Rafaela Oval

Писта Технически данни
Местонахождение: Аржентина Мощност: 18
Дата: Не е в календара Управление: 10
Дължина на съзтезанието: 317.3км Ускорение: 6
Обиколки: 67 Притискане: Ниско
Дължина на обиколка: 4.736 км Изпреварване: Много лесно
Средна скорост: 341.7 км/ч Твърдост на окачването: Нормално
Гран При: 10 Разход на гориво: Много висок
Брой завои: 8 Износване на гумите: Високо
Време в/извън бокса: 10s Ниво на сцепление: Нормално
Категория: Други
Рекорди
Виж най-добрите квалификационни обиколки на всички мениджъри
Сезон Най-добра квалификационна обиколка
S68, R2
18 Дек 2018г
Roland Postle6 53.291s
Сезон Master
S68, R2
17 Дек 2018г
David Jones-Winkley 54.760s
Сезон Pro
S68, R2
17 Дек 2018г
Dominik Stolybka 57.205s
Сезон Amateur
S68, R2
15 Дек 2018г
Csaba Juhász 59.626s
Сезон Rookie
S49, R16
20 Окт 2015г
Gary Mullins 1:04.412s
Виж най-добрите състезателни обиколки на всички мениджъри
Сезон Рекорд на пистата
S68, R2
18 Дек 2018г
Róbert László1 49.895s
Сезон Master
S68, R2
18 Дек 2018г
Christophe Dumont 52.676s
Сезон Pro
S68, R2
18 Дек 2018г
Vitaliy Repetsky 53.772s
Сезон Amateur
S68, R2
18 Дек 2018г
Dainius Vaškys 56.345s
Сезон Rookie
S42, R11
11 Юли 2014г
Valery Grigorev 58.831s
Описание

Autodromo Ciudad de Rafaela е състезателна писта в Рафаела, Санта Фе, Аржентина, построена през 1952 г. и павирана през 1966 г. Мястото, собственост на Атлетико Рафаела, е домакин на състезанието 500 Millas Argentinas до 1971 г. USAC Rafaela Indy 300 е проведено на пистата през 1971 г., спечелено от Ал Ънсър в Colt-Ford Turbo. В момента големи състезания, който се провеждат на пистата са от сериите TC2000, Turismo Carretera, TRV6, Formula 3 Sudamericana и южноамериканските Super Touring Car серии.

История
Сезон Състезание Победител Първа позиция Най-бърза обиколка
42 11 Rimantas Sagatas2
1h6:23.891s
Nikolay Borzenkov
2:01.509s
Rimantas Sagatas2
56.850s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
44 6 Roland Postle
1h13:28.961s
Roland Postle
2:12.310s
Maja Soren
57.064s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
46 5 Mihail Morozov
1h17:45.952s
João Monteiro2
1:58.701s
Florencia Caro
57.140s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
49 16 Christos Bobolis1
1h5:28.747s
Jan Pavlicek
1:59.184s
Roland Postle3
56.079s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
51 14 Zdenek Hladik3
1h12:55.095s
Roland Postle4
2:19.644s
Zdenek Hladik3
56.717s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
54 7 Christos Bobolis2
1h5:47.724s
Christos Bobolis2
1:59.531s
Roland Postle4
56.071s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
59 6 Toni Söyrinki
1h5:55.779s
Christos Bobolis4
2:00.480s
Toni Söyrinki
55.634s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
62 8 Róbert László
1h5:45.674s
Ioannis Dimitroglou3
2:01.290s
Rafal Celejewski
55.327s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
64 17 Ioannis Dimitroglou3
1h5:14.110s
Marek Hajnrych
2:01.002s
Ioannis Dimitroglou3
55.391s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието
68 2 Alpo Kaakinen
0h59:05.343s
Christos Bobolis4
1:48.826s
Róbert László1
49.895s
Резултати от квалификациите
Крайни резултати | Повторение на състезанието