New Delhi

Писта Технически данни
Местонахождение: Индия Мощност: 11
Дата: 24 Ное 2020г Управление: 15
Дължина на съзтезанието: 308.2км Ускорение: 10
Обиколки: 60 Притискане: Средно
Дължина на обиколка: 5.137 км Изпреварване: Нормално
Средна скорост: 234.89 км/ч Твърдост на окачването: Меки
Гран При: 21 Разход на гориво: Среден
Брой завои: 16 Износване на гумите: Много високо
Време в/извън бокса: 19s Ниво на сцепление: Много ниско
Категория: Екс F1
Рекорди
Виж най-добрите квалификационни обиколки на всички мениджъри
Сезон Най-добра квалификационна обиколка
S45, R17
13 Фев 2015г
Roland Postle1 1:20.150s
Сезон Master
S60, R16
18 Сеп 2017г
Donatas Paplauskas 1:21.992s
Сезон Pro
S68, R16
8 Фев 2019г
Farcy Génel 1:23.169s
Сезон Amateur
S68, R16
10 Фев 2019г
Gábor Tóth 1:24.872s
Сезон Rookie
S68, R16
9 Фев 2019г
Jason Claydon 1:27.326s
Виж най-добрите състезателни обиколки на всички мениджъри
Сезон Рекорд на пистата
S77, R7
7 Авг 2020г
Yug Desai1 1:18.725s
Сезон Master
S79, R2
24 Ное 2020г
Tim Villars 1:20.717s
Сезон Pro
S52, R9
8 Апр 2016г
Gino Zernani 1:21.742s
Сезон Amateur
S54, R9
12 Авг 2016г
Gabriel Escada 1:23.162s
Сезон Rookie
S63, R17
30 Мар 2018г
Jason Claydon 1:23.816s
Описание

Няма въведена информация за тази писта.

История
Сезон Състезание Победител Първа позиция Най-бърза обиколка
27 17 Zdenek Hladik3
1h23:53.717s
Zdenek Hladik3
2:42.939s
Zdenek Hladik3
1:21.366s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
31 7 Leandro Sereno3
1h36:55.420s
Nuno Vicente
3:11.514s
Leandro Sereno3
1:34.324s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
33 7 Leandro Sereno3
1h35:31.408s
Leandro Sereno3
2:56.151s
Atis Praudins
1:22.552s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
36 14 Vsevolod Demydov
1h24:13.400s
Vsevolod Demydov
2:43.363s
João Monteiro
1:21.666s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
37 14 Toygun Senler4
1h26:35.955s
João Monteiro1
2:56.973s
Vsevolod Demydov
1:22.190s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
38 14 Vsevolod Demydov
1h24:42.644s
Vsevolod Demydov
2:56.110s
Sion Francis
1:22.247s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
40 17 Rimantas Sagatas2
1h24:48.831s
Apostolis Goutzos
2:43.957s
Nikolay Borzenkov
1:21.329s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
43 14 Roland Postle
1h24:26.604s
Roland Postle
2:44.799s
Roland Postle
1:22.361s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
44 4 Roland Postle
1h23:48.225s
Roland Postle
2:55.121s
João Monteiro2
1:21.142s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
45 17 Leandro Sereno6
1h23:45.571s
Roland Postle1
2:40.954s
Roland Postle1
1:20.956s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
48 12 Vsevolod Demydov2
1h23:47.597s
Jan Pavlicek
2:44.492s
Christos Bobolis
1:21.472s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
52 9 Roland Postle4
1h24:19.157s
Stanislav Frolov
2:43.621s
Stanislav Frolov
1:20.769s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
54 9 Ioannis Dimitroglou1
1h29:35.627s
Jan Pavlicek2
2:45.227s
José Abi Jaudi
1:20.324s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
57 11 Stas Prost
1h24:01.870s
Krisztián Veinperl
2:43.423s
Justinas Smyšliajevas4
1:20.081s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
60 16 Paulo Pinto
1h23:18.693s
Ioannis Dimitroglou3
2:42.725s
Carlos Esparza
1:19.535s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
63 17 Radek Czech
1h33:16.999s
Radek Czech
2:59.188s
Roland Postle5
1:20.763s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
66 14 Radek Sus
1h22:55.534s
Toni Söyrinki
2:44.017s
Róbert László1
1:20.085s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
68 16 Mikko Suhonen
1h22:49.319s
Rafal Celejewski
2:43.780s
Róbert László1
1:19.354s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
71 14 Ugnius Sagatas
1h33:24.843s
Paweł Zaburski
3:10.264s
Roland Postle6
1:21.179s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
77 7 Yug Desai1
1h23:29.868s
Yug Desai1
2:56.114s
Yug Desai1
1:18.725s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
79 2 Harsh Sheth
1h23:05.747s
Kuba Szajbel
2:41.395s
Harsh Sheth
1:19.060s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието