Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 15 | Závod: 3)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Heidi Aareskoski1   1:33.435s  + 0.000s
2  Vladimir Islentiev2   1:33.727s  + 0.292s
3  Edvinas Pranculevicius   1:34.014s  + 0.579s
4  Adam Wierzba   1:34.104s  + 0.669s
5  Rimantas Sagatas   1:34.200s  + 0.765s
6  Marcus Sandberg   1:34.383s  + 0.948s
7  Tomasz Wypych   1:34.496s  + 1.061s
8  Jari Aareskoski2   1:34.850s  + 1.415s
9  Maarten Verhulst   1:34.883s  + 1.448s
10  Vaidotas Valiukas   1:35.114s  + 1.679s
11  Ludwig Henry   1:35.205s  + 1.770s
12  Martynas Molneris   1:35.348s  + 1.913s
13  Atis Praudins   1:35.373s  + 1.938s
14  Tomas Laureckas   1:35.554s  + 2.119s
15  Gunter Bosman   1:35.743s  + 2.308s
16  Håkan Ferm   1:35.750s  + 2.315s
17  Michalis Marolachakis   1:35.913s  + 2.478s
18  Martin Rosina   1:36.138s  + 2.703s
19  Leandro Sereno1   1:36.142s  + 2.707s
20  Martynas Atkočius   1:36.145s  + 2.710s
21  Toygun Senler   1:36.244s  + 2.809s
22  Mindaugas Zaremba   1:36.298s  + 2.863s
23  Junior Almeida   1:36.391s  + 2.956s
24  Paul Venner   1:36.432s  + 2.997s
25  Gatis Laugalis1   1:36.548s  + 3.113s
26  Vladimir Petrov   1:36.553s  + 3.118s
27  Mikko Heikkinen   1:36.762s  + 3.327s
28  Tom Elliott   1:36.835s  + 3.400s
29  Tomas Celiesius   1:36.973s  + 3.538s
30  Laila Britāle   1:37.028s  + 3.593s
31  Encho Ivanov   1:37.086s  + 3.651s
32  Plamen Vasilev   1:37.165s  + 3.730s
33  Jose Antonio   1:37.169s  + 3.734s
34  Nikolay Ivanov   1:37.185s  + 3.750s
35  Dmitri Kondrat   1:37.520s  + 4.085s
36  Aleksej Sutkin   1:38.360s  + 4.925s
37  Hans Mörtsjö   1:40.949s  + 7.514s
38  Felix Horch   1:42.848s  + 9.413s
39  Aleksander Bracko   1:48.394s  + 14.959s
2 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Adam Wierzba   1:34.808s  + 0.000s
2  Vladimir Islentiev2   1:35.000s  + 0.192s
3  Heidi Aareskoski1   1:35.066s  + 0.258s
4  Ludwig Henry   1:35.627s  + 0.819s
5  Edvinas Pranculevicius   1:35.933s  + 1.125s
6  Marcus Sandberg   1:36.066s  + 1.258s
7  Jari Aareskoski2   1:36.235s  + 1.427s
8  Håkan Ferm   1:36.241s  + 1.433s
9  Rimantas Sagatas   1:36.492s  + 1.684s
10  Vaidotas Valiukas   1:36.581s  + 1.773s
11  Atis Praudins   1:36.707s  + 1.899s
12  Michalis Marolachakis   1:36.872s  + 2.064s
13  Gunter Bosman   1:36.872s  + 2.064s
14  Tomasz Wypych   1:37.046s  + 2.238s
15  Gatis Laugalis1   1:37.138s  + 2.330s
16  Maarten Verhulst   1:37.197s  + 2.389s
17  Jose Antonio   1:37.291s  + 2.483s
18  Mindaugas Zaremba   1:37.313s  + 2.505s
19  Paul Venner   1:37.420s  + 2.612s
20  Leandro Sereno1   1:37.425s  + 2.617s
21  Tomas Laureckas   1:37.481s  + 2.673s
22  Martynas Molneris   1:37.575s  + 2.767s
23  Martin Rosina   1:37.615s  + 2.807s
24  Martynas Atkočius   1:37.730s  + 2.922s
25  Tomas Celiesius   1:37.975s  + 3.167s
26  Junior Almeida   1:38.067s  + 3.259s
27  Toygun Senler   1:38.417s  + 3.609s
28  Vladimir Petrov   1:38.634s  + 3.826s
29  Nikolay Ivanov   1:38.856s  + 4.048s
30  Laila Britāle   1:39.059s  + 4.251s
31  Plamen Vasilev   1:39.068s  + 4.260s
32  Mikko Heikkinen   1:39.093s  + 4.285s
33  Dmitri Kondrat   1:39.123s  + 4.315s
34  Encho Ivanov   1:39.212s  + 4.404s
35  Tom Elliott   1:39.363s  + 4.555s
36  Aleksej Sutkin   1:41.746s  + 6.938s
37  Hans Mörtsjö   1:43.113s  + 8.305s
38  Felix Horch   1:46.715s  + 11.907s
39  Aleksander Bracko   1:50.042s  + 15.234s