819 от 12411 (46.89%)

Най-бързите в класа

К1 в Elite (от 35 квалифицирани -> 87.5%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  J. Velske  Elite  1:42.721s 
2  D. Jones-Winkley  Elite  + 0.275s 
3  R. Postle6  Elite  + 0.890s 
4  A. Kaakinen1  Elite  + 1.096s 
5  M. Watson  Elite  + 1.360s 
6  Y. Desai  Elite  + 1.379s 
7  I. Silva  Elite  + 1.455s 
8  M. Kasar  Elite  + 1.469s 
9  L. Sereno7  Elite  + 1.505s 
10  R. Sus  Elite  + 1.506s 
К2 в Elite (от 34 квалифицирани -> 85%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  D. Jones-Winkley  Elite  1:44.387s 
2  J. Velske  Elite  + 0.557s 
3  M. Kasar  Elite  + 1.078s 
4  U. Sagatas  Elite  + 1.238s 
5  R. Postle6  Elite  + 1.273s 
6  P. Feise  Elite  + 1.325s 
7  R. László2  Elite  + 1.408s 
8  A. Haarsma  Elite  + 1.415s 
9  I. Silva  Elite  + 1.426s 
10  J. Frostrup  Elite  + 1.464s 
К1+К2 в Elite (от 34 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  D. Jones-Winkley  Elite  3:27.383s 
2  J. Velske  Elite  + 0.282s 
3  R. Postle6  Elite  + 1.888s 
4  M. Kasar  Elite  + 2.272s 
5  I. Silva  Elite  + 2.606s 
6  U. Sagatas  Elite  + 2.673s 
7  Y. Desai  Elite  + 2.728s 
8  J. Frostrup  Elite  + 2.758s 
9  P. Feise  Elite  + 2.897s 
10  L. Sereno7  Elite  + 3.034s 

К1 в Master (от 127 квалифицирани -> 63.5%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  J. Boissinot  M1  1:44.192s 
2  P. Zaburski  M3  + 0.349s 
3  A. Martin  M2  + 0.414s 
4  B. Bontjer  M5  + 0.651s 
5  A. Andreou  M5  + 0.826s 
6  K. Naoui  M1  + 0.899s 
7  F. Pierret  M1  + 0.981s 
8  G. Delamarre  M3  + 1.024s 
9  B. Huylebroeck  M5  + 1.024s 
10  O. Recouvreur  M1  + 1.082s 
К2 в Master (от 123 квалифицирани -> 61.5%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  B. Bontjer  M5  1:45.151s 
2  J. Boissinot  M1  + 0.269s 
3  A. Martin  M2  + 0.444s 
4  K. Naoui  M1  + 0.932s 
5  G. Love  M3  + 0.948s 
6  I. Stiva  M2  + 1.017s 
7  A. Toplak  M2  + 1.299s 
8  D. Stankiewicz  M2  + 1.382s 
9  P. Zaburski  M3  + 1.391s 
10  J. Väänänen  M2  + 1.472s 
К1+К2 в Master (от 123 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  J. Boissinot  M1  3:29.612s 
2  B. Bontjer  M5  + 0.382s 
3  A. Martin  M2  + 0.589s 
4  P. Zaburski  M3  + 1.471s 
5  K. Naoui  M1  + 1.562s 
6  I. Stiva  M2  + 2.060s 
7  G. Love  M3  + 2.101s 
8  B. Huylebroeck  M5  + 2.419s 
9  A. Toplak  M2  + 2.604s 
10  J. Väänänen  M2  + 2.646s 

К1 в Pro (от 726 квалифицирани -> 72.6%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  P. Fernandez  P21  1:45.804s 
2  O. Belvedere  P7  + 0.013s 
3  G. Bellotto  P22  + 0.064s 
4  A. Corral  P6  + 0.143s 
5  N. Tsagarakis  P6  + 0.149s 
6  S. Abhyankar  P23  + 0.252s 
7  K. Józwik  P8  + 0.398s 
8  F. Cairola  P21  + 0.682s 
9  S. Gordov  P20  + 0.696s 
10  B. Borislavova  P25  + 0.712s 
К2 в Pro (от 708 квалифицирани -> 70.8%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  G. Bellotto  P22  1:46.833s 
2  S. Shinkevich  P11  + 0.253s 
3  P. Fernandez  P21  + 0.333s 
4  K. Józwik  P8  + 0.347s 
5  S. Abhyankar  P23  + 0.380s 
6  N. Tsagarakis  P6  + 0.465s 
7  F. Cairola  P21  + 0.528s 
8  O. Belvedere  P7  + 0.556s 
9  S. Gordov  P20  + 0.700s 
10  A. Corral  P6  + 0.853s 
К1+К2 в Pro (от 708 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  G. Bellotto  P22  3:32.701s 
2  P. Fernandez  P21  + 0.269s 
3  O. Belvedere  P7  + 0.505s 
4  N. Tsagarakis  P6  + 0.550s 
5  S. Abhyankar  P23  + 0.568s 
6  K. Józwik  P8  + 0.681s 
7  S. Shinkevich  P11  + 0.903s 
8  A. Corral  P6  + 0.932s 
9  F. Cairola  P21  + 1.146s 
10  S. Gordov  P20  + 1.332s 

К1 в Amateur (от 2698 квалифицирани -> 73.2%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  K. Veinperl  A62  1:47.331s 
2  P. Calaan  A35  + 0.339s 
3  E. Olesoff  A5  + 0.523s 
4  D. Mikuszewski  A3  + 0.655s 
5  C. McLean  A18  + 0.678s 
6  J. Claydon  A25  + 0.679s 
7  M. Székely  A91  + 0.705s 
8  P. Willmore  A26  + 0.772s 
9  J. Rang  A78  + 0.779s 
10  T. Vesely  A30  + 0.813s 
К2 в Amateur (от 2667 квалифицирани -> 72.35%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  K. Veinperl  A62  1:48.957s 
2  J. Claydon  A25  + 0.098s 
3  M. Székely  A91  + 0.646s 
4  M. Czarkowski  A46  + 0.733s 
5  J. Rang  A78  + 0.792s 
6  F. Oliveira  A15  + 0.876s 
7  T. Vesely  A30  + 1.088s 
8  C. McLean  A18  + 1.130s 
9  N. Jošić  A65  + 1.255s 
10  S. Retamar  A54  + 1.263s 
К1+К2 в Amateur (от 2667 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  K. Veinperl  A62  3:36.288s 
2  J. Claydon  A25  + 0.777s 
3  M. Székely  A91  + 1.351s 
4  J. Rang  A78  + 1.571s 
5  C. McLean  A18  + 1.808s 
6  P. Calaan  A35  + 1.825s 
7  T. Vesely  A30  + 1.901s 
8  F. Oliveira  A15  + 1.959s 
9  E. Olesoff  A5  + 2.152s 
10  N. Jošić  A65  + 2.234s 

К1 в Rookie (от 2330 квалифицирани -> 31.13%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  D. Novák  R165  1:53.218s 
2  A. Nappo  R149  + 0.256s 
3  F. Favier  R99  + 1.094s 
4  R. Correia  R40  + 1.122s 
5  S. Giove  R153  + 1.142s 
6  T. Luiz  R161  + 1.232s 
7  G. Leis  R55  + 1.252s 
8  J. Price  R88  + 1.271s 
9  C. Toto  R23  + 1.273s 
10  I. Katsuga  R128  + 1.301s 
К2 в Rookie (от 2287 квалифицирани -> 30.55%)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  A. Nappo  R149  1:56.118s 
2  D. Novák  R165  + 0.435s 
3  M. Kon  R51  + 0.831s 
4  C. Pena  R165  + 0.969s 
5  G. Forgács  R89  + 1.035s 
6  B. Quasar  R93  + 1.102s 
7  D. Poltavskiy  R28  + 1.127s 
8  G. Goarin  R18  + 1.213s 
9  I. Katsuga  R128  + 1.238s 
10  C. Sousa  R131  + 1.256s 
К1+К2 в Rookie (от 2287 квалифицирани)
# Име на мениджъра Нац Група Време на обиколка
1  A. Nappo  R149  3:49.592s 
2  D. Novák  R165  + 0.179s 
3  F. Favier  R99  + 2.120s 
4  M. Kon  R51  + 2.185s 
5  I. Katsuga  R128  + 2.283s 
6  C. Sousa  R131  + 2.433s 
7  G. Leis  R55  + 2.538s 
8  C. Toto  R23  + 2.704s 
9  D. Poltavskiy  R28  + 2.865s 
10  J. Santos  R131  + 2.978s