Página « 1 2 3 ... 228 [229230 » Ir para página:
Autor Tópico: Češi sem !!!! 6881 respostas
Ludvík Pilz
(Grupo Rookie - 133)


Posts: 1
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6841 Postado 12 Abr 2021, 19:11:47 Citar 
Zdarec všem ,chtěl jsem se zeptat jestli je kalkulátor na výpočet a jestli je třeba tabulka s počasím + pneum které použít...Děkuji za info a všem přeji hodně štěstí......
Ian Orangestorm
(Grupo Rookie - 104)


Posts: 3
  País:
Polônia 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6842 Postado 1 Abr 2022, 21:28:27 Citar 
<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Ahoj!</font></font>
Ferda Hrdina
(Grupo Rookie - 78)


Posts: 1
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (1)
Post antigo #6843 Postado 14 Abr 2022, 18:34:37 Citar 
Jak mám upravit zařízení a jsem zde nový
Tomáš Stryja
(Grupo Rookie - 41)


Posts: 10
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6844 Postado 28 Mai 2022, 01:32:20 Citar 
Ahoj lidi je tu nějaké ticho. 🤗
Jelikož se pomalu blíží konec sezóny a já bych chtěl od nové sezóny začít bodovat. Můj dotaz zní jasně! Podle čeho vybíráte jezdce? Jelikož jsem letos zkusil 3 a nic z toho. Kdysi dávno jsem tu hru hrával a měl jsem i fajn mentora. Základy hry znam. Jen chci vědět co k úspěchu. Taky kdyby byl nějaký fajn for fun tým tak klidně se i přidám. Díky za odpovědi
Martin Pospíšil
(Grupo Pro - 7)



Posts: 439
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6845 Postado 21 Jun 2022, 02:53:11 Citar 
Quote ( Pavel Kuchar @ June 21st 2022,00:43:39 )

Quote ( Martin Pospíšil @ June 20th 2022,23:09:43 )

Quote ( Pavel Kuchar @ June 17th 2022,14:37:25 )

Též gratuluji vítězům v obou pohárech. Super bitva. Čest.

Ale měl bych dotaz, třeba na Jiřího. V nové sezóně je anulace opotřebení nižších dílů auta. Asi mi v infu neco uniklo. Ale ta anulace mi připadá trochu asi nešťastná. V případě tom, že nižší díly automaticky pribejvaj na opotřebení po testech. Procentuální navýšení opo tvého nej dílu na ponížení asi o 20% méně než aktuální díl. Nevím podrobnosti. Ale teoreticky, což doufám není můj případ, někdo kupoval díly při opo třeba 40, 50% tak by staré díly měl mít těch 40,50%, ale může se mu stát, že po 3, 4 testech mu opo vyjde vice. Nehledě na možné ponížení ke konci sezóny? Ne jen jsem možná nepochopil vše. Děkuji za případné vysvětlení.

A všem hodně zdaru do nové sezóny. Jdem na Vás! 😝👍🤣🤔🙄😰

Pavle o čem je vlastně řeč, o jaké anulaci???
Vůbec nevím o co jde, ničeho jsem si nevšiml. Můžeš mi to trochu více rozvést?

Dobrá otázka. Asi jsem to blbě napsal.
Ok, takže, když začnu na dílech lvl1, tak se samozřejmě snažím vyšší level koupit včas, abych pak měl možnost třeba na nějaký závod ponížit díl o 1 level. A tak treba lvl2, koupím pri opo třeba 60, 70% levelu1. Tudíž mám v garáži lvl1 na těch 60% a na autě lvl 2 0%. A takhle postupně výše a výše, takže treba lvl7 se snažím koupit, když lvl6 by nedojel bez huleni další závod. Pokid na to mám. No a tudíž mám v sezóně každý lvl opotreben, ok, ale nějak mi uniklo, od kdy se anuluji po sezoně všechny levely. Přeci se nulovaly jen levely které právě jedu, tedy ty nejvyšší. I já a spoustu jiných dělalo to, ze třeba poslední dva, tři závody záměrně hulili, a nebo nedojeli, aby pred koncem sezóny nemuseli ponižovat a ten nižší level dílu byl sicher do další sezóny, s tím, že ti do další sezóny sundali na nulu jen díl, který jsi jel v posledním závodě. Myslím nejvyšší díly, které jsi měl nasazené. Ale do této sezóny anulovali všechny díly, od lvl 1 po treba díl 8, myslím na každém komponentu.. Takže treba motor, kdybych měl level 7, tak na startu sezóny jsem měl všechny levely od 1 do 7 na nule. A i když jedu lvl7, tak se navyšuje i opotřebení na dil lvl6! A to nejen zavodem, ale i testem. A navyšuje se i stejný dil lvl1! Tzn pokud dil lvl7 třeba 2x přejdu, s tím, ze dvakrát, třeba, s ním pojedu na 100%, tak dostanu i dil lvl6 na 100%.a když koupím lvl8 a nezdaru potkám, tak pak musim rázem snížit kam? Na lvl4? Někde mi něco uniká.
Snad je to k pochopeni. Prostě anulovali vsechny levely a teď po každém závodě jdou všechny úměrně nahoru. I ty které na autě nejedeš.


Přesunuto z fora Platina cup

Podle mně jsi ten system snižování dílů pochopil úplně špatně. Tady nikdy nebylo to, že když jsi koupil vyšší lvl dílu, že by jsi ten předchozí měl tzv. v garáži na tom lvl, který ten díl měl před nákupem vyššího lvl.
Nákupem vyššího lvl dochází defakto k opravě a vytunění staršího dílu, který je potom veden jako díl nový s 0% opotřebením.
Co se týká snižování úrovně dílu a úrovně opotřebení takto sníženého dílu, tak to se odjakživa děje jen na bázi koeficientu opotřebení. Není tam a nikdy nebyla žádná návaznost na opotřebení nižšího lvl dílu před jeho vytuněním.
Ten koeficient úrovně opotřebení při snižování lvl dílu pracuje tak, že čím více máš opotřebený díl, tak ti více klesne opotřebení při snížení lvl dílu. Takže např, pokud budeš snižovat díl, který je opotřeben na 95%, tak o jeden lvl nižší díl bude mít opotřebení např. 78%, ovšem pokud budeš snižovat díl opotřebený na 46%, tak snížený bede mít 39%.
Je jedno jaký díl snižuješ, tyto koeficienty jsou pro všechny díly stejné. Záleží jen na úrovni opotřebení dílu, který snižuješ. Dokonce ani nezáleží na tom na jakém lvl snižovaný díl je. Záleží jen na té úrovni opotřebení a pak také o kolik lvl snižuješ. To je další koeficient.

Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 19)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6846 Postado 21 Jun 2022, 03:37:18 Citar 
Jo, jo, jsem tady za trotla. Beru to a děkuji za koment. Ale teď sám přemýšlím, proč jsem si to celou dobu tedy vykládal špatně. Může to být tím, ze když nejvyšší dil mám na startu 100% tak se pochopitelně nemůže ve výsledku opotrebit bice a proto taky neroste opo těch nižších dílů? To by mi mohlo dávat smysl. Nebo?
Martin Pospíšil
(Grupo Pro - 7)



Posts: 439
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6847 Postado 21 Jun 2022, 04:10:06 Citar 
Pavle, já bych to neřešil. Je to hra, ta je nějak nastavená a ne vždy za tím musíme vidět logiku.
Logiku třeba nemá ani to, když jsem startoval s dílem opotřebeným na 100%, tak jsem s tím dokázal dokončit závod. Je to nesmysl, ale děje se to -)
Tomas Dederle
(Grupo Amateur - 50)



Posts: 945
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6848 Postado 21 Jun 2022, 07:57:57 Citar 
Quote ( Martin Pospíšil @ June 21st 2022,04:10:06 )

Logiku třeba nemá ani to, když jsem startoval s dílem opotřebeným na 100%, tak jsem s tím dokázal dokončit závod. Je to nesmysl, ale děje se to -)


Ahoj Martine, logiku to trochu má. Pokud máš třeba u pneumatik předpokládanou životnost 10-12.000 km..tak můžeš teoreticky i přesto najet 14000.
Nebo u obráběcích strojů třeba životnost kuličkových šroubů pro pohyb os. Audity automobilek vyžadují, abys jako dodavatel po určité době vyměnil kuličkové šrouby. To ale neznamená, že bys na nich nemohl dál jet..jen ta pravděpodobnost vyběhání nad povolenou toleranci už je daleko větší.
Prostě motor, brzdy, převodovka mají deklarovanou životnost..a ta je dána sto procenty. Po dosažení těch 100% ale může dál fungovat..


Opotřebení má u GPRO skrytou pravděpobdobnost ...
(Vymýšlím si teď) Pro zjednodušení Např. od 0% do 70% je 5% šance (jeden z 20 závodů) že začneš kouřit. Od 70 do 90 se lineárně mírně zvyšuje...a od 90 do 100 se třeba zvyšuje parabolicky... s tím, že při 100% můžeš mít stále např 10% šanci (jeden z deseti závodů), že i s tímhle dílem v pohodě dojedeš...
Ale to je jen příklad, jak to Může fungovat. Neberte mě do slova a už vůbec ne ty hodnoty.


A co se týká Pavla a uchování částečně opotřebených dílů nižšího levelu někde v garáží pro pozdější použití, to bude mít nejspíš poplantané z jiné hry, např. Grand Prix manager, kde tohle co uvádí přesně bylo, pokud si vzpomínám.

Včelkám zdar! Doufám, že se ti vyhnou ty šikmooké sršně...
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 19)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6849 Postado 22 Jun 2022, 03:14:41 Citar 
Quote ( Martin Pospíšil @ June 21st 2022,04:10:06 )

Pavle, já bych to neřešil. Je to hra, ta je nějak nastavená a ne vždy za tím musíme vidět logiku.
Logiku třeba nemá ani to, když jsem startoval s dílem opotřebeným na 100%, tak jsem s tím dokázal dokončit závod. Je to nesmysl, ale děje se to -)

Martine v poho, je to nejspíše moje chyba. A s ježděním na 100% opo díly v našem týmu máme dost zkušeností. 🤣🤣😢😰 A tam jde určitě o personál a td a zkušenosti pilota. Já to započítat neumim. A pak taky jde o risky, ale tohle všechno víš. Jen poznámka, nejen mně v našem týmu se podařilo dojet i 2 závody s dilama na 100.ale největší bomby byly, tuším u veselky od nás v minulé sezoně. Dojel jeden závod s hulenim a měl asi 3 díly na 100 a tak další nastavil tak, aby skončil v prvním kole třeba start kolizí. Ale jeho pilot ten závod, sice s hulenim, ale dojel. Tuším se ro stalo v min sezónách i Kajče. A v našem ACADEMY i Tomasovi.

Jen ještě reakce na ten další příspěvek od Tomase. Je fakt, ze tato hra je založena na matematickém vzorci. Jenže ja ho nevím a každou sezónu se trochu mění. A je tam do toho asi trochu sprochu o generátoru náhodných čísel. Ale co mně mrzí, že asi zrušili veverky v závodě a asi opravy poruch při pitu.

A o tom, ze každou sezónu je to trochu jinak, je asi i to, jak se chová předpověď počasí proti realitě závodu. A i to jak pilot dělá chyby pri stejných riscich.

Ale hledat pilotův limit na risky už nedělám. To stojí hodně času a i financí.

Dik Paul
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 19)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6850 Postado 22 Jun 2022, 03:18:47 Citar 
Quote ( Tomas Dederle @ June 21st 2022,07:57:57 )

Quote ( Martin Pospíšil @ June 21st 2022,04:10:06 )

Logiku třeba nemá ani to, když jsem startoval s dílem opotřebeným na 100%, tak jsem s tím dokázal dokončit závod. Je to nesmysl, ale děje se to -)

Ahoj Martine, logiku to trochu má. Pokud máš třeba u pneumatik předpokládanou životnost 10-12.000 km..tak můžeš teoreticky i přesto najet 14000.
Nebo u obráběcích strojů třeba životnost kuličkových šroubů pro pohyb os. Audity automobilek vyžadují, abys jako dodavatel po určité době vyměnil kuličkové šrouby. To ale neznamená, že bys na nich nemohl dál jet..jen ta pravděpodobnost vyběhání nad povolenou toleranci už je daleko větší.
Prostě motor, brzdy, převodovka mají deklarovanou životnost..a ta je dána sto procenty. Po dosažení těch 100% ale může dál fungovat..


Opotřebení má u GPRO skrytou pravděpobdobnost ...
(Vymýšlím si teď) Pro zjednodušení Např. od 0% do 70% je 5% šance (jeden z 20 závodů) že začneš kouřit. Od 70 do 90 se lineárně mírně zvyšuje...a od 90 do 100 se třeba zvyšuje parabolicky... s tím, že při 100% můžeš mít stále např 10% šanci (jeden z deseti závodů), že i s tímhle dílem v pohodě dojedeš...
Ale to je jen příklad, jak to Může fungovat. Neberte mě do slova a už vůbec ne ty hodnoty.


A co se týká Pavla a uchování částečně opotřebených dílů nižšího levelu někde v garáží pro pozdější použití, to bude mít nejspíš poplantané z jiné hry, např. Grand Prix manager, kde tohle co uvádí přesně bylo, pokud si vzpomínám.

Včelkám zdar! Doufám, že se ti vyhnou ty šikmooké sršně...

Nikdy jsem nejel a ani nezkoušel Grand Prix manager. Takže asi chyba.
Jiří Humpolák
(Grupo Pro - 1)



Posts: 82
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6851 Postado 21 Set 2022, 21:33:26 Citar 
Ahoj, náš tým Czech National team příjme jednoho managera, pokud by měl někdo zájem tak mi prosím napište do zprávy ve hře. Díky
Dušan Špůrek
(Grupo Rookie - 150)



Posts: 7
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6852 Postado 17 Nov 2022, 22:31:47 Citar 
Ahojte,
po dlouhé době se vracím k GPRO.
vím, že existuje nějaký prográmek, který pomáhá při nastavení strategie, nevíte kde ho najdu?

Dík
Potkan
Dušan Špůrek
(Grupo Rookie - 150)



Posts: 7
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6853 Postado 10 Dec 2022, 17:44:18 Citar 
Lidi mám dotaz ohledně paliva.
Na začátku závodu mám 70 litrů, první zastávka zbývá 28%, doplněno na 100l.
Kolik litrů se doplní při této zastávce?
Ten zbytek 28% je z těch 70l, nebo z té 100, nebo z kolika litrů?
Děkuji za odpověď

Potkan

Stanislav Havranek
(Grupo Amateur - 44)



Posts: 3
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6854 Postado 14 Dec 2022, 17:52:30 Citar 
Zdar těch 28% je z 180 litru. Teda aspoň myslím.
Stanislav Havranek
(Grupo Amateur - 44)



Posts: 3
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6855 Postado 14 Dec 2022, 18:02:15 Citar 
Zdarec nechce mě někdo do týmu????
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (1)
Post antigo #6856 Postado 15 Dec 2022, 01:00:19 (editado pela última vêz 15 Dec 2022, 01:02:00 por Pavel Kuchar) Citar 
Quote ( Stanislav Havranek @ December 14th 2022,17:52:30 )

Zdar těch 28% je z 180 litru. Teda aspoň myslím.

Sice pozdní odp, ale nemyslím si to, že těch 28procent je z plné nádrže, mělo by to být zbytek z těch 70. Pak dotankoval 100. Při pitech, třeba změna počasí, nenatankuje pilot jen v případě, že na další pit má v nast méně paliva na dotankovani, než má momentálně v nádrži, anebo kvůli opravě v nast zvolil, že nechce tankovat. Tedy jestli jsem pochopil dobře předchozí dotaz.

Paul
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6857 Postado 15 Dec 2022, 01:03:50 Citar 
Quote ( Stanislav Havranek @ December 14th 2022,18:02:15 )

Zdarec nechce mě někdo do týmu????

Proč máš zájem o jiný tým, je vás plný počet a jedete, teda snad všichni, nebo ne
Rastislav Padysak
(Grupo Amateur - 66)


Posts: 611
  País:
Eslováquia 
Certificado: 
Gosto deste post (2)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6858 Postado 15 Dec 2022, 09:53:47 Citar 
Quote ( Pavel Kuchar @ December 15th 2022,01:00:19 )

Quote ( Stanislav Havranek @ December 14th 2022,17:52:30 )

Zdar těch 28% je z 180 litru. Teda aspoň myslím


Sice pozdní odp, ale nemyslím si to, že těch 28procent je z plné nádrže, mělo by to být zbytek z těch 70. Pak dotankoval 100. Při pitech, třeba změna počasí, nenatankuje pilot jen v případě, že na další pit má v nast méně paliva na dotankovani, než má momentálně v nádrži, anebo kvůli opravě v nast zvolil, že nechce tankovat. Tedy jestli jsem pochopil dobře předchozí dotaz.

Paul


Wiki (len v ENG):

In Race Analysis it stated fuel left at the end of the stint was 20%. 20% of what exactly?

The fuel left value is the % of the tanks total capacity, the total fuel capacity is 180L. For Example, 20% left. 180/100 = 1.8. 1.8 X 20 = 36Litres


https://wiki.gpro.net/index.php?title=Frequently_Asked_Quest...


Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6859 Postado 15 Dec 2022, 21:01:51 (editado pela última vêz 15 Dec 2022, 21:15:24 por Pavel Kuchar) Citar 
Quote ( Dušan Špůrek @ December 10th 2022,17:44:18 )

Lidi mám dotaz ohledně paliva.
Na začátku závodu mám 70 litrů, první zastávka zbývá 28%, doplněno na 100l.
Kolik litrů se doplní při této zastávce?
Ten zbytek 28% je z těch 70l, nebo z té 100, nebo z kolika litrů?
Děkuji za odpově

Pokud máš při pitu doplnění na 100 l , tak dotankujes 100l. Když máš pit a zároveň méně méně paliva, než když máš tankovat, tak tankujes množství které jsi zadal v nastavení na závod. Pokud máš při pitu více paliva než jsi zadal na tankování v nastavení, tak tankovat nebudeš.
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (2)
Post antigo #6860 Postado 15 Dec 2022, 21:12:32 Citar 
Quote ( Stanislav Havranek @ December 14th 2022,17:52:30 )

Zdar těch 28% je z 180 litru. Teda aspoň myslím.

Pokud se ptá na procentuální zbytek paliva dle analýzy závodu, tak ten zbytek je z toho, co natankoval před započetím stintu. Pokud by to bylo z plné nádrže, tak mi analýza závodu nenapíše, ze jsem jel ve 14 kole do boxů kvůli nedostatku paliva. na start 54l ujeto 14 kol a zbytek 1 procento. Pneu 19 procent. Dle tvé teorie bych měl ještě 18 litrů, tudíž bych měl odjet ještě aspoň 2 či 3 kola. Nebo někdo z nás nemá přesné info. Ale z tohoto vycházím. Ono je to pěkně popsané v FAQ. Chce to hledat info.
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6861 Postado 15 Dec 2022, 21:22:49 (editado pela última vêz 15 Dec 2022, 21:25:10 por Pavel Kuchar) Citar 
Quote ( Rastislav Padysak @ December 15th 2022,09:53:47 )

Quote ( Pavel Kuchar @ December 15th 2022,01:00:19 )

Quote ( Stanislav Havranek @ December 14th 2022,17:52:30 )

Zdar těch 28% je z 180 litru. Teda aspoň myslím

Sice pozdní odp, ale nemyslím si to, že těch 28procent je z plné nádrže, mělo by to být zbytek z těch 70. Pak dotankoval 100. Při pitech, třeba změna počasí, nenatankuje pilot jen v případě, že na další pit má v nast méně paliva na dotankovani, než má momentálně v nádrži, anebo kvůli opravě v nast zvolil, že nechce tankovat. Tedy jestli jsem pochopil dobře předchozí dotaz.

Paul


Wiki (len v ENG):

In Race Analysis it stated fuel left at the end of the stint was 20%. 20% of what exactly?

The fuel left value is the % of the tanks total capacity, the total fuel capacity is 180L. For Example, 20% left. 180/100 = 1.8. 1.8 X 20 = 36Litres


https://wiki.gpro.net/index.php?title=Frequently_Asked_Quest...



Asi ano, zbylo mu cca 28procent, ale ne z 180l, ale v nastavení na závod zadal pit plus tank 100l , tak tankoval 100l. To, že mu zbylo 28 procent před pitem, to je pro něj info pro příště. Třeba mu nevyšli pneu, či změna počasí, která teď nebyla, což svědčí o tom, že strategie není jen o palivu, ale i o pneu, pitech a risku.
Tomáš Parolek
(Grupo Rookie - 32)



Posts: 60
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (1)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6862 Postado 16 Dec 2022, 00:58:07 Citar 
Vždyť je v analýze závodu nad zbývajícím palivem jasně psáno "Určuje, kolik paliva zbývalo vzhledem ke kapacitě nádrže." Ta kapacita nádrže je 180l, takže 1%=1,8l, 28%=50,4l a do sta bylo doplněno 49,6l. Proč v tom hledat jiné složitosti?
Mám neblahý pocit, že tu vznikla záplava trochu klamných informací. (Nebo jsem se v tom textu už utopil i sám.)
Rastislav Padysak
(Grupo Amateur - 66)


Posts: 611
  País:
Eslováquia 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6863 Postado 16 Dec 2022, 11:17:57 Citar 
Quote ( Tomáš Parolek @ December 16th 2022,00:58:07 )

Vždyť je v analýze závodu nad zbývajícím palivem jasně psáno "Určuje, kolik paliva zbývalo vzhledem ke kapacitě nádrže." Ta kapacita nádrže je 180l, takže 1%=1,8l, 28%=50,4l a do sta bylo doplněno 49,6l. Proč v tom hledat jiné složitosti?
Mám neblahý pocit, že tu vznikla záplava trochu klamných informací. (Nebo jsem se v tom textu už utopil i sám.)

Presne tak, uvadzane percento je zo 180L (kapacita nadrze).
Pise sa tak v mini napovede (otaznik v analyze zavodu), aj v oficialnej napovede, na ktoru som dal link. Je to oficialne info autora/ov hry.


Quote ( Pavel Kuchar @ December 15th 2022,21:22:49 )

Asi ano, zbylo mu cca 28procent, ale ne z 180l, ale v nastavení na závod zadal pit plus tank 100l , tak tankoval 100l. To, že mu zbylo 28 procent před pitem, to je pro něj info pro příště. Třeba mu nevyšli pneu, či změna počasí, která teď nebyla, což svědčí o tom, že strategie není jen o palivu, ale i o pneu, pitech a risku.

Pardon, Pavle, ale uvadzane % je skutocne zo 180L.
A pre dalsi stint Dusan "tankoval" nie 100L, ale do/na 100L, teda 100L - (0.28*180) = 100L - 50.4L = 49.6L.
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (1)
Post antigo #6864 Postado 16 Dec 2022, 15:42:30 Citar 
Jo, jo, to jsem zle formuloval, pokud je zbytek paliva a tankujes 100l tak je to do 100l, to je jasné.

Ale s tím procentem znytku paliva v analýze závodu mi tedy něco nesedí. Jak jsem psal, např na startu bylo 54l a po 14 kolech pit z důvodu nedostatku paliva a zbytek 1%. Ok při 1% z těch 54l by to bylo pochopitelné, spotřeba na kolo byla přes 5l, ale 1% ze 180l, by tedy jeste teoreticky stačilo na ještě 3 kola. Proto z toho tak vycházím. Je fakt, že jsem o tom takto nikdy nepřemýšlel. Ale když jsem se na to podíval, tak takto jsem to měl v posl uavode. A vím, ze tam pod otazníkem je zbytek z kapacity nádrže. Ale nějak mi to spíš připadá, že by měl překlad být zbytek kapacity v nádrži. Nebo tím nevím, jestli v analýze myslí kapacitu celé nádrže, nebo tou kapacitou myslí ty litry, které mám. Neb když mám 100l, tak pro mne je tudíž okamžitá moje kapacita jen těch 100l. Ovšem v závodě online to píše a zobrazuje procenta ze 180l. Jestli jsem to dobre napsal.
Petr Valíček
(Grupo Amateur - 12)



Posts: 320
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (1)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6865 Postado 16 Dec 2022, 16:19:22 Citar 
Quote ( Pavel Kuchar @ December 16th 2022,15:42:30 )

Ok při 1% z těch 54l by to bylo pochopitelné, spotřeba na kolo byla přes 5l, ale 1% ze 180l, by tedy jeste teoreticky stačilo na ještě 3 kola.


Pavle 1% ze 180l je 1,8l ne 18l. Jestli jsem to dobře pochopil tak kvůli tomuto ti to nedává smysl.
Tomáš Parolek
(Grupo Rookie - 32)



Posts: 60
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6866 Postado 16 Dec 2022, 16:36:16 (editado pela última vêz 16 Dec 2022, 16:40:10 por Tomáš Parolek) Citar 
Quote ( Pavel Kuchar @ December 16th 2022,15:42:30 )

Ale s tím procentem znytku paliva v analýze závodu mi tedy něco nesedí. Jak jsem psal, např na startu bylo 54l a po 14 kolech pit z důvodu nedostatku paliva a zbytek 1%. Ok při 1% z těch 54l by to bylo pochopitelné, spotřeba na kolo byla přes 5l, ale 1% ze 180l, by tedy jeste teoreticky stačilo na ještě 3 kola. Proto z toho tak vycházím.


Však 1% ze 180 dává zmíněných 1,8litrů, tak jak můžete, Pavle, říct, že by to teoreticky stačilo ještě na tři kola? Mám málo dat, ale nejnížší spotřebu jsem měl 0,7litru/km, i to dává na čtyřkilometrovém okruhu 2,8litru na kolo, tak jakým způsobem z toho vycházíte, že by to 1% vyšlo na další 3kola?
Vsadil bych boty, že ta zmíněná zastávka byla z důvodu počasí, např. začínajícího deště, proto byl zbytek paliva 28%. On ten Dušan nikde nezmiňoval, že šlo o zastávku z důvodu nedostatku paliva.
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6867 Postado 16 Dec 2022, 20:57:13 Citar 
Quote ( Petr Valíček @ December 16th 2022,16:19:22 )

Quote ( Pavel Kuchar @ December 16th 2022,15:42:30 )

Ok při 1% z těch 54l by to bylo pochopitelné, spotřeba na kolo byla přes 5l, ale 1% ze 180l, by tedy jeste teoreticky stačilo na ještě 3 kola.

Pavle 1% ze 180l je 1,8l ne 18l. Jestli jsem to dobře pochopil tak kvůli tomuto ti to nedává smysl.

Petře, jasně máš recht. To jsem zase za blbce. Už bych asi měl přestat užívat ten |Ingolstädter Helles bier. Všem se tímto omlouvám a aspoň ta moje kravina přispěla k nějaké aktivitě.

Máte recht, chlapy.
Pavel Kuchar
(Grupo Amateur - 78)



Posts: 23
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6868 Postado 16 Dec 2022, 21:04:37 Citar 
Quote ( Tomáš Parolek @ December 16th 2022,16:36:16 )

Quote ( Pavel Kuchar @ December 16th 2022,15:42:30 )

Ale s tím procentem znytku paliva v analýze závodu mi tedy něco nesedí. Jak jsem psal, např na startu bylo 54l a po 14 kolech pit z důvodu nedostatku paliva a zbytek 1%. Ok při 1% z těch 54l by to bylo pochopitelné, spotřeba na kolo byla přes 5l, ale 1% ze 180l, by tedy jeste teoreticky stačilo na ještě 3 kola. Proto z toho tak vycházím.


Však 1% ze 180 dává zmíněných 1,8litrů, tak jak můžete, Pavle, říct, že by to teoreticky stačilo ještě na tři kola? Mám málo dat, ale nejnížší spotřebu jsem měl 0,7litru/km, i to dává na čtyřkilometrovém okruhu 2,8litru na kolo, tak jakým způsobem z toho vycházíte, že by to 1% vyšlo na další 3kola?
Vsadil bych boty, že ta zmíněná zastávka byla z důvodu počasí, např. začínajícího deště, proto byl zbytek paliva 28%. On ten Dušan nikde nezmiňoval, že šlo o zastávku z důvodu nedostatku paliva.

Ano máš pravdu, moje blbost. Jak jsem psal výše v citaci Petrovi. Nějak jsem nezkorigoval v mé hlavě desetine čárky, sorry. Jsem za hlupaka, no nic. A k Dušanovi, mohl mít pit i z důvodu opo pneu, ale jak píšeš nezmiňuje to.

Takže ještě jednou sorry a všem zdar do další sezóny a příjemné vánoce a šťastný skok do Nového roku.


Tomas Dederle
(Grupo Amateur - 50)



Posts: 945
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6869 Postado 24 Dec 2022, 19:45:51 Citar 
Ahoj všem spoluhráčům, chcete mít pneumatiky "střední" nebo tam chcete dát "medium"?
to střední mi přijde divné. Ale možná jste na to zvyklí.
Od začátku používám anglickou verzi, jako u každého software. Překlady mohou vnášet nejasnosti zmatky...překlad může být i úplně chybný nebo zavádějící. Ale dá se vždycky upravit.
Pokud se shodnete na nějakých změnách nebo chcete opravy ať už faktické nebo jen méně strojovou češtinu, pošlete mi zprávu. Snažím se to srovnat, aby nově příchozí, co nemají některé překlady ještě zažité, dostali výrazy, na které jsou z F1 a závodění zvyklí..
Dík za spolupráci
TD
Marek Kijonka
(Grupo Rookie - 134)


Posts: 2
  País:
República Checa 
Certificado: 
Gosto deste post (0)   Não gosto deste post (0)
Post antigo #6870 Postado 14 Mar 2023, 11:32:27 Citar 
Ahoj všem aktivním hráčům g-pro, vzhledem k tomu že jsem v této hře nováček, potřeboval bych od někoho ze zkušenějších manažeru doporučení na nějaký kvalitní kalkulátor(nejlépe aby byl zdarma).Děkuji :)
Dále hledám i nějaký aktivní tým pro začátečníky, nejlépe český tým, který by mi pomohl.
Děkuji za všechny odpovědi.

Página « 1 2 3 ... 228 [229230 » Ir para página:

Responder a este tópico