Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 31 | Závod: 9)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Badyear  Toygun Senler3   1:33.154s  + 0.000s
2 Badyear  Rimantas Sagatas   1:33.642s  + 0.488s
3 Badyear  Sergey Lyogky   1:33.860s  + 0.706s
4 Badyear  Atis Praudins   1:33.934s  + 0.780s
5 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:34.113s  + 0.959s
6 Badyear  Leandro Sereno3   1:34.158s  + 1.004s
7 Badyear  Marek Marchewka   1:34.308s  + 1.154s
8 Michelini  Daneks Britāls   1:34.340s  + 1.186s
9 Badyear  Martin Rosina   1:34.395s  + 1.241s
10 Bridgerock  Nuno Vicente   1:34.477s  + 1.323s
11 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:34.480s  + 1.326s
12 Badyear  Martynas Atkočius   1:34.511s  + 1.357s
13 Badyear  Mark Webster   1:34.562s  + 1.408s
14 Badyear  Aliaksei Papou   1:34.597s  + 1.443s
15 Badyear  Tomasz Petryk   1:34.777s  + 1.623s
16 Badyear  Evaldas Okriemas   1:34.959s  + 1.805s
17 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:35.006s  + 1.852s
18 Badyear  Vsevolod Demydov   1:35.096s  + 1.942s
19 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.160s  + 2.006s
20 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:35.371s  + 2.217s
21 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.453s  + 2.299s
22 Badyear  Maja Soren   1:35.546s  + 2.392s
23 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:35.607s  + 2.453s
24 Badyear  Gani Babu   1:35.748s  + 2.594s
25 Badyear  Pedro Nazaré   1:35.808s  + 2.654s
26 Badyear  Andreas Weilemann   1:36.107s  + 2.953s
27 Badyear  Araik Karapetyan   1:36.205s  + 3.051s
28 Yokomama  Luis Uranga   1:36.506s  + 3.352s
29 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:36.908s  + 3.754s
30 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:37.043s  + 3.889s
31 Pipirelli  Farcy Génel   1:37.565s  + 4.411s
32 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:37.640s  + 4.486s
33 Pipirelli  Christos Bobolis   1:37.657s  + 4.503s
34 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:38.326s  + 5.172s
35 Pipirelli  Mike Leone   1:38.901s  + 5.747s
36 Yokomama  Janne Väänänen   1:39.208s  + 6.054s
37 Pipirelli  Keri Lovell   1:39.588s  + 6.434s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Badyear  Atis Praudins   1:34.281s  + 0.000s
2 Badyear  Toygun Senler3   1:34.636s  + 0.355s
3 Badyear  Sergey Lyogky   1:34.796s  + 0.515s
4 Badyear  Martynas Atkočius   1:34.871s  + 0.590s
5 Badyear  Rimantas Sagatas   1:35.027s  + 0.746s
6 Bridgerock  Nuno Vicente   1:35.315s  + 1.034s
7 Badyear  Vsevolod Demydov   1:35.337s  + 1.056s
8 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:35.346s  + 1.065s
9 Badyear  Martin Rosina   1:35.354s  + 1.073s
10 Badyear  Mark Webster   1:35.459s  + 1.178s
11 Badyear  Leandro Sereno3   1:35.464s  + 1.183s
12 Badyear  Evaldas Okriemas   1:35.641s  + 1.360s
13 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:35.769s  + 1.488s
14 Badyear  Gani Babu   1:35.832s  + 1.551s
15 Badyear  Tomasz Petryk   1:35.837s  + 1.556s
16 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.928s  + 1.647s
17 Badyear  Marek Marchewka   1:35.932s  + 1.651s
18 Badyear  Pedro Nazaré   1:36.101s  + 1.820s
19 Michelini  Daneks Britāls   1:36.230s  + 1.949s
20 Badyear  Aliaksei Papou   1:36.250s  + 1.969s
21 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:36.280s  + 1.999s
22 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:36.354s  + 2.073s
23 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:36.533s  + 2.252s
24 Badyear  Araik Karapetyan   1:36.924s  + 2.643s
25 Badyear  Andreas Weilemann   1:37.133s  + 2.852s
26 Badyear  Aleksej Sutkin   1:37.282s  + 3.001s
27 Badyear  Maja Soren   1:37.466s  + 3.185s
28 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:37.658s  + 3.377s
29 Yokomama  Luis Uranga   1:37.916s  + 3.635s
30 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:38.420s  + 4.139s
31 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:38.751s  + 4.470s
32 Pipirelli  Christos Bobolis   1:38.872s  + 4.591s
33 Pipirelli  Farcy Génel   1:38.971s  + 4.690s
34 Pipirelli  Keri Lovell   1:39.028s  + 4.747s
35 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:39.286s  + 5.005s
36 Pipirelli  Mike Leone   1:39.778s  + 5.497s
37 Yokomama  Janne Väänänen   1:40.255s  + 5.974s