Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 16 | Závod: 1)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Jari Aareskoski2   1:31.537s  + 0.000s
2  Vladimir Islentiev2   1:32.429s  + 0.892s
3  Heidi Aareskoski2   1:32.440s  + 0.903s
4  Edvinas Pranculevicius   1:32.494s  + 0.957s
5  Tomasz Wypych   1:32.524s  + 0.987s
6  Toygun Senler   1:32.568s  + 1.031s
7  Maarten Verhulst   1:32.580s  + 1.043s
8  Atis Praudins   1:32.635s  + 1.098s
9  Adam Wierzba   1:32.729s  + 1.192s
10  Christer Andersson   1:32.762s  + 1.225s
11  Leandro Sereno1   1:32.810s  + 1.273s
12  Paul Venner   1:32.923s  + 1.386s
13  Martin Rosina   1:33.122s  + 1.585s
14  Martynas Molneris   1:33.124s  + 1.587s
15  Anton Kuznetsov   1:33.252s  + 1.715s
16  Rogerio Mandler   1:33.538s  + 2.001s
17  Joan Centellas   1:33.685s  + 2.148s
18  Vladimir Petrov   1:33.777s  + 2.240s
19  Robertas Petniūnas   1:33.796s  + 2.259s
20  Tomas Celiesius   1:33.958s  + 2.421s
21  Laila Britāle   1:34.048s  + 2.511s
22  Junior Almeida   1:34.184s  + 2.647s
23  Daniele Ambroggi   1:34.222s  + 2.685s
24  Mikko Heikkinen   1:34.291s  + 2.754s
25  Martynas Atkočius   1:34.513s  + 2.976s
26  Gary Partridge   1:34.565s  + 3.028s
27  Damon Bowles   1:34.862s  + 3.325s
28  Victor Chernyshev   1:34.904s  + 3.367s
29  Håkan Ferm   1:35.004s  + 3.467s
30  Miguel Aroso   1:35.153s  + 3.616s
31  Alexander Ree   1:35.200s  + 3.663s
32  Oli Jais   1:35.211s  + 3.674s
33  Michalis Marolachakis   1:35.420s  + 3.883s
34  Dmitri Kondrat   1:35.646s  + 4.109s
35  Dmitry Knyazev   1:35.792s  + 4.255s
36  Tomas Laureckas   1:36.122s  + 4.585s
37  Rodrigo Almeida Borges   1:36.224s  + 4.687s
38  Rimantas Sagatas   1:40.025s  + 8.488s
2 kvalifikace
Poz. Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První  Jari Aareskoski2   1:32.127s  + 0.000s
2  Edvinas Pranculevicius   1:32.335s  + 0.208s
3  Heidi Aareskoski2   1:32.454s  + 0.327s
4  Tomasz Wypych   1:32.553s  + 0.426s
5  Atis Praudins   1:32.753s  + 0.626s
6  Maarten Verhulst   1:33.161s  + 1.034s
7  Christer Andersson   1:33.397s  + 1.270s
8  Vladimir Islentiev2   1:33.408s  + 1.281s
9  Paul Venner   1:33.552s  + 1.425s
10  Vladimir Petrov   1:33.576s  + 1.449s
11  Leandro Sereno1   1:33.691s  + 1.564s
12  Adam Wierzba   1:33.830s  + 1.703s
13  Martynas Molneris   1:33.939s  + 1.812s
14  Junior Almeida   1:33.969s  + 1.842s
15  Laila Britāle   1:33.988s  + 1.861s
16  Joan Centellas   1:34.006s  + 1.879s
17  Anton Kuznetsov   1:34.021s  + 1.894s
18  Toygun Senler   1:34.184s  + 2.057s
19  Martin Rosina   1:34.201s  + 2.074s
20  Tomas Celiesius   1:34.618s  + 2.491s
21  Rogerio Mandler   1:34.731s  + 2.604s
22  Robertas Petniūnas   1:35.168s  + 3.041s
23  Martynas Atkočius   1:35.233s  + 3.106s
24  Mikko Heikkinen   1:35.329s  + 3.202s
25  Damon Bowles   1:35.448s  + 3.321s
26  Victor Chernyshev   1:35.646s  + 3.519s
27  Gary Partridge   1:35.753s  + 3.626s
28  Miguel Aroso   1:35.873s  + 3.746s
29  Daniele Ambroggi   1:35.903s  + 3.776s
30  Håkan Ferm   1:36.239s  + 4.112s
31  Alexander Ree   1:36.256s  + 4.129s
32  Dmitri Kondrat   1:36.528s  + 4.401s
33  Oli Jais   1:36.595s  + 4.468s
34  Michalis Marolachakis   1:36.951s  + 4.824s
35  Rodrigo Almeida Borges   1:37.045s  + 4.918s
36  Dmitry Knyazev   1:37.326s  + 5.199s
37  Tomas Laureckas   1:37.738s  + 5.611s
38  Rimantas Sagatas   1:42.139s  + 10.012s