Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 34 | Závod: 8)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Badyear  Atis Praudins   1:33.345s  + 0.000s
2 Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:33.666s  + 0.321s
3 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:33.784s  + 0.439s
4 Badyear  Vsevolod Demydov   1:33.837s  + 0.492s
5 Badyear  Sergey Lyogky   1:34.247s  + 0.902s
6 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:34.350s  + 1.005s
7 Badyear  João Monteiro   1:34.442s  + 1.097s
8 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:34.471s  + 1.126s
9 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:34.477s  + 1.132s
10 Badyear  Lukas Jonaitis   1:34.567s  + 1.222s
11 Badyear  Alex Tkachenko   1:34.690s  + 1.345s
12 Badyear  Nathan Skelly   1:34.714s  + 1.369s
13 Bridgerock  Leandro Sereno4   1:34.737s  + 1.392s
14 Badyear  José Abi Jaudi   1:34.826s  + 1.481s
15 Badyear  Jan Pavlicek   1:34.870s  + 1.525s
16 Bridgerock  Toygun Senler4   1:34.872s  + 1.527s
17 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:34.952s  + 1.607s
18 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.013s  + 1.668s
19 Badyear  Ilya Medvedev   1:35.015s  + 1.670s
20 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:35.172s  + 1.827s
21 Badyear  Mariusz Kuczak   1:35.278s  + 1.933s
22 Badyear  Tomasz Kaminski   1:35.335s  + 1.990s
23 Badyear  Piotr Pogodzik   1:35.401s  + 2.056s
24 Badyear  Stas Prost   1:35.493s  + 2.148s
25 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:35.495s  + 2.150s
26 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.535s  + 2.190s
27 Badyear  Theo Panag   1:35.604s  + 2.259s
28 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:35.689s  + 2.344s
29 Badyear  Jukka Sireni   1:35.778s  + 2.433s
30 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:35.905s  + 2.560s
31 Badyear  Rui Morais   1:36.327s  + 2.982s
32 Badyear  Christer Andersson   1:36.874s  + 3.529s
33 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:37.128s  + 3.783s
34 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:37.689s  + 4.344s
35 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:37.801s  + 4.456s
36 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:37.881s  + 4.536s
37 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:37.978s  + 4.633s
38 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:38.059s  + 4.714s
39 Pipirelli  Diana Klavina   1:38.060s  + 4.715s
40 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:38.263s  + 4.918s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Dunnolop  Roman Maksimenkov   1:34.813s  + 0.000s
2 Badyear  Rimantas Sagatas1   1:34.947s  + 0.134s
3 Bridgerock  Leandro Sereno4   1:34.956s  + 0.143s
4 Badyear  Atis Praudins   1:34.996s  + 0.183s
5 Badyear  Vladimir Danilin   1:35.132s  + 0.319s
6 Badyear  Lukas Jonaitis   1:35.419s  + 0.606s
7 Badyear  Nathan Skelly   1:35.448s  + 0.635s
8 Badyear  Sergey Lyogky   1:35.482s  + 0.669s
9 Badyear  Ioannis Dimitroglou   1:35.500s  + 0.687s
10 Dunnolop  Vladislav Erokhin   1:35.519s  + 0.706s
11 Badyear  Aleksej Sutkin   1:35.530s  + 0.717s
12 Badyear  Evaldas Ruseckas   1:35.569s  + 0.756s
13 Badyear  Vsevolod Demydov   1:35.574s  + 0.761s
14 Bridgerock  Toygun Senler4   1:35.650s  + 0.837s
15 Bridgerock  Wojciech Uzikowski   1:35.660s  + 0.847s
16 Badyear  Tomasz Kaminski   1:35.670s  + 0.857s
17 Badyear  Ilya Medvedev   1:35.676s  + 0.863s
18 Badyear  Alex Tkachenko   1:35.790s  + 0.977s
19 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:35.817s  + 1.004s
20 Badyear  Jan Pavlicek   1:35.852s  + 1.039s
21 Badyear  José Abi Jaudi   1:35.950s  + 1.137s
22 Badyear  João Monteiro   1:35.978s  + 1.165s
23 Badyear  Piotr Pogodzik   1:36.010s  + 1.197s
24 Badyear  Mariusz Kuczak   1:36.027s  + 1.214s
25 Dunnolop  Martynas Atkočius   1:36.058s  + 1.245s
26 Badyear  Stas Prost   1:36.083s  + 1.270s
27 Badyear  Jukka Sireni   1:36.215s  + 1.402s
28 Badyear  Theo Panag   1:36.463s  + 1.650s
29 Badyear  Andrei Kolesnikovich   1:36.551s  + 1.738s
30 Dunnolop  Pedro Nazaré   1:36.771s  + 1.958s
31 Badyear  Christer Andersson   1:37.764s  + 2.951s
32 Badyear  Rui Morais   1:38.112s  + 3.299s
33 Pipirelli  Rogerio Pereira   1:38.269s  + 3.456s
34 Pipirelli  Dmitry Shevel   1:38.656s  + 3.843s
35 Dunnolop  Sergey Tuzhilov   1:38.805s  + 3.992s
36 Pipirelli  Chinmay Dhopate   1:38.957s  + 4.144s
37 Pipirelli  Mert Büyükakar   1:38.995s  + 4.182s
38 Dunnolop  Raimonds Urtāns   1:39.210s  + 4.397s
39 Pipirelli  Apostolis Goutzos   1:39.483s  + 4.670s
40 Pipirelli  Diana Klavina   1:39.987s  + 5.174s