Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 14 | Závod: 4)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Jari Aareskoski2   1:10.776s  + 0.000s
2  Vladimir Islentiev2   1:10.905s  + 0.129s
3  Leandro Sereno1   1:10.963s  + 0.187s
4  Gatis Laugalis1   1:10.975s  + 0.199s
5  Heidi Aareskoski   1:11.113s  + 0.337s
6  Martynas Molneris   1:11.179s  + 0.403s
7  Maarten Verhulst   1:11.353s  + 0.577s
8  Toygun Senler   1:11.428s  + 0.652s
9  Adam Wierzba   1:11.466s  + 0.690s
10  Tomasz Wypych   1:11.643s  + 0.867s
11  Edvinas Pranculevicius   1:11.677s  + 0.901s
12  Vladimir Petrov   1:11.711s  + 0.935s
13  Junior Almeida   1:11.771s  + 0.995s
14  Rui Martins   1:11.772s  + 0.996s
15  Rozen Kutew   1:11.883s  + 1.107s
16  Michalis Marolachakis   1:11.904s  + 1.128s
17  Tomas Celiesius   1:11.935s  + 1.159s
18  Rimantas Sagatas   1:12.057s  + 1.281s
19  Edijs Putniņš   1:12.132s  + 1.356s
20  Plamen Vasilev   1:12.161s  + 1.385s
21  Aleksander Bracko   1:12.193s  + 1.417s
22  Koen De Heldt   1:12.253s  + 1.477s
23  Marcus Sandberg   1:12.287s  + 1.511s
24  Gunter Bosman   1:12.412s  + 1.636s
25  Mantas Ramanauskas   1:12.537s  + 1.761s
26  Laila Britāle   1:12.749s  + 1.973s
27  Andy Zavarin   1:12.784s  + 2.008s
28  Jarno Markku   1:12.816s  + 2.040s
29  Ludwig Henry   1:12.836s  + 2.060s
30  Thomas Lindgren   1:12.847s  + 2.071s
31  Hannu Syrjä   1:12.880s  + 2.104s
32  Mindaugas Zaremba   1:12.956s  + 2.180s
33  Atis Praudins   1:13.015s  + 2.239s
34  Valerio Franzè   1:13.219s  + 2.443s
35  Felipe Aguiar   1:13.374s  + 2.598s
36  Sara Taylor   1:13.511s  + 2.735s
37  Harri Paalanen   1:13.655s  + 2.879s
38  Ivan Mishinev   1:14.412s  + 3.636s
39  Fredrik Thorsen   1:17.890s  + 7.114s
40  Nuno Vicente   1:19.749s  + 8.973s
2 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Jari Aareskoski2   1:24.424s  + 0.000s
2  Edvinas Pranculevicius   1:24.699s  + 0.275s
3  Vladimir Islentiev2   1:25.019s  + 0.595s
4  Leandro Sereno1   1:25.130s  + 0.706s
5  Gatis Laugalis1   1:25.208s  + 0.784s
6  Heidi Aareskoski   1:25.236s  + 0.812s
7  Junior Almeida   1:25.427s  + 1.003s
8  Martynas Molneris   1:25.610s  + 1.186s
9  Toygun Senler   1:26.278s  + 1.854s
10  Ludwig Henry   1:26.330s  + 1.906s
11  Mantas Ramanauskas   1:26.511s  + 2.087s
12  Adam Wierzba   1:26.542s  + 2.118s
13  Rimantas Sagatas   1:26.555s  + 2.131s
14  Marcus Sandberg   1:26.717s  + 2.293s
15  Mindaugas Zaremba   1:26.790s  + 2.366s
16  Tomas Celiesius   1:26.873s  + 2.449s
17  Andy Zavarin   1:26.873s  + 2.449s
18  Michalis Marolachakis   1:27.020s  + 2.596s
19  Laila Britāle   1:27.057s  + 2.633s
20  Maarten Verhulst   1:27.283s  + 2.859s
21  Atis Praudins   1:27.593s  + 3.169s
22  Koen De Heldt   1:27.800s  + 3.376s
23  Thomas Lindgren   1:27.817s  + 3.393s
24  Gunter Bosman   1:27.821s  + 3.397s
25  Tomasz Wypych   1:27.845s  + 3.421s
26  Valerio Franzè   1:28.282s  + 3.858s
27  Rozen Kutew   1:28.465s  + 4.041s
28  Vladimir Petrov   1:28.778s  + 4.354s
29  Sara Taylor   1:28.832s  + 4.408s
30  Harri Paalanen   1:29.483s  + 5.059s
31  Ivan Mishinev   1:29.949s  + 5.525s
32  Plamen Vasilev   1:30.846s  + 6.422s
33  Jarno Markku   1:31.174s  + 6.750s
34  Hannu Syrjä   1:31.480s  + 7.056s
35  Felipe Aguiar   1:31.571s  + 7.147s
36  Fredrik Thorsen   1:33.483s  + 9.059s
37  Rui Martins   1:33.491s  + 9.067s
38  Edijs Putniņš   1:35.604s  + 11.180s
39  Nuno Vicente   1:36.973s  + 12.549s
40  Aleksander Bracko   1:38.735s  + 14.311s