Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 20 | Závod: 12)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:32.762s  + 0.000s
2 Michelini  Toygun Senler2   1:32.845s  + 0.083s
3 Michelini  João Monteiro   1:33.111s  + 0.349s
4 Michelini  Zdenek Hladik   1:33.311s  + 0.549s
5 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:33.326s  + 0.564s
6 Michelini  Tomasz Kaminski   1:33.438s  + 0.676s
7 Michelini  Nuno Vicente   1:33.493s  + 0.731s
8 Michelini  Marek Marchewka   1:33.779s  + 1.017s
9 Michelini  Leandro Sereno2   1:33.901s  + 1.139s
10 Michelini  Joan Centellas   1:33.915s  + 1.153s
11 Michelini  Frederico Neves   1:34.308s  + 1.546s
12 Badyear  Laila Britāle   1:34.412s  + 1.650s
13 Michelini  Ian Lynch   1:34.430s  + 1.668s
14 Michelini  Jan Zaluski   1:34.453s  + 1.691s
15 Michelini  Sion Francis   1:34.549s  + 1.787s
16 Badyear  Henrique Müller   1:34.690s  + 1.928s
17 Badyear  Tomas Cervinskij   1:34.715s  + 1.953s
18 Badyear  Wagner Souza   1:34.747s  + 1.985s
19 Badyear  Martynas Molneris   1:34.770s  + 2.008s
20 Michelini  Robert Zadrozny   1:34.822s  + 2.060s
21 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:34.822s  + 2.060s
22 Badyear  Nikolay Ivanov   1:34.854s  + 2.092s
23 Badyear  Denis Grahov   1:35.524s  + 2.762s
24 Badyear  Victor Chernyshev   1:35.626s  + 2.864s
25 Badyear  Rimantas Sagatas   1:35.650s  + 2.888s
26 Bridgerock  Julia Panenkova   1:35.683s  + 2.921s
27 Badyear  Christer Andersson   1:35.721s  + 2.959s
28 Badyear  Ludwig Henry   1:35.776s  + 3.014s
29 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:35.946s  + 3.184s
30 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.946s  + 3.184s
31 Bridgerock  Nuno Santos   1:36.313s  + 3.551s
32 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:36.834s  + 4.072s
33 Pipirelli  Lee Ifans   1:36.891s  + 4.129s
34 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   1:36.971s  + 4.209s
35 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:37.005s  + 4.243s
36 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:37.309s  + 4.547s
37 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:38.073s  + 5.311s
38 Pipirelli  Renato Svaiter   1:40.228s  + 7.466s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:40.531s  + 7.769s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Toygun Senler2   1:33.067s  + 0.000s
2 Michelini  Edvinas Pranculevicius   1:33.353s  + 0.286s
3 Michelini  João Monteiro   1:34.228s  + 1.161s
4 Michelini  Vladimir Islentiev2   1:34.234s  + 1.167s
5 Michelini  Marek Marchewka   1:34.450s  + 1.383s
6 Michelini  Zdenek Hladik   1:34.622s  + 1.555s
7 Michelini  Leandro Sereno2   1:34.903s  + 1.836s
8 Michelini  Tomasz Kaminski   1:34.968s  + 1.901s
9 Michelini  Nuno Vicente   1:35.001s  + 1.934s
10 Michelini  Jan Zaluski   1:35.063s  + 1.996s
11 Michelini  Ian Lynch   1:35.340s  + 2.273s
12 Michelini  Robert Zadrozny   1:35.408s  + 2.341s
13 Badyear  Henrique Müller   1:35.452s  + 2.385s
14 Dunnolop  Toni Söyrinki   1:35.456s  + 2.389s
15 Badyear  Nikolay Ivanov   1:35.504s  + 2.437s
16 Michelini  Joan Centellas   1:35.623s  + 2.556s
17 Michelini  Sion Francis   1:35.641s  + 2.574s
18 Badyear  Tomas Cervinskij   1:35.817s  + 2.750s
19 Michelini  Frederico Neves   1:35.820s  + 2.753s
20 Badyear  Martynas Molneris   1:36.109s  + 3.042s
21 Bridgerock  Julia Panenkova   1:36.202s  + 3.135s
22 Badyear  Denis Grahov   1:36.415s  + 3.348s
23 Badyear  Laila Britāle   1:36.441s  + 3.374s
24 Badyear  Christer Andersson   1:36.515s  + 3.448s
25 Badyear  Wagner Souza   1:36.544s  + 3.477s
26 Badyear  Rimantas Sagatas   1:36.569s  + 3.502s
27 Michelini  Audrius Vaitiekunas   1:36.835s  + 3.768s
28 Badyear  Victor Chernyshev   1:36.909s  + 3.842s
29 Badyear  Ludwig Henry   1:36.926s  + 3.859s
30 Badyear  Aleksej Sutkin   1:37.230s  + 4.163s
31 Badyear  Tadas Ragaliauskas   1:37.898s  + 4.831s
32 Bridgerock  Nuno Santos   1:37.931s  + 4.864s
33 Pipirelli  Michał Smiatacz   1:38.360s  + 5.293s
34 Pipirelli  Lee Ifans   1:38.624s  + 5.557s
35 Pipirelli  Rafal Kowalski   1:38.826s  + 5.759s
36 Pipirelli  Wojciech Uzikowski   1:38.854s  + 5.787s
37 Michelini  Andrius Talandzevicius   1:39.438s  + 6.371s
38 Pipirelli  Renato Svaiter   1:41.855s  + 8.788s
39 Pipirelli  Filipe Miguel   1:42.374s  + 9.307s